Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Horoskopai (nuotr. Shutterstock)

Nors daugeliui Zodiako ženklų diena gali pažerti rimtų iššūkių, kai kam gali nusišypsoti laimė.

Avinas

Palankus metas blaiviai mąstantiems, neišpuikusiems, turintiems gerų draugų bei partnerių: jūsų laukia naudingos permainos. Geras laikas keisti įvykius į juos nesikišant tiesiogiai. Svarbius reikalus tvarkykite per draugus, tarpininkus.

REKLAMA

Tauras

Jei reikia išsiaiškinti silpniausią savo veiklos vietą, jei norite suvokti, kur artimiausiu metu reikėtų tikėtis problemų, gilinkitės į naują informaciją, savo nuojautas, tačiau nesistenkite visko suprasti, nenorėkite kontroliuoti situacijos.

Dvyniai

Pakaks erdvės bei laiko reikalingam manevrui, tik nieko nesupaprastinkite. Jūsų elgesys turi būti ne tik lankstus, bet ir nesuvokiamas, ypač jūsų konkurentams, priešams. Jausitės energingi, būsite ryžtingi.

Vėžys

Neišsigąskite, jei kas prikiš senus, neįvykdytus įsipareigojimus, staiga aptiks nuslėptus dalykus jūsų veikloje. Tinka tvarkyti konfidencialius finansinius reikalus. Spręskite finansines problemas.

Liūtas

Palankiau veikti per neformalius kanalus: renkite dirvą būsimai sėkmei. Kvieskite į pagalbą draugus. Galite gauti perspektyvių pasiūlymų (tiek dalykinį, tiek asmeninį) iš užsieniečių, įtakingų, žymių asmenų, juos verta priimti.

Mergelė

Gera proga aiškintis paslaptis ir tvarkyti konfidencialius reikalus. Tiesa, nevertėtų imtis jokių ryžtingų ar pavojingų veiksmų. Labiau paisykite šeimos galvos nuomonės. Gerai užsiimti juridinių reikalų, dokumentų, susijusių su šeima bei nekilnojamuoju turtu ar šeimos verslu, tvarkymu.

REKLAMA

Svarstyklės

Gali užgriūti neaprėpiamas darbų, rūpesčių, užmirštų pareigų krūvis ne tik darbe, bet ir namuose. Nieko nepešite reikalaudami, skųsdamiesi, tačiau draugiškos pagalbos tikėtis galite. Paieškokite energingo bičiulio, neturinčio ką veikti: jam bus smagu ką nors nuveikti dėl tolesnio jūsų progreso bei sveikatos išsaugojimo.

Skorpionas

Būkite atsargūs ir kuklūs. Neprisiriškite prie labai rimtų pasiūlymų, naujų planų, tai keisis, jums bus pasiūlytos kitos sąlygos. Būkite atidesni sveikatai bei maisto kokybei.

Šaulys

Mokėkite nusileisti, susitarti: agresyvumas šiandien neveiksmingas. Aplinkybės vis dar taip klostosi, kad jūsų priešai (partneriai irgi) už jus stipresni. Ramybe bei geromis manieromis priversite aplinkinius suklusti ir padėti įveikti jūsų problemas, susikaupusius darbus.

REKLAMA

Ožiaragis

Sudėtingas laikas, tik nereikėtų nusiminti ir rankų nuleisti: per kelias dienas viskas išsispręs, tad tiesiog atidėkite reikalus, kurie nesusitvarko, atsisakykite aiškintis santykius ir dėl ko nors nervintis.

Vandenis

Jūs laimingi, net jei nenorėsite tokie atrodyti. Nujaučiate kai ką nežemiškai džiaugsmingo. Tai sėkmės, kūrybinio įkvėpimo metas: ryžkitės avantiūrai. Tai bus džiugus persilaužimo metas, kada viskas pakrypsta gera linkme.

Žuvys

Jėgų daugėja, intuicija stiprėja, tačiau stenkitės veikti atsargiai, švelniai ir nepastebimai. Šios dienos susitikimus bei gautus pasiūlymus kol kas laikykite paslaptyje. Nesidalykite su niekuo ir savo planais.

Šaltinis: www.vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI