Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Šeštadieni, anot astrologų, įvairiapusė diena Zodiako ženklams. Savijauta gali būti nekokia. Kai kam teks iš pagrindų keisti savo gyvenimo būdą. Prieš žadėdami ar įsipareigodami gerai apmąstykite tai. Nederėtų skubėti su išvadomis, pasistenkite suprasti ir adekvačiai įvertinti. Taip pat šiandien gali tekti atsakyti dėl meilės nuotykių. Turėsite padarinius prisiimti sau. Astrologai pataria šią dieną pasistengti atitrūkti nuo įprastos aplinkos, pailsėti. 

REKLAMA

Avinas

Noriai bendrausite ir traukte trauksite aplinkinių dėmesį, lengvai pelnysite jų palankumą. Galite išleisti pinigų neįprastiems dalykams ar pomėgiams. Neblogas metas atnaujinti pažintis, aptarti ateities planus.

Tauras

Ši diena gali būti įdomi, tačiau aplinkybės nebūtinai klostysis taip, kaip jums norisi. Verčiau nesipriešinkite likimui, nes veltui eikvosite jėgas. Tiesiog pasitelkite į pagalbą malonią šypseną, kūrybingumą. Labiau rūpinkitės sveikata.

Dvyniai

Turbūt teks įrodyti, kad mokate ne tik kalbėti, bet ir konkrečiai dirbti. Keblaus reikalo ar santykių išsiaiškinimas neatneš palengvėjimo. Netgi gali prisidėti rūpesčių. Prisilaikykite sveikos mitybos.

Vėžys

Galima nauda per reklamą, dalykinius ar draugiškus kontaktus. Seksis siekti patinkančio asmens palankumo, meilės.

Liūtas

Jaučiatės pavargę nuo monotoniškumo. Imkitės kūrybinio darbo arba susiorganizuokite sau nedidelę pramogą. Galite susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo.

Mergelė

Vis labiau į jūsų sąmonę skverbsis naujas polėkis, nauji planai. Pasukę galvą ir pamiklinę liežuvį tikriausiai pasieksite, ko trokštate. Jei tik galite, pravartu atitrūkti nuo įprastos aplinkos.

REKLAMA

Svarstyklės

Gali tekti rimčiau pasirūpinti vaikais arba prisiimti atsakomybę už meilės nuotykio padarinius. Tikriausiai sulauksite gerų rezultatų, jei užsiimate kūrybine veikla.

Skorpionas

Nustebinti gali įtakingi pažįstami ar kolegos. Galbūt jie pasiūlys kažką, kas gali padėti jums tvirčiau atsistoti ant kojų. Visgi neskubėkite pasiduoti iliuzijoms, išsiaiškinkite, kiek tai jums kainuos.

Šaulys

Turėtumėte gerai pagalvoti prieš ką nors žadėdami, įsipareigodami. Meilės partneris bus reiklesnis. Nederėtų nertis iš kailio, skubėti su išvadomis, kaltinimais. Verčiau leiskite kitiems išsikalbėti, stenkitės suprasti.

REKLAMA

Ožiaragis

Kažkokie jūsų sumanymai gali pareikalauti išlaidų, investicijų. Kaip tik šiandien apsispręsite dėl paskolos, vedybų ar skyrybų.

Vandenis

Tikriausiai pasižymėsite gera nuovoka, įžvalga. Tačiau savijauta gali būti nekokia. Galbūt teks iš pagrindų keisti gyvenimo būdą, mitybą. Galite sulaukti svečio ar svarbios žinios iš toli.

Žuvys

Galite užmegzti reikšmingą pažintį. Iš užsienio gali ateiti svarbi informacija. Pažįstamo asmens, draugų ar mylimo žmogaus pastangos, paraginimai gali padėti jums išpildyti kažkokį planą.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI