Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Astrologai kalba, kad ši diena Zodiako ženklams – sėkminga, tačiau ne pati lengviausia emociškai. Emocijos nebus pačios geriausios, bet sektis turėtų neblogai. Susidursite su nuotaikų kaita ir abejonėmis. Raginama pasitikėti savimi, tačiau tuo nepiknaudžiaukite, nes šalia esančiųjų patarimai bus svarbūs. Šiandien spręsis jums aktualūs klausimai, svarbu pasinaudoti atsiradusiomis progomis.

REKLAMA

Avinas

Ši diena užlies prisiminimais bei troškimais. Svajosite apie meilę, romantiką, nuotykius. Tuo tarpu kiti iš jūsų reikalaus pareigingumo, atsakomybės. Netgi meilės objektas gali raginti įsipareigoti, kurti rimtesnius santykius.

Tauras

Visur norėsis suspėti, viską padaryti. Visgi nelabai suvoksite santykius su kai kuriais žmonėmis ir galite klysti, vertindami jų ketinimus. Neverta nuleisti rankų, jei kažkam neįtikote, nepatikote.

Dvyniai

Galimas daiktas, bus mažiau energijos dirbti ir bendrauti, todėl tiktų rinktis tokią veiklą bei aplinką, kurioje jaučiatės neblaškomi, nespaudžiami, galite susikaupti. Kas atrodo sudėtinga ir neįveikiama, netrukus gali tapti paprasta.

Vėžys

Pasireikš nuotaikų kaita, neryžtingumas, abejonės. Daug jėgų pareikalaus buitiniai rūpesčiai. Visuose šiandieniniuose kontaktuose patartinas santūrumas ir subtilumas.

Liūtas

Dvasinis bei fizinis komfortas šiandien bus ypač reikalingas ir trokštamas. Iš artimo žmogaus sulauksite paramos, supratimo arba mielai tai teiksite patys.

REKLAMA

Mergelė

Manysite, kad geriau už visus orientuojatės situacijoje ir galite ją kontroliuoti bei daryti įtaką kitiems. Nebūkite tuo tokie tikri. Pravartu pasiklausyti, ką sako, kokiomis mintimis dalijasi šalia esantieji.

Svarstyklės

Turėsite išlaidų, susijusių su komfortu, namų bei namiškių reikmėmis. Nereikėtų nuo to išsisukinėti, jeigu norite darnaus sutarimo ir palankaus artimųjų požiūrio. Jeigu esate išvykę toli nuo savų, tuomet ims kankinti stiprus ilgesys.

Skorpionas

Pasitikėkite savimi, būkite geranoriški ir tikėkitės pozityvumo iš kitų. Tuomet stipriai padidės sėkmės galimybė tiek versle, tiek kitose srityse. Vaikai arba meilė privers jus priimti sprendimus, susijusius su nuosavybe, verslu.

REKLAMA

Šaulys

Po truputį spręsis aktualūs klausimai. Turbūt pavyks išnarplioti painiavą, susijusią su darbu, verslu ar sveikata. Svarbu tinkamai pasinaudoti atsiradusiomis progomis, jeigu ieškote patikimų tarpininkų.

Ožiaragis

Nors dienos emocinis fonas ne itin palankus, tačiau jums turėtų neblogai sektis. Galite išgirsti meilės prisipažinimą. Gebėsite susivokti kitų jausmuose ir elgtis taip, kaip jie norėtų.

Vandenis

Tikriausiai teks imtis reikalų, susijusių su paveldėjimu, nuosavybe, kreditais. Jeigu aktualu derėtis ar rimčiau apsipirkti, darykite tai neatidėliodami, tačiau turite pasitarti su šeimos nariais.

Žuvys

Dėl savo gabumų arba gero kolektyvo su užduotimis susidorosite be problemų. Galbūt gausite svarbią žinią iš toli. O gal jums rūpi visiškai ne darbas, ne pareigos, o kažkas lengvesnio, tokiu atveju gaudykite malonias akimirkas.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI