Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Panašu, kad žvaigždės daugumai Zodiako ženklų nusiteikusios palankiai. Tiesa, nereikėtų užmigti ant laurų – sėkmė aplanko tik tuos, kurie to siekia sunkiu darbu.

REKLAMA

Avinas

Žingsnis po žingsnio, ir svajonė išsipildo. Vėl pajusite, kad esate mylimi, populiarūs, visiems reikalingi. Galite gauti vertingą profesinį pamokymą, naudingą dalykinį pasiūlymą.

Tauras

Gerų laimėjimų metas, kai verta su vadovu aptarti savo veiklos perspektyvas. Geras laikas dalykiniams susitikimams, pokalbiui su vadovybe, žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera.

Dvyniai

Žavus laikas: galima netikėta sėkmė. Jūsų laukia praregėjimai: kai ką svarbaus šiandien sužinosite, suprasite, tik stenkitės daugiau bendrauti, būkite atidesni draugų nuomonei, patarimams. Tai, kas anksčiau nepavyko, šiandien savaime susitvarkys.

Vėžys

Niekur nesiveržkite: pajuskite, ką gyvenimas liepia, ko iš jūsų nori, ką jums pataria. Veikti suspėsite, neišgyvenkite, jei šiandien ne viską padarysite. Diena netinkama kovoti, neverta aiškintis santykių, aktyviai tvarkyti reikalų, tad nepersistenkite, taupykite jėgas.

Liūtas

Esate pajėgūs įveikti kliūtis ir pakreipti įvykius, taip pat santykius su artimaisiais bei draugais taip, kaip jums norisi. Akimirksniu galite suvokti tai, kas tiek laiko buvo neįveikiama mįslė. Gera diena tiems, kurių įdirbis nemenkas.

REKLAMA

Mergelė

Šiandien jums nestigs praktiško įžvalgumo, tad gerai tvarkyti piniginius, turto, taip pat įvairius buities reikalus. Galite apie save sužinoti itin svarbių, jums reikalingų dalykų. Atsiras papildomos informacijos jus dominančiu klausimu.

Svarstyklės

Būsite kupini optimizmo ir gerų sumanymų, visi noriai su jumis bendraus, stengsis padėti, kartu veikti. Pagaliau būsite išgirsti ir suprasti, tad šios dienos susitikimai, pokalbiai taps naudingi. Galite įgyti puikių draugų, dalykinių partnerių.

Skorpionas

Ramus, romantiškas laikas, kada neverta užsiimti atsakingais reikalais, pailsėkite, nueikite į meilės pasimatymą ar tiesiog leiskite sau skaniai ir sočiai pavalgyti. Svarbių reikalų tvarkymą nukelkite į kitą savaitę.

REKLAMA

Šaulys

Sėkmingas metas, kad ir kuo užsiimsite, būsite populiarūs, įvertinti. Tai gera diena ne tik veiklai, bet asmeninėms problemoms spręsti. Būkite atidesni vaikams. Gerai su jais kartu ko nors imtis.

Ožiaragis

Mėginkite sutvarkyti užvilkintą reikalą, išspręsti seną konfliktą darbe. Galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų. Gerai tvarkyti tarnybos reikalus. Puikus metas ieškantiems darbo patalpų.

Vandenis

Labiau įsiklausykite į aplinkinių bei antrosios pusės nuomonę: kitų padedami teisingiau įvertinsite situaciją ir rasite tinkamesnę išeitį. Palanku ieškoti sąjungininkų, užmegzti svarbius bendradarbiavimo ryšius.

Žuvys

Nors tai nervingas metas, jums pavyks su visais susitarti, viską gauti. Diena tinkama reikalauti grąžinti skolą. Pavyks rasti išeitį dalykiniuose, finansiniuose, o gal net ir meilės reikaluose.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI