Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Vaikinas metė šią merginą, nes ji buvo per stora (nuotr. facebook.com)

Prieš trejus metus Jen Atkin laiminga planavo savo svajonių vestuves, kai staiga jos sužadėtinis jas atšaukė. Kodėl jis staiga nusprendė palikti savo būsimą nuotaką? Jo teigimu, ji valgė per daug greito maisto ir sustorėjo, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA

Šiandien Jen yra laimingai ištekėjusi už kito žmogaus ir galutinai savo buvusiajam atkeršijo laimėdama „Mis Didžiosios Britanijos“ karūną.

26–erių metų amžiaus aviacijos administratorė greitą maistą iškeitė į sveikus patiekalus ir numetė 50 kg, ir per dvejus metus nuo 22 drabužių dydžio perėjo prie 10. Anksčiau svėrusi 107 kg, dabar ji sveria tik 57 kg, pirma ji laimėjo „Mis Scunthorpe“ konkursą, o paskui tapo antrąja mis „Mis Anglija 2018“ konkurse. Tuomet ji konkursus kuriam laikui atidėjo į šalį, bet vėliau nusprendė pabandyti dar kartą, kol galiausiai jos vardas nuskambėjo 75–ajame „Mis Didžiosios Britanijos“ konkurse. Praėjusį penktadienį ji titulą užsitarnavo Lesterio mieste vykusiame finale.

Laimėjusi konkursą Jen sakė: „Aš vis dar apstulbusi, esu labai laiminga, trūksta žodžių – tiesiog negaliu tuo patikėti. Kai pradėjau dalyvauti konkursuose, man tai buvo tik pramoga, negalėjau įsivaizduoti, kaip toli nueisiu. Prieš trejus metus nė nebūčiau pasvajojusi tapti „Miss Didžiąja Britanija“.

Sunkus darbas tikrai atsiperka. „Mis Didžiosios Britanijos“ karūnos laimėjimas man yra ilgos ir sunkios, bet taip pat nuostabios kelionės pabaiga. Nors mano kūnas labai pasikeitė, nemanau, kad pasikeitė mano charakteris, o tai man labai padėjo. Teisėjai matė, koks žmogus iš tiesų esu.“

REKLAMA

Grožio karalienė dar prisiminė, kaip išsiskyrimas ją įkvėpė imtis didelių pokyčių gyvenime.

„Prieš išsiskirdama valgydavau didžiules porcijas picos ar makaronų, o tada – ištisą plytelę šokolado. Savaitgaliai virsdavo nuolatiniu sėdėjimu ant sofos su pižama ir greito maisto valgymu – kaskart išleisdavome 20 £.“

B Bosas 2020-03-27 15:21:19
Durniai žunaliūgos. Jokio keršto, tiesiog tas palikimas jai buvo labai teigiamas spyris į riebią subinę. Dabar ji gali tik dėkoti savo buvusiam. Gal dabar 130 svertų ir išvis nepajudėtų, o ne misė būtų.
Atsakyti
0
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI