Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
cholesterolio valymas (nuotr. 123rf.com)

Širdies ir kraujagyslių ligos, daugiausia aterosklerozė, yra pirmoji mirties priežastis visame pasaulyje. Arterijų susiaurėjimas dėl riebalinių nuosėdų ant vidinių sienų, stabdo kraujo apytaką kūne ir gali sukelti mirtiną širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi. Dažniausiai aterosklerozė atsiranda dėl aukšto blogojo cholesterolio kiekio kraujyje, todėl sočiųjų riebalų kiekio maiste stebėjimas turi tapti prioritetu.

REKLAMA

Gydytojai gali rekomenduoti gydymą vaistais, kad sumažėtų cholesterolio kiekis kraujyje, tačiau yra natūralus metodas, kuris prisidės prie jūsų kraujotakos sistemos sveikatos – vaistinė ožragės sėklos!

Paruošti gėrimą, remiantis vaistinės ožragės sėklomis, yra lengvesnis procesas, nei jūs manėte. Į puodelį vandens įpilkite arbatinį šaukštelį sėklų ir virkite jas 5 minutes. Nukoškite šį mišinį ir tada įpilkite šiek tiek medaus, kad jis pasaldėtų. Gerkite šį gėrimą vieną ar du kartus per dieną.

Taip pat  sėklas galite mirkyti vandenyje ir palikti jas kitai dienai. Kitą dieną suvalgykite sėklas ir išgerkite stiklinę vandens tuščiu skrandžiu prieš pusryčius. Tęskite šį procesą mažiausiai 3 mėnesius – jūsų organizmas bus detoksikuotas, o kraujagyslės atsikratys cholesterolio pertekliaus.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI