Metų šviesuolis: Karolis Kazlauskas

Iš Telšių rajono, Kveilių kaimo atvykęs Karolis Kazlauskas – vaikų globėjas, Šaulių Telšių kuopos atkūrėjas, visuomenininkas, tikras šviesulys. Jo anketos atsiuntimą „Lietuvos garbės“ kūrėjams iniciavo jo globojamas berniukas Marius, padedamas savo mokytojos.

K. Kazlauskas – buvęs tremtinys, be galo pilietiškas, patriotiškas žmogus. Su žmona Milda užauginęs ir į gyvenimą išleidęs du savo vaikus, vėliau priglaudė, užaugino, į gyvenimą išleido dar dvi mergaites našlaites. Taip pat nuolat globojo mergaitę iš vaikų namų. Dabar jų namuose auga du berniukai našlaičiai, kuriuos augina beveik nuo gimimo. Karolis – aktyvus bendruomenės narys, mielai ir nemokamai verda kareivišką košę kaimo bendruomenės, bažnyčios,  mokyklos šventėse, žmones vaišina arbata iš pačio surinktų ir užaugintų arbatžolių, mokyklą apsodina gėlėmis.

Negana to, su bendraminčiais įkūrė Šaulių sąjungą Telšiuose, kuriai vėliau vadovavo, o savo sodyboje įrengė stovyklavietę, pritaikytą šaulių užsiėmimams. K. Kazlasukas dalyvauja bendruomenės šventėse, moksleiviams skelbia patriotiškumo idėjas. Karolis neabejingas žmonėms – prieš porą metų naktį kaimyno ūkiniuose pastatuose įsiplieskusį gaisrą, pats pirmasis gęsino būtent jis. „Greta tokio kaimyno, kaip Karolis – jautiesi saugus“, – tikina kaimynystėje gyvenantys žmonės.