Pavojingesnis pasaulis: Rusija sulaukė siūlymo saugotis Kinijos

, Publikuota 2019.03.11 15:00

Šungrybis 2019-03-11 17:54:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Eilinė antirusiška propaganda ir melas.Nesuprantu,ko Lietuva taip rūpinasi Rusijos saugumu,o mūsų musmirė kasdien vis rėkia,kad "rusai puola"?   ATSAKYTI
YRHDs 2019-03-11 17:48:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tik primenu, kad kažkada jau buvo paskelbta kad Kinija jau seniai nusižiūrėjusi į Sibiro teritorijas. Tad kai Rusija jau visai bus nustekenta krizės bei Vakarų sankcijų, ar po pralaimėto karo su JAV, kodėl nepasiėmus tai ką Kinija už akių laiko savo teritorijomis. Mark my words.   ATSAKYTI
Turbut moteris rase straipsni 2019-03-11 17:29:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Briedovas straipsnis. Kinijos raketos rusijai geasina tirk pat kiek rusijos kinijai. Straipsnis apie nieka   ATSAKYTI
Vaziuojam 2019-03-11 16:18:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Cia jau trecio pasaulinio pradzia?   ATSAKYTI
Nuomone 2019-03-11 15:50:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Manau Kinija paimtu Rusija, esant reikalui...   ATSAKYTI
Nepaimtu 2019-03-11 16:17:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Rusija dar kol kas galingesne jega ne Kinija.  
Paimtų 2019-03-11 17:42:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Rusija nei galingesnė nei ką. Eilės metų kaip pranešama apie jų gendančius tankus, kuznecovus ir naikintuvus. Rusija moka tik kurti fake filmukus apie tariamai "naują" jų ginkluotę, naujas raketas, o paskui paaiškėja kad tai tebuvo tik akių dumimas. Kinija jau seniai tiek pažengė į priekį, kad net nesigėdija kopijuoti moderniausių vakarų šalių ginkluotės ir tai dažnai pademonstruoja. O rusija demonstruoja tik filmukus, o rezultato jokio. Apskritai rusija jau kuris laikas sėdi krizės duobėj, tad kinijai perlaužti rusiją būtų tas pats kas perlaužti barškutį.  
To paimtu 2019-03-11 21:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kloune, tu ne propoganda klausyk o stebek kas vyksta pasaulyje, pries 10-12 metu irgi puse patriotiniu bereciu net neabejojo, jog Rusija jau niekuomet neatsities.
Taciau stebek ivykiu visuma, amerika triedzia ir spirga lyg popcornas, bando staigiai isprovokuoti Rusijoje kara bet kokia kaina su ukrainieciu pagalba, su turkijos pagalba, kuri numusisi Rusijos lektuva, nepradejo kariauti ir uz tai iskart gavo bandyma nuversti salies vadova, panasiai kaip ukrainoje, Sirija Rusai apgyne nuo tu laukyniu anglosaksu
isdraskymo, tas babuinas obama iseidamas pasakojo apie Rusijos ekonomika suplesyta i skiautes.
Taigi siek tiek atsitraukias pazvelg, be Rusijos pasaulyje nelabai ka sekasi isspresti, netgi paskutiniai a.merkel pasipriesinimas del teroristines valstybes pageidaujamu provokaciju Kerces sasiauryje ir e.makrono aiskus laiskas vokietijos kanclerei, tendencijos labiau nei aiskios, Rusijos ekonomikos suzlugdyti nepavyko ir didziausius nuostolius ir rinkas prarado butent europieciai.
Kas liecia ginkluote, tai kaip Kinieciai nesiseiletu i sibira, artimiausiame desimtmetyje jie net nebandys konfliktuoti su Rusija, kuri su jusu taip vadinamais multikais, teroristine valstybe pastate i vieta ir kaip bebutu jiems sunku, taciau artimiausiame laikotarpyje, kalbu desimtmeciais, teroristiniai vagys tik praradines itaka pasaulyje, kadangi ju nekontroliuojamai ir niekuom apart kariniu baziu nepadengti, spausdinami popieriukai ims praradyneti itaka.
Tai tiek "padriku" minciu.  
to to paimtu 2019-03-12 10:59:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Iš karto matosi kad esi kaimo jurgis su adidasu, kokia kalbos maniera, toks ir protelis kaip sakoma. Iš tavo padrikų minčių taip ir nieko konkretaus suprast neišėjo, LOL DUDE, bet supratom kad tai vėl tokia pati metų metus iš eilės leidžiama vatnikų dainelė, bet kam, man pasakyk, kam tu taip stengiesi šitą ruskių propagandą skleisti? :DDDD Nu c'mon žmogau, niekam neįdomu, visi žino kad ruskių melų jau niekas taip ir nebepateisins, tai kam dar tu triedi čia? Nu stop, gana maskolininų triedalų, nebesistenk pateisinti tai kas ir taip visiems žinoma, kalbi apie JAV ar Europą, ten kad tas tą tas tą, o pirmiau pažiūrėk ką tavo numylėta rodina caro rasija veikia, matyt buvai aklas ir kurčias, jei nežinai kad numuštas laineris ukrainoje yra rusijos darbas, kad rusijos agentai bandė nunuodyti Skripalius, bet nunuodijo visai nieko dėtą britę, ir nuodijimais kitose šalyse pagarsėjo jau anksčiau, apie tai kaip vykdo karo veiksmus prieš Ukrainą ir Sakartvelą, arba Sirijoje, kur jų samdinius užbombardavo JAV, bet kremlinas stengėsi tai paneigti? Žinai, gana to mėshlo, visas pasaulis jau žino, kad Rusija jau miršta, o Kinija ir pati tai supranta tad tikrai nepraleis progos atsikasti šiek tiek gabalėlio Siberijos. Rusija jau nebėra lygi jėga su JAV, dabar su JAV beveik lygi yra tik Kinija.  
Bus veiksmo 2019-03-11 15:43:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pagaliau darosi idomiau :)   ATSAKYTI
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
Į viršų