Skaudžiose 2-mečio paieškose Panevėžio rajone šiandien laukia svarbūs sprendimai

, Publikuota 2018.02.08 11:14

As 2018-02-08 23:36:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip vaikas gali taip dinkt,tai ne suages, kai per valanda gali atsidurt kitam mieste, mistiku mistika...ko tevai neiesko? Sedi savo urkstulej, interviu dalina, nosi trauko, bet asaros nebega tevui...na bus matyt kai isaiskes...   ATSAKYTI
Gailestingumas 2018-02-08 22:19:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Noriu pasakyti is veido tevai atrodo iseke ,isvarge, isiverke jie mylintis vaikus matosi nuosirdus jie graudinasi matosi isgyvena stiprei matosi ju skausmas begalinis nevienam nei priesui nelinkeciau tokios nelaimes kaip jie turi patirti sita skausma begalini sielvartos prisliegti o dar ziaurus komentarus iskenteti girdeti isklausiti turi, mama tetis matosi nepijokai tvarkingi zmones stengesi, tetis malkas skalde negirtas buvo dirbo niekas gyvenime nezino kas musu laukia didele nelaime as tikiuosi kad Dievas pades jiems ,zmones tikiuosi kad bus supratingi ismyntingi nebeskaudinsit sita Seima mes nezinome kas musu dar laukia ateitije o mirties sutarties nei vienas nepasirase esame ateities ir nezinome vienas kitu nesmerkite prasau tikiuosi Dievas pades sitoj situacijoje jis viska mato ateis diena ir viskas bus aisku+++    ATSAKYTI
Gaila 2018-02-09 00:15:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pritariu jums.kaip galima šitaip rašyt,kaltinti jau jiems ir taip nepakelemas širdies skausmas o dar komentatoriai puola.kazin kaip isaiskes,kad tėvai nekalti ką tada rasysit.o jai kalbat apie ekstrasencus tai būkit mieli paimkit ir atvezkit tą ekstrasenca.tai nors gerą darbą padarysit.maziau tėvus reiks kaltinti ir rasyt nesąmones.Teveliam linkiu stiprybės gaila kad šitaip puola kaip vanagai  
Dalina 2018-02-15 07:04:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Padėk dievuli šei šeimai,as turiu anūkiuka2 metukų,net galvot baisu..stiprybės jum tėveliai..  
Dita 2018-02-08 17:34:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Siaubo filmas su mistikos epizodais.
Kur vaikas gali dinggti is kiemo? :o
Skkaiciau beveik visus komentarus, mane pribloske vienas komentaras "tevai prikise nagus" cia tipo kaip Jonaitienes istorija, uzmuse vaikus del meiluzio?
Stiprybees tevams ir artimiesiems.
:(   ATSAKYTI
Nuomone 2018-02-08 17:06:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Na, manau normalus tevai tikrai nesedetu ir nelauktu, o eitu patys ir ieskotu!Kazkas, cia netaip!    ATSAKYTI
Zsvdg 2018-02-08 16:22:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ko nepraso ekstasenso kad padėtu Maksimas Gordejavas tikrai turėtu padėti.   ATSAKYTI
2018-02-08 23:31:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Prašė.laiko neturi.svetimas skausmas neįdomus  
Raimis 2018-02-08 15:50:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
o gal pagrobe kas nors ta vaika reikia neatmesti ir tokios versijos,uzuojauta teeliams,manau atsiras ju sunelis to linkiu jiems.   ATSAKYTI
Birutė 2018-02-08 14:24:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Didelė užuojauta , kamtrybės ir stiprybės , . Baisu kaip namus gaubia nežinia ,.    ATSAKYTI
Ana 2018-02-08 14:14:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neteiskit tu tevu yra irtaip skaudu. Bet cia visiem komentatoriams kad reikia darbus dirbti po viena o ne is karto po 9 kaip cezaris. Reikejo malkas paskaldyt o paskui vaika issivest i lauka ir ziuret.Tai skaudi pamoka su liudna pabaiga. Gaila...   ATSAKYTI
Realistė 2018-02-08 13:49:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Per daug komentuotojai atrodo patys nori, kad tėvai butu pirštus prikiše, kazkokį iskreipta azarta pagave, eikit geriau dirbt o ne nesamones kalbeti. Tiek pridriebt šudo visur, kad gėda už savus. Nerasta, kol nerastas geriau burnas užsisiukit, ras tada ir paaiškes. Nežinot ka reiskia skenduolis, matai dievagojas kad jau isplaukes turejo buti, nu idiotai tikri!!! Nulis ziniu pas kai kuriuos, o didelis nori pasirodyt "protingais"    ATSAKYTI
As 2018-02-08 13:24:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tikiu tikrai atras, bet tik laiko klausimas. Juk ziemos metas ir srove upeje didele,nunese maza kuneli. Tik negaliy suprasti vieno dalyko is kur pas zmones toks žiaurumas ir nesirdiskumas kito skausmui ir nelaimej. Visi moka smerkti, bet nei vienas smerkiantis nepagalvoja kas butu jiems jei tokia nelaime atsitikru jiems. Pries smerkiant kita pirma pagalvok ir pabuk ju vietoje,tada rasyk   ATSAKYTI
Zuzan 2018-02-08 13:10:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Galėtų kreiptis į aiskiaregius    ATSAKYTI
Zile 2018-02-08 13:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai upės geriau paklausk bomžpaki tu  
Anele 2018-02-08 14:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Extrasenai tik pinigus vilioja. Jei yra tokiu protingu tai ko jie tyli kai visa lietuva pergyvena.kodel jie nepasako ko nors atvirai. Tokie ir aiskeregiai kaip sarlatanai. Kas jeis gali tiket.  
Stasys 2018-02-08 13:05:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Čia tai nelaimė,gal koks vanagas nunešė nei tėvas nematė.   ATSAKYTI
Stanislovas 2018-02-08 13:04:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Aš esu tėvas ir senelis, aš negaliu komentuoti, aš negaliu komentuoti, aš išprotėčiau, jeigu.....neduok Dieve   ATSAKYTI
Susidomėjęs 2018-02-08 12:55:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Buvom ir mes nuvykę pažiūrėti vakar, kaip latviai dirba, bet gražiai paprašė pasišalinti. Leidžiama prieiti tik spec. tarnyboms. O apie kūnelio iškilimą didelis klausimas, nes yra buvęs gal prieš 10 m. atvejis, kai nuskendo moteris vasaros metu, ją rado tik po 6 mėn. nunešta toli toli. Ir tai buvo rasta netyčia, žvejai užkabino su kabliuku. (Rašė spaudoje) O dabar žiema, kūnas ne taip greit ims irti, neprisipildys dujų ir gulės dugne.   ATSAKYTI
Edita 2018-02-08 12:40:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tai kanori pasakyti policijos atstove kad narai neisnarse visa upe skersai isilgai keliese je ten nardo tikiuosi nevienas nu bet tai iki kur ta upe teka ir nuteka i kur    ATSAKYTI
To Edita 2018-02-08 12:51:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ta upe jeigu ponia nezinote,yteka y Nemina,tai vat,jeigu po 9 dienu vaiko kunelis niekur neuzstrigo,tai is gali buti ir Nemune...  
Aina n..... 2018-02-08 12:39:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O, tevai net nesiteike islysti is savo urvo ir paziureti kaip sekasi pajieskos :( na, tai ar cia normalus tevai ????    ATSAKYTI
Budintis 2018-02-08 12:48:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Turbut budi prie jamo ir matai, kada kas islenda, o kada ne?   
kjdsj 2018-02-08 12:52:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Nu jau tikrai,jeigu nuotraukose tevu nera,tai reiskiasi jie neislenda ir neziuri...ot koki jus zmones esat keisti,svarbu kalbti,bet ka tai nei patys nezinot...kaip zinosit vsu 100% tada taip sakykit...o kitas dalykas,mazylio mama siuo metu ligonineje...  
Hm 2018-02-08 13:19:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O, tetis taip pat ligoninej? Mociute? Niekam is savu nerupi?  
lhs 2018-02-08 13:27:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
kad nieko neprileidzia jus protinguoliai...ar tu tevas ar mama ar mociute...  
Nu 2018-02-08 13:43:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nu jau, kad tik tevu neprileistu. Nejuokinkit voveriu. Paziurekit video, latvis pats sake, kad tevu nemate, nieks nebuvo ateje.   
Pasipiktinusi 2018-02-08 13:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Durne nelaiminga ar tėvai turi iš vis jėgų,kad tau tokios nelaimės  
Balta 2018-02-08 14:23:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Reikejo tau nuvaziuot ir isvesti tevus is to urvo. Kartu butum pastovejus ir uzuojauta davus. Mandriai sneki.  
To Nu... 2018-02-08 14:44:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Negirdejau nei vienam interviu latviu,kad jie taip sake...o ka kad stoves tevai,tau nuo to geriau pasidaris...kvarksi blemba prilipus prie kompo,labai ydomu ka pats ar pati darytum...vapsie uzsikastum po zemems,kaip sitaip visi loja....supratingumo bent kiek turetum, bet kaip aukleta ar aukletas matosi...  
Alina 2018-02-08 12:34:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Reikia upe ziuret jau jei nuskendo tai tikrai issipus kunas ir pavirsiui plaukios..musu draugas nuskendo juroj po 2 dienu issipute kunas ir surado.reik ziuret kur nunese srove...   ATSAKYTI
ghnc 2018-02-08 12:56:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jeigu vaikiukas nuskendo tai tikrai anxciau ar veliau upe ji ismes...vienai seimai pusantru metuku vaiko kuneli tik po 12 menesiu vanduo atidave...  
arturas 2018-02-08 12:30:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
galejo buti ir nelaimingas atsitikimas malkas tai skalde oskiedros toli lekia   ATSAKYTI
Nu taip 2018-02-08 12:46:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Taip taip, skalde malkas, skiedra pataike i galva, pasipyle kraujas, vaikas mire, tevai ji paslepe taip, kad niekas negali rasti, sunys neuzuode nieko, jokiu jraujo demiu ir visa kita... gal geriau isijunkite logini mastyma, o ne fantazijas...  
lagūna 2018-02-08 12:26:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Siaubas, manau tėvai vaiką nužudė   ATSAKYTI
ki 2018-02-08 12:53:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Daune tu  
2018-02-08 14:03:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pateikite įrodymus  
Dmitrij 2018-02-08 12:25:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
nenoriu smeizti ar dar kazko blogo parasyti,norejau paklausti ar buvo tirta,ar isvis berniukas buva ta diena namie?   ATSAKYTI
Taip 2018-02-08 12:54:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Taip buvo tirta ir kaimynai patvirtino,jog pries pat nelaime berniuka mate ant kiemo...per zinias pagyvenes vyras kalbejo ir patvirtino,kad ta bernuka mate...  
Realiste 2018-02-08 13:44:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Dar viens is menulio iškritęs... Po 9 paru toks klausimas kilo WAU, gal i detektyvus tiesiai.... Pz  
REKLAMA

Top Video

Dovilė Šakalienė sulaukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą
DABAR RODOMA
Dovilė Šakalienė sulaukė grasinimų: kreipėsi į prokuratūrą
DABAR RODOMA
Vaikus atgavusi Egė Kručinskienė: „Vaikai labai pasikeitę“
DABAR RODOMA
Užplūdo skambučiai iš Mozambiko
DABAR RODOMA
Nufilmavo beširdišką Alytaus vairuotojo poelgį – partrenkęs šunį nesustojo
DABAR RODOMA
Naujas skandalas Kaune: po auklėtojos skundo šeima neteko vaiko
DABAR RODOMA
Klaipėdos soduose – trijų lavonų kūnai
DABAR RODOMA
Baltasis ar rudasis: kokį cukrų rekomenduoja dietologė?
DABAR RODOMA
Vairuotojų galvos skausmas – senos padangos: kur atsikratyti
DABAR RODOMA
Žmonės susiėmę už galvų: laidoja kaip per karą
DABAR RODOMA
Pravirkusi R. Šakalytė-Jakovleva peikė valstybės institucijas ir atsiprašė žiūrovų


TELEVIZIJA

Į viršų