Tragedija Tauragėje: po gatvėje žūti palikto septynmečio mirties rado jo draugo laišką

Publikuota 2017.11.10 18:46

hh 2017-11-28 20:08:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o furistai daznai girti vazineja juo retai tikrina   ATSAKYTI
Virgis 2017-12-05 16:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal tau su protu ne viskas gerai ar paranoja, kad tokias nesamones cia skiedi.  
hh 2017-11-28 20:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
h mano zmona irgi nukentejo nuo furos nuare visa sona ir dingo ir toliau ramia szine vazineja lygiai jeigu usmusa   ATSAKYTI
ko gero 2017-11-28 11:56:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
vairuotojas maige telefona   ATSAKYTI
Rasvita 2017-11-26 17:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kam iš vis tie akliai važinejas nieko jie atseit nemato geriausia išsisukti traiško dviratininkus vaikus ir vis nemato begalviai į kalejima visus tada prareges   ATSAKYTI
gediminas 2017-11-26 13:22:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
tragedija,nelaime didziule,vairuotojas paprasciausiai nepastebojo   ATSAKYTI
Lera 2017-11-24 10:00:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pritariu Svajūno mintimis ! Labai geeai išsakyta. KAD TIK KAS SUREAGUOTŲ !!!   ATSAKYTI
Svajūnas 2017-11-14 14:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kaip bebutų, automatiškai kaltas vairuotojas!!! Skatykite kelių eismo taisykles, bet kuriuo atveju vairuotojas turėjo įsitikinti kad pėsčiųjų perėję sankryžoje kerta nesant pėsčiųjų, o jiems esant prieš perėję sustoti - tai pirma.
Antra - kaip jis galėjo nematyti, nejaugi važiavo be šviesų, juk dauguma protingų vairuotojų įsijungia ir priešrūkinius žibintus. Trečia - KET parašyta, kad vairuotojui draudžiama draudžiama užsiimti pašaliniais, dėmesį blaškančiais veiksmais, o esant sunkioms oro ir eismo sąlygoms maksimaliai stengtis užtikrinti eismo ir pėsčiųjų saugumą.
Tad apie kokį išsiblaškymą, diskus ar žioplumą galima kalbėti?
JIS KALTAS. Juk jis važiavo net nepristabdydamas, neįsitikinęs, kad sankryžą kerta saugiai. O patikėkit, septynių metukų vaikelis dar tikrai mažai galvoja apie saugumą.
Beveik dar 100% garantuoju, kad važiuodamas vairuotojas kalbėjo telefonu...
Aišku valdžios kaltės ir daug yra dėl neapšviestų perėjų, sankryžų - vis taupome viską gyvybių kaina -tik labai gaila, kad kaina tokia... Aplamai, kiekvienoje sankryžoje turėtų būti saugumo kalneliai...   ATSAKYTI
Valstetis 2017-11-12 12:52:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Rami Siela -jus rasot nesamones(Taigi, kad ir zalia, kad ir eini per pereja, nereiskia, kad tave sustos ir praleis - nes gal vairuotojas ligonis, gal nemato, gal didelis greitis ir sunku sustabdyti..) Gal slidu.. Juk galima pabandyti pabegti nuo mirties.. Jai vairotojas ligonis tada koks asilas teises išduoda,leistinas greitis 50km kur greičiau paleisti nu ka jūs nesamones kalbat o jai butu ejus minia žmonių taip nuvaziotu nepastebejas juk ne kačiukas buvo, užsienį kol pėstieji eina per gatvę visi laukia niekas nelenda ant pėsčiųjų perėjos.Tada reikia padaryti požeminę kad žmonėms būtų saugu tada zinosime kad niekas neuzvazios ant galvos.   ATSAKYTI
valstetis 2017-11-12 02:24:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vairuotojai skuba amzinai zmoguj nepereinant gatvės jau pradeda vaz tai pestisis taip išeina turi greitai bekt ar eiti Kokia nesąmonė vairuotojai isnagleja yra.   ATSAKYTI
Jonas 2017-11-12 00:05:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Baudžiamojon atsakomybėn reikia patraukti ir sankryžą prižiūrinčias tarnybas, savivaldybę bei seniūną... pažiūrėkite kokia plėšriųjų perėja mieste, ar tai normali? Kur ryškus zebras. Panaši nelaimė yra įvykusi nė vienoje vietoje, kai vairuotojai dėl apšvietimo nemato tamsiai apsirengusių žmonių. Kas kiekvieną dieną važiuoja į darbą žino ką reiškia pastebėti lietuje, miglotai apšviestoje gatvėje, kai viskas blizga.... pėsčiųjų perėjos,o ypač prie mokyklų turi būti ryškiai apšviestos ir žentas aiškus. Lietuvoje reikia pervažiuoti miestelius, miestus ir neriškių perėjų valdytojų bausti arba atleisti iš darbu pradedant nuo seniūnų... Užuojauta šeimai ir stiprybės.    ATSAKYTI
Rami Siela 2017-11-11 18:24:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pasakysiu tik tiek - ismokykite savo vaikus - einancius per gatve - dairytis ir begti saugiai - pamacius atvaziuojant automobili..
Nes jei suaugusiji vos nenutrenkia.. Tai ka kalbeti apie vaika..
Te nepasitiki jokia zalia sviesa - nes zalia sviesa neparodo - kad ant taves neuzvaziuos..
Bukime sumanesni, mokykimes is kitu klaidu.. Mokykimes..
Ejusia per zalia sviesa vos nenutrenke ne karta..
Tad - tiesiog mokykime savo vaikus buti sumanesniais..
Te apsidairo keleta kartu i visas puses, pasiziuri ar is visu pusiu niekas neatlekia dideliu greiciu, te pasiklauso.. ir te einant per gatve dairosi.. o jei pamato atvaziuojant i ji transporto priemone, te bega is kelio - te duoda kelia.. te traukiasi atgal ar bega i prieki.. Bet tegul saugo savo gyvybe..
Niekur nesi saugus.. Nesvarbu kad eini saligatviu.. Kiek apiplesia - kiek trenkia per galva.. Kiek su peiliu paduria..
Ismokime dairytis ar sviesoje ar tamsoje, saugokime save, einant ismokyme klausytis kas vyksta aplink, stebekime aplinka, bukime budrus - nes uz mus pacius, niekas musu neapsaugos..
N metu darau taip, praktiskai nuo mazens.. Nes ne karta vos nepartrenke masina.. Kai buvau mazyte - Aciu zmonems - Aciu Viespaciui, kad zmones buvo salia ir pamoke kaip eiti per gatve..
Privalejau rasti iseiti.. Su savimi..
Ir zinoma.. pritariu ''AS'' komentatoriui.. zmones neturi eiti per gatve is leto.. jei mato atvaziuojancia masina.. - Turi eiti saugiai, o ne letai - privalo ismokti save saugoti nuo mazens..Juk atsakomybe is abieju pusiu..
Taigi, kad ir zalia, kad ir eini per pereja, nereiskia, kad tave sustos ir praleis - nes gal vairuotojas ligonis, gal nemato, gal didelis greitis ir sunku sustabdyti.. Gal slidu.. Juk galima pabandyti pabegti nuo mirties.. Bukime budresni, atidesni..
Atsakomybe uz savo gyvybe..
Vertinkime GYVYBE labiau - JUK TAI DIEVO DOVANA..
CIA ESI - CIA NESI.
Uzuojauta tevams.. Skausmo neapsakysi..
Berniukui tik 7 metukai.. Ka jis mazutis galejo padaryti.. O gal ir galejo..
Gal ejo susispaudes i sketi ir dainavo dainele.. Galbut namuose mama ant jo reke.. Galbut svajojo kaip susitiks su draugu.. Gi zalia.. Ir mazutis ejo..
Tikiu - kad danguje geriau..
Nebukime savanaudziai, palinkekime jam ramybes ten..
Ramybes tau berniuk..

Bet atminkime stai ka - kad - IVYKIAI - kitu zmoniu priklauso ne tik nuo ju, bet ir nuo musu ..
Pvz.. Istorija - Moteris atskele nelaiminga ir perdave savo busena vyrui.. Vyras beskubedamas i darba, vaziuodamas automobiliu, pasilenke paimti cd ir atsitrenke i taxi, kuriuo vaziavo moteris iki savo vyro oro uoste, jie turejo pasikalbeti ir susitaikyti.. Kadangi ivyko avarija, moteris pavelavo susitikti su vyru, o sis neprisiskambines jai, isvyko be jos, nuejo nuskrides ten i bara.. ir prisigere.. pasirodo susimuse.. ir padaveje ryte ji rado prie kavines duru apiplesta ir...
Taigi zmones .. Pagalvokite - kokie iseinate i lauka.. Kaip tai gali pakenkti kitiems -
vien todel kad jus - atsikelete suknistai blogos nuotaikos ir del to issirekete ant sutuoktinio..
Mastykite..
Nes Jus savo elgesiu galite pakekti kitiems, o taip ir vyksta..
Pvz..
Namuose ivyko konfliktas.. Ir vyras isvaziavo susinervines i darba.. Bevaziuodamas uzsuko i degaline nusipirkti cigareciu pakeli ir bevaziuodamas pakeliui paskambino savo darbuotojui, prikele ji ir pasake kad labai skubiai reikia medziu atvezti..Ir nuvaziavo sau i darba.. Darbuotojas skubiai pradejo rengtis apsimiegojas.. jo zmona nespejo nei pagaminti jam pusryciu ir dar jam teko vezti ja i darba, tada skubedamas darbuotojas palikes zmona darbe leke i darba, nes sefas pasake atvykti anksciau.. ir staiga buvo posukis dege raudona, bet jis nespejo sustabdyti, o per kelia ejo uzsigalvojes berniukas..
Galejo taip buti?
Laisvai..
Mastykite, analizuokite, dirbkite su paciais savimi.. Analizuokite kiekviena situacija, uzuot tik dirbe ir skundesi kaip sunku, uzuot gere ir ruke, uzuot skubeja ir nerviniasi..
Nes turime - VIENA GYVENIMA..
Atsiprasau uz toki laiska.. Bet taip zusta tukstanciai zmoniu, todel kad kazkas kazkur skubejo, nepastebejo, nepastate zenklo stop - prie posukio.. Dieve Dieve..
Kas kaltas?
Pradekime nuo saves.. Mazu maziausiai ka galime padaryti - pradekime nuo saves..
Ka as padariau- kad butu saugiau..
As parasiau laiska - pasidalinau istorija tikra savo, bei ta istorija kuria perskaiciau..
As prisidejau kuo galejau..
Prisidekime kiekvienas izuot tusciai kalbeja, padekime vienas kitam, supraskime vienas kita, nusisypsokime.. Sustokime, apsidairykime.. Na ir kas kad esame svetimi.. Visi mes is to pacio molio, visi mes viena diena mirsime..
Bet jei galime prisideti prie to - kad issaugoti gyvybe - PRISIDEKIME.. Galbut kazkas ISSAUGOS MUMS JA..
PASTATYKIME ZENKLA - STOP PRIE SIO POSUKIO..
Ar reikia tam leidimo?
Gaukime..
Bet UZTENKA IRODYMO - jog zuvo vienas zmogus - kad ten atsirastu ZENKLAS STOP.
Uztenka kalbeti nutiko vienam gal itam nenutiks..
PASTATYKIME ZENKLA STOP.
IR BERNIUKO SIELA IS DANGAUS MUMS PADEKOS.
AMZINA JAM ATILSI.
PAGARBIAI.
DANA   ATSAKYTI
Aš+ 2017-11-11 15:53:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jau nekalbu apie tokias situacijas, kai irgi suki pvz į kairę (kaip čia nutiko), važiuoji atsargiai ir lėtai, bet paskutiniu metu pastebi tamsų žmogų, kuris lenda po ratais. Sustoji, o jis mat pyksta, kad išgazdinai. Ir jam visai nusišvilpt, kad jis praktiškai nesimatė, bet ne... jis mato mašiną ir vis vien lenda po ja. Logikos 0.
O policijai savo ruoštu būtų privaloma bent kelis kartus per mėnesį pakelti savo storulius ir užsisėdėjusius darbuotojus nuo kėdžių ir išvyti į miesto gatves, kur būtų tikrinami pėstiejį, turi ar ne atšvaitus. Skirtų baudas po kokius 50 eur už neturėjimą, o nutikus eismo įvikiui padaryti kaip eismo įvikio kaltininku, nes išprovokavo avariją. Ir nesvarbu degė žalia, geltona ar raudona. Tik vaikai, pensininkai ir invalidai tuo nebūtų kaltinami, bet atšvaitą taip pat turi turėti. Kai pasisuktų klausimas apie baudas ir atsakomybę, tai ir žmonės saugoti save pradėtų.   ATSAKYTI
VIKA 2017-11-12 23:34:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Cia nesveiko zmogaus komentaras! Nesvarbh kokia sviesa sviecia sviesoforas pestysis vis tiek kaltas!!!???? Nu as nevesusilaikiau zmoniu visokiu tikrai yra, va tokie ir nuvaziuoja nesustoje, manydami, kad tas kuri nutrenke pats kaltas   
Aš+ 2017-11-13 10:17:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tamsta "VIKA".... Čia ne nesveiko žmogaus komentaras, o to, kuriam rūpi mano ir mano šeimos sveikata. Aš esu praktikas, o ne teoretikas bukai galvojantis, kad jei jau žalia, galiu eiti ir nesidairyti, o jei nutrenks, kaltas būsiu ne aš. Visų pirma aš mokinuosi iš svetimų klaidų ir tinkamai auklėju savo vaikus. Mano vaikas neturi "panetkių", kad jis šustresnis, nes eina mat per perėją degant žaliai ar šiaip per nereguliuojama. Mano vaikai puikiai žino, kad avarijos atveju būtent jie labiau ir nukentės. Taip pat jie žino ir tai, kad jei mašina nestoja, tai jokiais būdais negalima eiti į gatvę net ir tada, kai dega žalia šviesa. Mano visa šeima turi aštvaitus ir juos visada dėvi, tame tarpe ir aš. Labai daug važinėju ir automobiliu, bet atšvaitai visada su manim.
Kai jūs suprasit, kad būtent jūs esat atsakingi už savo, bei savo šeimos gyvybę ir sveikatą, kai tai įsisavinsit, tada jausitės daug saugesni. Ir man visai nusišvilpt būtų, jei mane nutrenktų einant per perėją degant žaliai, bet kaltinčiau tik save, kad buvau žioplas ir neapsižiūrėjau, ar nedėvėjau atšvaito. Ir nesvarbu, kad teisiškai aš nekaltas, bet tai bus tik pliusas gaunant draudimo išmoką, o pats, kad tampi "daržove" arba žūsti, tada turi reikšme kas kaltas????
Dundukai jūs dundukai. Taisyklės turi būti jūsų pačių galvose ir jūs patys esat atsakingi už savo gerovę. Aš esu labiau praktikas, o ne teoretikas. Žinau, kad visi daro klaidų, todėl ir saugau save  
Aš+ 2017-11-11 15:45:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Duodu kotą nukirtsi, kad jis nedėvėjo atšvaito. O už tai, kad nedėvi žmonės atšvaitų, atsakinga yra būtent policija. Kodėl nedaromi reidai miestuose? Taip pat atsakomybė ir tėvų, nes nesugebėjo nupirkši atšvaito, arba neišmokino jį naudoti. Kaip jūs nesuprantat, kad tamsiu paros metu žmogus labai prastai matosi, kai dar dėvi tamsius drabužius. Ir ten žalia ar raudona dega, nėra svarbu. Dar jei šlapia, tai išviso sudėtinga įžiūrėti. Patiems save saugoti reikia. O tuo labiau pėsčiajam daug lengviau pamatyti važiuojančią mašiną, nei vairuotojui pėstįjį. Tia faktas...
Aš kiekvieną rytą pėsčiomis einu į darbą po 30 min. Esu matęs gal tik du žmones dėvinčius atšvaitus. Praktiškai niekas jų neturi miestuose. Mano, kad apšvietimas juos puikiai apšviečia, bet deje taip nėra. Kaip vairuotojas galiu patvirtiniti.    ATSAKYTI
Bet kas 2017-11-11 13:03:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Va ir vel pradeda kaltinti tevus....besirdziai tikri....uzuojauta teveliams....cia bet kurioj seimoj gali yvykti tokia tragedija....   ATSAKYTI
algirdas 2017-11-11 12:04:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
dege raudona ,koks nemaciau,nieko nesuprantu,,,,,,,   ATSAKYTI
Sonata 2017-11-11 11:08:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kiek dar nelaimiu turi atsitikti kad butu perziuretos leliu eismo taisykles. Na didziausua nesamone kai ir pestiesiems ir vairuotojams you aciu metu dega zalia sviesa.Kodel nepadaryti sankryzuose Kai pvz 30sekundziu vairuotojams visus serga raudona sviesa,o pestiesiems zalia,patogiu butu pereiti sankryza skersai isilgai ar dar kaip nori,o veliau uzsidegus vairuotojams zaliai sviesa darydamas posuki sankryzoje nereiktu dar pesciuju praleidineti    ATSAKYTI
G 2017-11-11 19:08:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
As jau senai visur apie Tai rasau viena is logiskiausiu ideju vairuotojai palauktu sankryzoje Pat's vairuoju ir labai labai ypac esu atydus prie sankryzu pereju nes it ne visi piestieji moka normaliai elgtis gatveje ir patsciam sunku kartais juos pastebeti bet visada galima prisistabdyti ir isitikinti ar saugu toliau judeti  
va 2017-11-11 08:54:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tevai pinigu neturi, uztat sudaromos salygos tik i darba eiti, o ne vaika per kelia palydet. Baisi tragedija   ATSAKYTI
Nu jo 2017-11-11 08:16:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Labai gaila, bet posuki daranciam sunkvezimiui irgi dege zalia. Vaikas ejo be atsvaito ir tokia kruopa patamsy labai sunku pastebeti. Si nelaime dar karta rodo, kad vaikus kaip kaledu eglute reik apkarstyt atsvaitais. Gaila vaiko ir sunkvezimio vairuotojo seimu.    ATSAKYTI
Šiaip jau.. 2017-11-11 11:40:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vaikas ėjo su atšvaitais.  
ATsvaistus reikia nesioti!!!! 2017-11-11 08:01:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Yea toks dalykas kaip atsvaistai dedami ant kuprines, virsutiniu rubu. As savo vaika bet kuriuo atvieju lydeciau i mokykla o ne paleisciau toki maza viena. As cia izvelgiu didziuli tevu aplaiduma ir atsokomybes stoka vaikiuko atzvilgiu. Vairuotojas su tokia didelia transporto priemome esant toki oro salygom tikrai galejo nepastebeti. O juk gatvese sviesu irgi neijungia, taupo kaip visada vagys valdzioje!!!! Baisi tragedija, maziuko nebera.. bet galu gale tevai pradekite rupimtis savo vaikais!!!! Daugiau atsikomybes!!!!ar sunku uzdeti atsvaistus??!!   ATSAKYTI
Mama 2017-11-11 08:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Labai teisingai pasaket.nes toksmazas irvienas dar tamsoj eina. Kur tevai?!   
Justinas 2017-11-11 10:09:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ką čia jūs kalbat. Vaikas ėjo per zalia. Vairuotojai turi būti atidesni. Prašau atsakyti, nuo kada vaikas gali vienas į mokyklą eiti?  
Zose teta 2017-11-11 01:45:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Atsipeikekit žmonės! Vaikas vienas ėjo... Kodėl? Gatvės prastai apšviestos... Kodël? Vaikelis nematomas....Kodėl? Vairuotojui irgi žalia?... Kodėl? Todėl kad seime sėdi dundukai. Užsieny:a vaikai tokio amžiaus vieni nekeliauja, tėvai nuveda. B apšvietimai gatviu ryškus c naujas aš situs d kai ŽALIA tai žalia pesčiajam jokios mašinos važuuot ar pasukt negali!!!    ATSAKYTI
In 2017-11-11 11:35:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Astuoniu metu jau gali grizt vieni namio
Is mokyklos  
As 2017-11-11 18:39:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Valstybe turetu sudaryti tokias salygas,kad tevai galetu nuvesti vaikus.gal tevams anksti I darba,gal namie koks kudikis,kurio vieno nepaliktu ar dar kas  
vaidas18 2017-11-12 00:16:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mes gyvenam JK sunui 11 metu bet griestai nuvedam ir parsivedam nes mokytojei neisledze jei near suaugusiu  
REKLAMA

Top Video

KGB muziejuje – popiežiaus malda ir dovana
DABAR RODOMA
KGB muziejuje – popiežiaus malda ir dovana
DABAR RODOMA
Klastingą infekciją mergina supainiojo su peršalimu: mokslininkai perspėja apie pavojų
DABAR RODOMA
Olimpiečiai Vaida Žūsinaitė ir Ričardas Nekrošius – atvirai apie savo pažintį ir tikslus
DABAR RODOMA
R. Karbauskis apie svajonę būti prezidentu: buvau vaikas, kai tai pasakiau
DABAR RODOMA
Gyventojai braškėse bei vaisuose randa adatų
DABAR RODOMA
Bėgančios sesės dvynės Monika ir Milda: norime kartu važiuoti į olimpines žaidynes
DABAR RODOMA
Jaunos moters drama: likti su lietuviu narkomanu ar vykti pas vaiko tėvą musulmoną?
DABAR RODOMA
Čempionų lygos starte – L. Messi „hattrick'as“
DABAR RODOMA
Lietuvos kunigai atskleidė ypatingų detalių apie popiežių: galime laukti netikėtų staigmenų
DABAR RODOMA
Išskirtiniai kadrai: Petro Gražulio apsilankymas Palangoje pas dukrą

TELEVIZIJA

Į viršų