Nekelys
2017-10-16 21:38:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
1
0
Nelabai tas gulbinas panasus i statybininka.i popierini statybininka nebent. Edai kirsi leninokaimui galva?
hmm
2017-10-16 14:23:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
1
-1
Ale kaai potui man, taigi aš iš savo urvo toliau Kauno nenuvažiuoju, bet kad ir čia fakais apkamšo, ot pyrdadastai.
tiek
2017-10-16 12:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
5
-1
kas ten per bendrovė,kuri tokius darbus atideda rudens /žiemos laikui? Kokiais pajėgumais darbavosi puikiu vasaros oru? Iš vis - tie keliolika kilometrų per vasarą tokioj Airijoj net uolose būtų iškirsti ir pilnai sutvarkyti.Tegul nuvažiuoja pasižiūrėt mūsų "kelininkai" ,kelius tiesiantys praktiškai dirbamos žemės laukuose ir sulygina savo ir anų kvalifikacijas ,net kelių tiesimo įkainius .Vnž. - tiesiog jau atsibodo nuo to neorganizuotumo valstybinės reikšmės keliuose .L.panašu,kad sistema tiesiog leidžia tarpininkams pasiimt pagrindines keliui skirtas lėšas, o tiesioginiams kelio tiesėjams lieka tiek ,kad ....Žodžiu,turi atsirast kažkokie normatyvai ,numatantys kokią dalį laimėto v.pirkimo keliui tiesti sumos turi teisę pasiimti nugalėtojas ,o kokia PRIVALO atitekti tiesioginiam darbų vykdymui :darbininkų d.užmokesčiui,darbo organizavimui.O taip pat - būtina griežtai ir TEISINGAI nustatyti darbų atlikimo periodą (š.atv. jau senai privalėjo būti švenčiamas kelio atidarymas ,o ne organizuojamos kvailiausios purvo maudynės tykštant nukentėjusiųjų mirties kelyje kraujo purslams). Tai čia tik pagrindiniai akcentukai,škia..
Nu jo
2017-10-16 12:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
4
-1
Kol nėra atsakomybės, tol tokia betvarkė ir bus. Pinigus dar be to reikia pasidalinti, o tai irgi laiko užima....
es
2017-10-16 13:28:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
1
0
Asiliuk, darbu atlikimo periodas ir yra numatytas statybos sutartyse. Uz velavima numatyti delspinigiai, todel statybu bendroves specialiai tikrai niekada nevilkina darbu. Nesuprantat, tai patylekit, nesamoniu nerasineje!
Aš
2017-10-16 14:59:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
3
0
Gal prieš rašant komentarus, reiktų info pasitikrinti. Kelių tiesimo įmonės nekaltos, kad darbams sutartis pasirašoma rudenį ir vasarą niekas neleidžia dirbti.
Cha
2017-10-16 11:14:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
12
-1
Kokiu idotu reikia buti, kad stebetis jog i marmalyne negali ivaziuoti net sunkioji technika ;)))))))
REKLAMA
Top
DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
Naujausia
- šeštadieniais19.30Naujas serialas
- Pirmadieniais - ketvirtadieniais20:30Naujas sezonas
- Sekmadieniais19.30Muzikinio projekto finalai
- SekmadieniaisNaujas sezonas
- darbo dienomis18.00Melodrama
- Trečiadieniais19.30Pokalbių šou
- darbo dienomis13.00Naujas serialas

Top Video
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų

Lietuvoje to dar nėra: steigs pirmąjį meškų rezervatą

Paaiškėjo, kodėl „Via Baltica“ išliks „mirties keliu“: vienas dalykas privertė nuleisti rankas