Iš kojų verčiantis palyginimas: šio produkto kilogramas kainuoja daugiau negu dviejų kambarių butas

Publikuota 2016.05.01 14:30

Artuw 2016-05-01 18:56:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Po savo kalfioru kainos prognoziu, šafrano palyginimai skamba kvailokai....Geriau jau nebeprognuozuok.   ATSAKYTI
assa 2016-05-01 18:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
625g kainuoja 5e o kilas jau 8000e,brangus tikrai tie like 400g :DD   ATSAKYTI
Aisha 2016-05-01 18:50:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
0.625 gramo,tai yra tik truputi daugiau nei puse gramo!!!!   
Tava mama 2016-05-02 07:46:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
0.625 g 5€  
REKLAMA
Į viršų