Grobuoniškas Kremliaus požiūris: iš „lojalios“ valstybės Lietuva virto ašaka gerklėje

, Publikuota 2015.11.12 13:00

ars 2015-11-12 20:03:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tas peskovas tikra ziurke   ATSAKYTI
dr. Jonas Ramanauskas [email protected] 2015-11-12 16:26:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Citata: "...Lietuvą, tapo nuolatiniu erzinančiu faktoriumi: ekonominiai pasiekimai prieš 2008-2010 metų krizę demonstravo teisingai pasirinktą reformų kryptį ir pergales desovietizacijos srityje,..."
Na desovietizacijos srityje pergales yra tokios, kad Lietuvos prezidentu tapo komunistu partijos sekretorius A.M.Brazauskas, komunistines partskolos destytoja, Lietuvos priese is burokevicininku stovyklos ponia Dalia Grybauskaite taip pat tapo prezidente. Tai ar cia desovietizacija ar pasityciojimas is desovietizacijos? Pasirodo, kad desovietizacija Lietuvoje suprantama taip, kad visi komunistai i valdzia! ir nelieka ju visuomeneje, vadinasi visuomene desovietizuota, o valdzia sovietizuota!:)
Citata: "Maskvos, kurios akyse nacionalinis-valstybinis suverenitetas yra įgijęs aukščiausią vertybinį statusą, požiūriu, lietuvių darbo migracija, pavyzdžiui, į Didžiąją Britaniją, tolygi katastrofai ir visiško valstybingumo kūrimo nesėkmės pripažinimui."
Suprantu, kad komunistines Lietuvos valdzios poziuriu lietuviu emigracija yra auksciausias valdzios efektyvaus valdymo irodymas, nes komunistiniai elementai jau nuo 1918 metu ko ir siekia, tai sunaikinti Lietuvos valstybinguma.... ta ir daro, todel ir didziuojasi lietuviu emigracija, ko niekaip negali suprasti Maskva?
Klausimas: Kas sita iskrypeliska straipsnis suraite?
   ATSAKYTI
DLOMGO 2015-11-12 14:35:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ta ASAKA IR KITOS ASAKOS pribaigs diktatoriu ir karini nusikalteli putina..FINITA   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų