E. Masiulis: valdantieji švaisto mokesčių mokėtojų pinigus premijoms ir reprezentacijai

Publikuota 2013.09.18 15:30

PP 2013-09-21 09:08:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Masiulis tik tauškia ,o nieko nedirba. Tai kodėl tas įstatymdavys nepakeičia BK ir visi LR Konstitucijos pažeidėjai baudžiami ,naikinamos partijos veikusios prieš Lietuvą. Lietuvos partiečių įprotis viens kitą apseilėti , neįkąsti...?   ATSAKYTI
Kęstas 2013-09-18 19:18:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Keista ir truputį nejauku, kad mūsų valstybės istorija sukasi ratu

Trumpai papasakokime vieną ciklą, paskui pakartokime šį ciklą, pakeisdami tik vardus ir kelis pavadinimus. Veiksmo sutapimas neįtikėtinas.

Andriaus Kubiliaus Vyriausybė entuziastiškai parėmė Vasagino atominės elektrinės statybą. Juk didelės kompanijos (Hitachi) atėjimas į Lietuvą garantavo didelius atkatus. Rusų nekenčiantiems pensininkams buvo galima meluoti, kad elektrinė nukreipta prieš rusus, nes garantuoja energetinį saugumą, nutylint apie jungčių su Vakarais faktą. Tylioje Lietuvos baloje buvo galima sukurti apgaulingą įspūdį, kad daroma kažkas didingo, ko net vokiečiai nedaro.

Bet žmonių pasipriešinimas dėl grėsmės aplinkai privertė šaukti referendumą dėl elektrinės statybos kartu su Seimo rinkimais. Kubiliaus Vyriausybė prarado valdžią. Nuostabu, kad referendumas ne tik įvyko, bet ir tauta pasisakė vienareikšmiškai prieš elektrinės statybą.

O dabar antras ciklas:

Algirdo Butkevičiaus Vyriausybė entuziastiškai parėmė skalūnų dujų gamybą Žemaitijoje. Juk didelės kompanijos (Chevron) atėjimas į Lietuvą garantavo didelius atkatus. Rusų nekenčiantiems pensininkams buvo galima meluoti, kad skalūnų verslas nukreiptas prieš rusus, nes garantuoja energetinį saugumą, nutylint apie dujų terminalo, sujungiančio mus su Vakarais, faktą. Tylioje Lietuvos baloje buvo galima sukurti apgaulingą įspūdį, kad daroma kažkas didingo, ko net vokiečiai nedaro.

Bet žmonių pasipriešinimas dėl grėsmės aplinkai privertė šaukti referendumą dėl elektrinės statybos kartu su Seimo rinkimais. Butkevičiaus Vyriausybė prarado valdžią. Nuostabu, kad referendumas ne tik įvyko, bet ir tauta pasisakė vienareikšmiškai prieš skalūnų dujų gamybą.

Neveltui protingi žmonės sako, kad, jei nežinai tavo istorijos, tai esi pasmerktas tą istoriją pakartoti. Daugiau apie tai - surašant Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.   ATSAKYTI
REKLAMA

TELEVIZIJA

Į viršų