„Snoro lizingas“ turi naujus šeimininkus

Publikuota 2013.08.07 15:02

Šiaip žmogus 2013-08-07 20:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Drasus Vasiliauskas. Labai drasus isporceliuodamas Antonovo ir Baranausko sukurta imperija. Ar tik nebus taip,kad viskas atsisuks viena diena,nes kaip sakoma lazda turi du galus

   ATSAKYTI
Teisėta ir skaidru 2013-08-07 16:19:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar jau visiems aišku, kad Vasiliauskas pagal iš anksto su skandinavų bankininkais parengtą planą užgrobė ir tyčia subankrotino penktąjį pagal dydį šalies banką Snoras , o komandą ir palaikymą jis gavo iš daukanto aikštės. Aišku ir tai , kad tai įvykdė kubiloidinė chunta, kurie visomis priemonėmis “gesino” ir “dusino” šį reikalą, nes bijojo ir tebebijo, kad neišaiškėtų tikrosios banko Snoras užgrobimo priežastys. Vasiliauskas atsikvietė į Lietuvą du sau gerai pažįstamus “veikėjus”: Friklį ir Kuperį, kurių užduotis paslėpti šio nusikaltimo galus “į vandenį”, pirmasis per 8 d.d.pavogė iš Snoro 17 mln.lt, o antrasis”veikėjas,jau” išpompavęs “iš banko virš 200 mln.lt,ir toliau melžia Lietuvėlę… Prokurorai nieko nedaro ,nes nėra komandos iš daukanto aikštės, va taip ir gyvename teisinėje valstybėje… Kuo kalti 3000 smulkiųjų akcininkų. kurie buvo išdurti Lietuvos banko. Visas ketvirtines ir metines ataskaitas tvirtindavo LB. Yra priimtas, bet nevykdomas LR Finansinio tvarumo įstatymas, kuriame aiškiai parašyta. kad Valstybė paimdama akcijas visuomenės poreikiams, turi už jas teisingai atlyginti. Buvusi valdžia pasielgė kaip ir bolševikų valdžia- nacionalizavo ir nusavino Lietuvos piliečių turtą, nors anksčiau LR konstituciją ir įstatymus priėmė vakarietiškus (tik kam juos vykdyti, jei Lietuvos piliečiai to nereikalauja?   ATSAKYTI
"KIŠENINIAMS" 2013-08-07 16:02:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
KADA PROKURATURA IMSIS TU VAGIU VASILIAUSKO IR MAZINTIENES, KURIE AISKIAI PADEDA KUPERIUI PLAUTI PINIGUS IS SNORO? AR ATKATAIS GERAI DALIJASI SU VALDZIOS VYRAIS, KAD NEI VIENAS PIRSTO NEPAJUDINA?

   ATSAKYTI
statistika 2013-08-07 16:00:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Oficialiai pranešama, jog DNB bankas per pirmuosius šešis š.m. mėnesius uždirbo 25,5 mln.lt pelno, Šiaulių bankas - 6,3 mln.lt, Medicinos bankas - 2,5 mln.lt, o N.Cooperis vien savo firmai ir konsultantams per tą patį laikotarpį iš bankrutuojančio (?!) Snoro išmokėjo 65 mln.lt (per metus išmokėta 130 mln.lt) ?!!!
Vasiliauskai, Mažintiene, Cooper - kada baigsite vogti, kiek galima tyčiotis iš žmonių ?!
   ATSAKYTI
Vytukas 2013-08-07 15:59:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dabar jau visiems aišku, kad Vasiliauskas pagal iš anksto su skandinavų bankininkais parengtą planą užgrobė ir tyčia subankrotino penktąjį pagal dydį šalies banką Snoras , o komandą ir palaikymą jis gavo iš daukanto aikštės. Aišku ir tai , kad tai įvykdė kubiloidinė chunta, kurie visomis priemonėmis “gesino” ir “dusino” šį reikalą, nes bijojo ir tebebijo, kad neišaiškėtų tikrosios banko Snoras užgrobimo priežastys. Vasiliauskas atsikvietė į Lietuvą du sau gerai pažįstamus “veikėjus”: Friklį ir Kuperį, kurių užduotis paslėpti šio nusikaltimo galus “į vandenį”, pirmasis per 8 d.d.pavogė iš Snoro 17 mln.lt, o antrasis”veikėjas,jau” išpompavęs “iš banko virš 200 mln.lt,ir toliau melžia Lietuvėlę… Prokurorai nieko nedaro ,nes nėra komandos iš daukanto aikštės, va taip ir gyvename teisinėje valstybėje… Kuo kalti 3000 smulkiųjų akcininkų. kurie buvo išdurti Lietuvos banko. Visas ketvirtines ir metines ataskaitas tvirtindavo LB. Yra priimtas, bet nevykdomas LR Finansinio tvarumo įstatymas, kuriame aiškiai parašyta. kad Valstybė paimdama akcijas visuomenės poreikiams, turi už jas teisingai atlyginti. Buvusi valdžia pasielgė kaip ir bolševikų valdžia- nacionalizavo ir nusavino Lietuvos piliečių turtą, nors anksčiau LR konstituciją ir įstatymus priėmė vakarietiškus (tik kam juos vykdyti, jei Lietuvos piliečiai to nereikalauja?

   ATSAKYTI
TIESA 2013-08-07 15:57:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
BANKO SNORAS SUŽLUGDYMO ORGANIZATORĖ - POLIKARPOVNA , VYKDYTOJAI
KUBILIUS, ŠIMONYTĖ, VASILIAUSKAS !!!   ATSAKYTI
Klausimas Vasiliauskui - "dirbančiam ypa 2013-08-07 15:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Seimo laikinosios tyrimo komisijos išvadose yra parašyta, kad LB kartu su Švedijos centrinio banko rekomeduota tos pačios šalies konsultacine įmone “Oliwer Wyman” iš anksto parengė konkretų AB banko Snoras pertvarkymo (sužlugdymo -?!) planą. Iš išvadose įdėto LB Ekonomikos departamento direktoriaus Mindaugo Leikos 2011-10-27d. susirašinėjimo su įmonės “Oliver Wyman” atstovu paaiškėjo, kad AB banko Snoras akcijų paėmimas visuomenės poreikiams yra BŪTINA PLANO , kurį pasiūlė įmonės atstovas S.Cory, DALIS. Vadinasi ,užteko šio Lietuvoje nė nepasirodžiusio “Oliver Wyman” atstovo žodžio, ir bankas Snoras buvo nacionalizuotas ir galų gale subankrotintas? Kodėl kažkoks užsienio valstybės klerkas gali nulemti reikšmingus mūsų šalies gyvenimo įvykius, taip pat ir milžiniškus nuostolius?Ar dar yra Europos valstybė, kurios gyvenimą gali regulioti eilinis svetimos valstybės žmogus ,gal būt turintis ir savanaudiškų interesų?!
   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų