Šešiuose iš septynių didžiųjų miestų - nauja valdžia

Publikuota 2007.03.27 07:35

TĘSIAM DARBUS 2007-03-27 22:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Koalicijų formavimas - ne žaidimas su šampanu ir tostais VE 070327

www tesiamdarbus lt /article /articleview /263/1/50/

VIEŠAS PAREIŠKIMAS

Po praėjusių savivaldybių rinkimų politinių jėgų pasiskirstymas Klaipėdoje labai tolygus. Apčiuopiamos daugumos negali tikėtis nė viena iš jau susiformavusių dviejų koalicijų.
Naujai išrinkti politikai turi atmesti asmenines nepamatuotas ambicijas ir vardan miesto gerovės suvokti realybę - esant minimaliai persvarai miesto Taryba negalės dirbti efektyviai.
Iki šiol Klaipėda garsėjo politiniu stabilumu, kuris ir garantavo efektyvų miesto gerovės kūrimą. Politinės darnos ir ekonominio augimo mums pavydėjo visi Lietuvos miestai. Mūsų koalicijos nariai su kolegomis iš kitos pusės derybas vedė garbingai ir diskretiškai apie jas atsiliepdavo viešoje erdvėje. Tačiau apgailestaudami dėl įvairiausių spekuliacijų bei manipuliavimo informacija norime atkreipti visuomenės ir politikų dėmesį į keletą esminių aplinkybių.

Pirma. Daugiausia klaipėdiečių pasitikėjimo balsų per rinkimus gavo dabartinis Klaipėdos meras Rimantas Taraškevičius, kurio komandai, pagal visas politinės etikos normas, priklauso pirmumo teisė formuoti valdančiąją daugumą.

Antra. Daugiausia patirties miesto valdyme turi mūsų keturių partijų koalicijos nariai. O situacijos išmanymas ir darbų tęstinumas yra viena iš svarbiausių sąlygų klaipėdiečių gerovės kūrimui.

Trečia. Kviečiame mūsų kolegas iš oponuojančios koalicijos pamiršti asmenines ambicijas, atsižvelgti į klaipėdiečių valią ir vadovautis protu, o ne emocijomis, ambicijomis ar politinės konjunktūros padiktuotais sprendimais.

Pažadais ir aukštomis frazėmis galima pelnyti trumpalaikį populiarumą, tačiau savivalda nėra šou arena. Priešingai - tai atsakingo darbo ir įsipareigojimų vieta, kur būtinas atsakomybės prieš miestiečius jausmas.
Mes formuojame politikų komandą, nusiteikusią nuosekliam darbui miesto labui ir nežaidžiame rizikingų politinių žaidimų. Atsakingai pareiškiame, kad mūsų suformuota koalicija yra vieninga ir bandymai mus supriešinti ar suskaldyti yra beprasmiai.
Visas politines jėgas, kurios nekelia neįgyvendinamų reikalavimų, kviečiame jungtis į mūsų politinę koaliciją konstruktyviam ir atsakingam bendram darbui Klaipėdos labui.

Liberalų ir centro sąjungos Klaipėdos skyrius,
Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos skyrius,
Politinė partija "Rusų aljansas",
Darbo partijos Klaipėdos skyrius

Vakarų ekspresas 2007 03 27
Užs. Nr. 2007/127

H.Manto 12, Klaipėda
Tel.: (8 46) 41 03 95
El.paštas: [email protected]
   ATSAKYTI
as 2007-03-27 12:33:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar gerai viskas apie Marijampole , nuo kada darbieciai su socialdemokratu partija?Koalicija yra , bet ne su Brazi7u , krospondente ziaurei klysta , t.y. kalba netiesa , susitarimas : Konservatoriai 6 , darbo partija 2 , tvarka ir teisingumas 4 , socialdemokratu sajunga 2 , liberalu sajudis 1 , tad kaip ir meras turetu buti Pavilionis , konservatorius.Dauguma 15 is 27 , ne socialdemokratu partijos puseje....   ATSAKYTI
Rusas 2007-03-27 08:16:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Septyni didmiesčiai? Cha-cha-cha!!! Iš kur Lietuvoj ju tiek suskaičivo? Ach, tiesa, pamršau priskaičiuoti Bezdonį ir Grabutiškes. Nu, gal tada kokie trys ir yra.   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų