J. Assange'as apie gyvenimą Ekvadoro ambasadoje: tai lyg buvimas kosminėje stotyje

Publikuota 2012.09.30 08:38

Nerijus 2012-09-30 11:17:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nepasakyčiau, kad didvyris. Man jis labiau panašus į nemandagų svečią, kuris šauniai pas kažką pasisvečiuoja, o paskui už nugaros prikalba būtų ir nebūtų dalykų. Jeigu augai demokratinėje šalyje ir naudojaisi visais jais teikiamais privalumais, tada bent jau reikia sugebėti tai pripažinti, net jei ten ta santvarka ir nėra ideali. O jei taip paiimi ir vienu sykiu nubrauki iš sąrašo tas vakarietiškas šalis, tai kas tada belieka?   ATSAKYTI
Didvyris 2012-09-30 10:48:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
“Wikileaks” įkūrėjas – TIKRAS DIDVYRIS. Jis parodė, kad JAV yra tipiška imperialistinė valstybė ir laiko save pasaulio VIEŠPAČIAIS, o visus kitus – savo VASALAIS, kurie turi VIEŠPAČIAMS besąlygiškai paklusti ir laižyti jiems padus. Išdrįstantieji VIEŠPAČIAMS nepaklusti GRIEŽTAI BAUDŽIAMI: neturintieji vertingų gamtinių išteklių patiria didžiulį JAV ir jų satelitų ekonominį, politinį, kultūrinį spaudimą (Kuba, Vietnamas, Š. Korėja, Baltarusija…), turintieji vertingų gamtinių išteklių (Afganistanas, Irakas…) “auklėjami” grubiausia karine jėga – naujausiomis “protingomis” bombomis, raketomis, pabūklų sviediniais bei samdomų galvažudžių baudžiamosiomis “valymo” akcijomis…
Daugelį kitų (ypač postsovietrinių) valstybių valdo savo tautos išdavikai, parsidavėliai, kiekvieną sekundę pasiruošę pulti ant kelių prieš naujuosius šeimininkus, arba mafijos statytiniai.
JAV diplomatai taip įsijautė į VIEŠPAČIŲ vaidmenį, kad net savo ištikimiems sąjungininkams klijuoja paniekinančius epitetus, o kitų valstybių vadovus pravardžiuoja įžeidžiomis pravardėmis.
Beje, po 2006 m., kai buvo viešinamos JAV nemėgstamų Afrikos ir Azijos valstybių paslaptys, JAV per įvairius fondus ir reklamą gausiai rėmė “Wikileaks”, ir jokio skandalo nebuvo. Kai tik buvo parodytas tikrasis JAV veidas – didžiausias skandalas: tinklapio įkūrėjas – vagis, nusikaltėlis – pasodinti, arba net nužudyti jį!..
Nuo 2010m. lapkričio vidurio prasidėjo tikra D.Assango medžioklė. Dar lapkričio 16 dieną Australijos, Vokietijos, Prancūzijos ir dar kelių šalių laikraščiuose ir interneto svetainėse paskelbta, kad artimiausiu metu prasidės aršus puolimas prieš „Wikileaks“ įkūrėją. Ši informacija pasitvirtino-vos už kelių dienų prasidėjo D.Assango persekiojimas. Jis vėl buvo pradėtas kaltinti išprievartavimu, paskelbta jo paieška.
Paslaptinga ir abejotina istorija dėl tariamo išprievartavimo prasidėjo 2010 metų rugpjūtį, kai dvi moterys –Švedijoje gyvenančios žurnalistė Ana Ardin ir fotografė Sofija Wilen apkaltino tuo metu Švedijoje viešėjusį D.Assangą jų išprievartavimu. Švedų teisėsaugos pareigūnai kelias savaites vykdė tyrimą, bet kaltinimų ,,Wikileaks“ įkūrėjui taip ir nepateikė, nes jokių įrodymų tam nerado – moterys pačios patvirtino, jog santykiavo savo noru.
Abi šios moterys įvardijamos kaip nepasižyminčios gera reputacija, teigiama, kad jos artimai susiję su keliomis tarptautinėmis korporacijoms, vykdančiomis tiek ekonominio šnipinėjimo operacijas, tiek ir vystančiomis plataus masto korupcinę veiklą. A.Ardin buvo ne kartą suimta, įtariant, kad ji užsiima ekonominiu šnipinėjimu, o S.Wilen -bulgarų kilmės fotografė, kadaise buvusi 2006 metais Stokholme nunuodyto serbų mafijos boso draugė. Tačiau lapkričio pradžioje tyrimas dėl tariamo išprievartavimo atnaujintas, o lapkričio 18 dieną Geteborgo tarptautinė prokuratūra išdavė orderį dėl D. Assango arešto. Nors aišku, kad jis nėra kaltinamas tiesioginiu išprievartavimu, o tik neva nesaugiu seksu, už kelių dienų ir Interpolas išdavė „Wikileaks“ įkūrėjo tarptautinį arešto orderį. Gruodžio 1 dieną D.Britanijos policijos pareigūnai pareiškė, kad D.Assangas gyvena šioje šalyje, kad yra žinomi telefono numeriai, kuriais naudojasi šis žurnalistas, žinoma ir jo gyvenamoji vieta. Bet jie kurį laiką žurnalisto nesuėmė, nes atliko savo tyrimą, rinko duomenis, ar kaltinimai D. Assangui yra pagristi.
Tokia yra JŲ “demokratija” ir “žodžio laisvė”. Viskas baigiasi, kai tik bandoma pasakyti tiesą ir pajudinami JAV interesai…
CŽV, JAV imperialistai ir mafija tam vyrukui NIEKADA NEDOVANOS…
Ką reiškia porai prostitučių sumokėti po 1000 baksų, kad jos paliudytų, “kaip reikia”? (Juk vertas kalėjimo, kad, kaip liudija viena iš “nukentėjusių”, santykiaujant suplyšo prezervatyvas… ir galėjo užkrėsti ją kokia nors lytine liga!…).
Lietuvoj ir 100 baksų užtektų, kad gatvinės paliudytų, jog jas išprievartavo ne tik Asanžas, bet ir 10 marsiečių…
   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų