Seimo komisija dėl teisėjos N. Venckienės dar turi papildomą savaitę

Publikuota 2012.06.21 14:41

Elenytei 2012-06-22 10:08:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vaikeli, įkliuvai į baisių žmonių pinkles. Ne viskas gyvenime yra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Geriau apsidairyk, ir aplinkui pamatysi agresijos iškreiptus veidus, keršto ir kraujo pėdsakus...   ATSAKYTI
Pikasui 2012-06-22 10:00:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip senam pažįstamam dovanoju ramentą, kad turėtumei kuo apsiginti nuo agresyvių violetinių :)   ATSAKYTI
:) 2012-06-22 09:58:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kadangi violetiniai patvoriniai tarpusavyje jau daužosi ramentais, dovanoju porą atliekamų, jei įrodys, kad yra patvoriniai. Tegul fechtuojasi :)   ATSAKYTI
Pikasui ABC 2012-06-22 09:52:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pikasėli, rašinėji visur savo graudžias ir ilgas " jaučių odas" apie Nieką : ) Kaip matosi iš lryto straipsnio, violetiniams patvoriniams reikalingi " kovotojai" su ramentais, ir " puštalietais" o ne tokie mėmės, kaip pats. Nenustebčiau, jei kada nors nuo jų gausi su ramentu per plikę. : )   ATSAKYTI
Pikasas A 2012-06-22 09:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

TIESA YRA ŠIAPUS

Nenumaldomai artėja trys metai nuo Kaune vykusių žudynių dienos. Būtent nuo 2009 m.spalio 5 dienos taip vadinama “D.Kedžio istorija” tapo paženklinta ne tik netirto pedofilijos skandalo, bet ir kraujo ir žudynių dėme mūsų šalies kriminalistikoje. Kiek per šį laikotarpį pamatėme teisėsaugos institucijų pareigūnų, politikų ir valdininkų aplaidumo, nekompetencijos, nenoro atlikti savo tiesioginių pareigų ar net veikų, turinčių kaltumo prezumpcijos požymių? – sunku būtų net suskaičiuoti, o tuo labiau viską išvardinti. O juk visos šios paminėtos piliečių grupės yra išlaikomos mokesčių mokėtojų lėšomis. Kas dabar pasvers, kiek tame jau panaudotų lėšų kalne yra mūsų visų uždirbtų milijonų litų. Negi mūsų šalis jau yra tokia turtinga, o jos gyventojai neturi daugybės finansinių problemų, kad galime taip beviltiškai išlaidauti. Sakau “beviltiškai”, kadangi ne tik visas tyrimas kol kas tik miglose, bet ir teisėsaugoje pozityvių pokyčių per šį laikotarpį taip ir nepamatėme. Paprasčiausiai, pedofilijos ir žudynių istorija tampa dar viena skandalinga, didžiule, iš daugybės komponentų susidedančia byla, kuri kaip ir kiti žinomi skandalai skęsta nežinomybės pelkėje. Galima suprasti tuos, kurie tiesiogiai susiję su nusilkaltimais ir bando išvengti teisminės atsakomybės už juos. Tačiau kaip paaiškinti tai, kad istorijos skandinimui talkininkauja didelis skaičius čia paminėtų grupių asmenų?

Priežasčių tokiam “bendradarbiavimui” gali būti įvairių. Gal būt svarbiausia iš jų yra tai, kad kai kam Lietuvoje net ir po 22 metų atgautos Nepriklausomybės norisi išsaugoti panašią, tais pačiais ar panašiais nusikalstamais persipynusiais ryšiais paženklintą teisėsaugos sistemą, kokią turėjome okupacinio režimo metais. Gal todėl kai kurių politinių jėgų taip saugojami ir ginami dar sovietiniu raugu atsiduodantys teisėsaugos “kadrai” ir jų tiesioginiai perėmėjai. Perėmėjai, kurie atrenkami ne pagal jų sugebėjimus ir parodytą ryžtą kovoti už teisingumą šalyje, o pagal giminystės ir pažinties ryšius. Toks procesas gali visiškai sužlugdyti valstybės siekius tapti demokratine ir teisine šalimi, kurios pagrindas yra teisingumas.

   ATSAKYTI
Pikasas B 2012-06-22 09:17:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0Nemažą dalį atsakomybės turime prisiimti mes patys, nesugebėdami atsirinkti kvalifikuotų ir pakankamai sąžiningų politikų į mūsų pačių renkamas valdžias. Būtent Seimo ir Prezidento, o iš dalies ir Vyriausybės galioje yra galimybė nutraukti tokį teisinį nihilizmą, kurį susikūrė teisininkai, panorėję tapti nekontroliuojami ir neatskaitingi net ir tada, kai patys pažeidinėja LR Konstituciją, įstatymus ir kitus teisinius aktus. Būtent seno kirpimo teisės profesionalai labai mikliai sukūrė plačiai suvešėjusią korupcija net ir teisinėje sistemoje, o nusikaltimus darantys teisėsaugos pareigūnai už tokias veikas beveik niekada nėra konkrečiai nubaudžiami nelaisvės metais. Kai toks savivaliavimas pasiekia sunkiai spėjamus dydžius, suveši ir kitokie nusikaltimai, kartais turintys ir pedofilinių nusikaltimų požymius. Tokioms gėdingoms veikoms būtina turėti galingą “stogą”, kuris galėtų padėti net ir kritiškiausiu atveju. Būtent į tokį atvejį tampa panaši ir “D.Kedžio istorija”.

Kai kas jau praranda viltį, kad šioje istorijoje tiesa ar bent svarbiausi jos momentai bus išryškinti, o nusikaltę asmenys nebus teisiškai įvartinti. Tiesos nežinojimas dar nereiškia apie jos nebuvimą. Šioje istorijoje jau yra kritinė masė asmenų, kurie dar nepateko į žudymo grandinę, ir gali gal kai kam net netikėtai prakalbėti. Būtent todėl taip buvo skubama dar kartą prievartauti mergaitę. Būtent todėl visokiais būdais stengiamasi sunaikinti teisėją Neringą Venckienę ir visus , kurie aktyviau reikalauja teisingumo šalyje. Šios istorijos metu gerokai išryškėjo tie, kurie užsiima šio skandalo skandinimu. Tam labai aktyviai talkininkauja ta žiniasklaidos dalis, kuri nuolat pasireikšdavo kaip dezinformacijos ir purvaskalidos šaltinis. Esu įsitikinęs, kad tai tie “organai”, kurie daugiau ar mažiau susiję su Lietuvos demokratijos ir Nepriklausomybės priešininkais. Kai kurie pastarieji akivaizdžiai tarnauja Rytų imperijos interesams. Tokiems teisėsaugos silpnumas gali būti labai naudingas, stengiantis įgyvendinti blogai slepiamas užmačias. Tai, kad dabartinė politinė opozicija gula ant bėgių, kad teisingumo traukinys nepajudėtų iš vietos – pastebėti nesunku. Ir stebėtis dėl to net netenka. Keisčiausia yra tai, kad politinė dešinė ne visada yra savo veiksmuose nuosekli, o atskiri politikai netgi pasireiškia kaip tiesos paieškų trukdytojai. Pasakyti, kad jie kenkia partiniam prestižui – būtų aiškiai per maža. Jie trukdo teisingumo pamatų kūrimui, taip kenkdami valstybės ir visuomenės interesams. Tokia veika turi nusikaltimo požymių ir anksčiau ar vėliau ji vienaip ar kitaip bus įvertinta. Tikiu tuo, kaip ir mūsų šalies galimybėmis išsivaduoti iš to slogučio, kurį sukelia tokios ar panašios istorijos.
   ATSAKYTI
zmonems 2012-06-22 01:49:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
atpazink skriaudeja....neringavenckiene com...paziurekite zmones gal atpazinsite?   ATSAKYTI
najo 2012-06-22 01:46:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pedofilijos byla cirkas..ta komisija taip pat cirkas ...atims ta nelieciamybe ir taip viskas aisku..ta jurkeviciu pakeisti reikejo..kazkam atidirbineja jis ar ka???kaip gerb.Puteikis sake ,kad viska atmeta ,klausime pateikti net nespeja ...sako septyniuke sprendzia viska..pavardes prisiminkime zmones to septyneto.,..   ATSAKYTI
Smaukūnaitės interviu apie Garliavos mer 2012-06-22 00:58:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.
Iš nesenos Lietuvos SSR istorijos ir dabartis
KPSS rajono komitetas gavo užduoti surasti rajono įmonės vadovo kandidatūrą SSSR apdovanojimui.
Surado kolūkio pirmininką, batsiuvio sūnų. Viskas lyg ir gerai. Kilęs iš darbininkų, dirba lig ir gerai
Pasiuntė į Vilnių, į LKP CK atitinkamą skyrių instruktorių susipažinimui.

Instruktoriai panoro sužinoti kandidato politinį išprusimą
Paklausė ką kandidatas žino apie Karlą Marksą, Fridrichą Engelsą.
Kandidatas sutriko, nesugeba nieko papasakoti.
Galiausiai CK skyriaus vedėjas įpyko ir pareiškė, kad duoda paskutinį klausimą:
„Pasakyk pagaliau kas parašė Komunistų partijos Manifestą?“
Kandidatas išsigando. Visi komisijos nariai subedė akis į jį.

Galiausiai kandidatas drebančia ranka mušasi į krūtinę ir garsiai pareiškia, kad tikrai ne jis ir ne jo vyriausias buhalteris parašė Manifestą.
Komisija pasiūlė kandidatui grįžti į savo rajkomą.
.
Kitą rytą posėdžiauja rajono kompartijos biuras.
Reikalaujama papasakoti kaip praėjo komisijos posėdis LKP CK skyriuje.

Kandidatas nuoširdžiai viską papasakoja, tame tarpe ir apie užduotus provokacinius klausimus – apie Marksą ir Engelsą, į kuriuos neatsakė. O į klausimą, kas parašė Komunistų partijos Manifestą, parodo, kad garsiai pareiškęs, kad ne jis ir ne jo vyr. buhalteris tai padaręs.
.
Tai išgirdęs rajono KGB viršininkas iš karto išsivedė kandidatą pas save specialiam patikrinimui („Dlia obrabotki“- lietuviškai spec. paruošimui. Tais laikais vadovautasi visuotinai priimtu čekistų devizu – „Duokite mums žmogų, o jau kaltę mes jam patys surasime“. Analogiškais metodais viduramžių inkvizitoriai tikrindavo aukos nekaltumą. Surištą auką įmesdavo į vandenį. Jei nuskęsdavo – reiškia auka buvo nekalta. Jei neskęsdavo – skelbdavo ragana, eretike ir tempdavo ant laužo).
.
Kitą rytą rajono KGB viršininkas raportavo rajkomo sekretoriui, kad buhalteris jau prisipažinęs parašęs Komunistų partijos Manifestą. Kartu pareiškė įsitikinimą, kad dar porą dienų ir kolūkio pirmininkas irgi prisipažins.
---------------------------------------------
Sunku net įsivaizduoti – kokių spec. priemonių galimai imamasi Garliavos mergaitės smegenų praplovimui ir naudojamas „specialias paruošimo priemones tiesai išgauti“.
.
Kad tik ji „teisingai“ paliudytų, tai yra paneigtų savo ankščiau net penkis kartus duotuosius net penkioms teismo psichologų ir psichiatrų komisijoms, dirbusioms pagal prokurorų parodymus
.
Todėl nesistebėkime, jei Smaukūnaitės advokatas pateiks teismui žadėtus specialaus psichologo, turinčio teisę dirbti su slapta informacija, galutinius (šeštosios) apklausos rezultatus su pačiu „teisingiausiu protokolu“, pavyzdžiui, kad Garliavos mergaitė paliudijo, kad iš tikrųjų ją prievartavo tėvelis, o teta Neringa ją prisirišdavo ir su peiliu versdavo čiulpti sysalus kitiems dėdėms, o gautuosius pinigus dėdavusi į savo raudoną piniginę.
Žinoma apklausa, „vaiko interesais“ bus vykdoma ne teisme, slaptose patalpose. Apklausą irgi vykdys tik specialūs asmenys, turintis teisę dirbti su slapta informacija. Po to jokia kryžminė apklausa teisme irgi nebus leidžiama. Irgi vardan mergaitės apsaugos nuo papildomo „traumavimo“ iš tetos Venckienės, senelių Kedžių ar kitų patvorinių pusės.
Juk teismo salėje „neleistina poveikį“ mergaitei gali padaryti vien tik jos žvilgsnio susitikimas su senelių Kedžių ar Venckienės žvilgsniu. Mergaitė gali vėl pratrūkti, kad ją gelbėtų nuo šlykštynės pedofilės motinos, kuri ją vertė čiulpti sysalus trims dėdėms, o gautuosius pinigus dėjosi į raudoną piniginę,

Juk mergaitę atstovauti teisme leidžiama tik motinos pasirinktam advokatui, kurį jai nusamdo „atitinkami asmenys“.

Juk dėl to mergaitė ir buvo pagrobta...Tam juk buvo mobilizuoti net 240 spec. paskirties maksimaliai (neperšaunamomis liemenėmis, šalmais, elektrošoko prietaisais, kovinėmis dujomis, koviniais šunimis, šaunamaisiais ginklais) apginkluotų pareigūnų.
.
JAV prezidentas baisiausiam pasaulio teroristui Osamai ben Ladenui pagrobti buvo pasiuntęs tik 8 tokių karių grupę.
.
Po to Lietuva galės laukti pranešimo, kad mergaitės nebėra, nes, teisėta motina išsivežusi į įslaptintą šalį ...

Viduramžiais inkvizitoriai bei vėliau čekistai – KGBistai irgi prigrąsindavo kiekvieną apklaustąjį asmenį tylėti apie apklausas ir jų metu naudotas „specialias paruošimo priemones tiesai išgauti“.
   ATSAKYTI
TAIGI 2012-06-21 23:25:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jau senai laikas tas dvi nutrijas apramint:skuciene ir venskiene,-per daug jos cia sudu pridrabste,laikas pradet kuopt...   ATSAKYTI
vika 2012-06-21 23:22:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Saunuole mergyte,tikra drauge,suprantam kaip sunku mums zmonems,o vaikams ,paaugliams dar sunkoau.Kaip vaikams suprasti,kad gyvename tokioje salyje,kurioje vaikas pasirodo neturi jokiu teisiu,ka nori teisesauga ta daro,vaikas sako ne ,o jie visa armija vos neatvaro.Baisu,laikykie Elena,gal Dievas padarys stebukla nubaus visus puolusius Deimanta,o ja isgelbes is tu baisiu vanagu.   ATSAKYTI
Elenai 2012-06-21 23:15:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Saunuole mergyte ,tikra drauge,mes zinom kaip mums ir tau sunku,Garliavoje vaikams buvusiems su Deimante labai sunku,vienai mergytei net psiologu reika.Baisu vaikams ,paaugliams augti tokioje baisioje salyje,kurioje nei vaiku,nei zmoniu niekas negina.Stiprybes tau ,stiprybes visiems kurie taip isgyvenam del musu Deimantes.Dievas yra ir jis tikrai atseikes uz kiekviena Deimantes asara.   ATSAKYTI
o 2012-06-21 21:26:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tu kuria vieta galvoji   ATSAKYTI
klaidos atitaisymas 2012-06-21 20:16:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsiprasau, atitausau komentaro pabaigoj klaida: vietoj parasytos klaidingai komisijos pirminiko pavardes, turi buti parasyta "pirmininko Jurkeviciaus"   ATSAKYTI
todel ir reikia videomedziagos 2012-06-21 20:10:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai butent todel, kad egzistuoja dvi nuomones ir yra reikalinga videomedziaga, kuria kazkodel kaip velnias kryziaus bijo pateikti prokurorai. O ko bijoti, jeigu jauciasi teisus, o ko nusukineti pries emimo operacija videokameras, brutaliai salinti netrukdancius liudininkus? Gal ijunkit, tamsta savo mastyma.   ATSAKYTI
??? 2012-06-21 19:54:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai cia tie padorus, kurie seime ateje visiems grasina??? Tai kokie tada NEpadorus pas jus, violetinius?   ATSAKYTI
vvv 2012-06-21 19:50:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O kam ta savaitė, jei senai žinomas verdiktas?! Kam tie imitaciniai posėdžiai? Kad Jurkevičius, Kuodytė ir panašūs ilgiau pasityčioti galėtų iš Venckienės ir padorių, bet neįtakingų Lietuvos žmonių? Juk pedofilai laimėjo, kam tie spektakliai"a la komisija"?   ATSAKYTI
xcx 2012-06-21 19:44:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Garliavoje buvo siurksciai pazeistos L.Stankunaites ir jos dukreles teises!!!!!!!!   ATSAKYTI
xvx 2012-06-21 19:43:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Garliavoje buvo siurksciai pazeistos L.Stankunaites ir jos dukreles teises!!!!!!!!   ATSAKYTI
... 2012-06-21 19:43:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Garliavoje buvo siurksciai pazeistos L.Stankunaites ir jos dukreles teises!!!!!!!!   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų