Vyriausybės veiklos ataskaita – savigyros traktatas

, Publikuota 2012.05.24 13:41

roma 2012-05-25 10:06:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
cia galejo buti Kubiliaus ataskaita...:D   ATSAKYTI
ts rojus su dievu kub 2012-05-24 16:44:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nuopelnai:
-surinko didziausia nevykeliu per 20m. savo saika: semetos,dagiai,kreiviai, sekmokai, jankauskai, adomenai, simenai,matuzai, navickai, kupcinskai, margeniai, cepononiai, matulioniai ir t.t. ... ir panasiai
- maziausias MMA ir algos ir pensijos, lyginant su aplinkinemis kaimynu salis(3 vieta nuo galo ES)(Įdomu pažymėti, kad net labiausiai iš Baltijos šalių pastarųjų metų krizės paliestoje Latvijoje MMA šiandien yra 281,93 euro (973,45 lito). Taigi per laikotarpį nuo 2008 metų, kada Lietuvoje buvo nustatyta ir iki šiol nedidinta 800 litų MMA, Latvijoje ji išaugo net 180,17 lito.)

- didziausios kainos dujoms,degalams, sildymui ir maistui
- didziausia socialine atskirtis tarp dirbanciuju ir pilieciu.(Lietuva priskirtina prie didžiausią pajamų nelygybę ES turinčių šalių - ji 2009-aisiais užėmė priešpaskutinę vietą. „Eurostat“ duomenys rodo, kad 2008 m. Lietuvoje 20 proc. turtingiausių šalies gyventojų pajamos buvo 5,9 karto didesnės nei 20 proc. neturtingiausiųjų. 2009 m. šis koeficientas išaugo iki 6,3. Lietuva pagal šį koeficientą 2009 m. užėmė trečią vietą iš galo, aplenkdama tik Rumuniją ir Latviją.)
2005 m. žemiau absoliutaus skurdo ribos gyveno 18 proc. Lietuvos gyventojų, o 2007 m. jų padaugėjo iki 21,6 proc., 2010 m. - iki 24,5 proc. Vadinasi, pastaraisiais metais vidutiniškai jau beveik kas ketvirtas šalies gyventojas skurdo buvo išstumtas į gyvenimo užribį ir patyrė visus socialinės atskirties sąlygojamus vargus. Šios negandos ypač palietė šeimas su vaikais (pirmiausia - daugiavaikes), pensininkus (ypač nuo 2010 m. sumažinus jiems pensijas), bedarbius bei kitas iš socialinių išmokų gyvenančių asmenų grupes.
ES taikomas rodiklis, kai 20 proc. didžiausias pajamas turinčių gyventojų vidurkis lyginamas su 20 proc. mažiausias pajamas gaunančiųjų vidurkiu. Tas skirtumas Lietuvoje padidėjo nuo 5,3 iki 7,3 kartų. Dar ne visos šalys yra paskelbusios 2010 metų duomenis, tačiau panašu, kad Lietuva taps rekordininke. Mes aplenkėme Latviją, taip pat, atrodo, lenkiame ir Portugaliją. Tai tokios šalys, kurios buvo ES rekordininkės kalbant apie pajamų nelygybę. Tuo tarpu jei pažiūrėsime į kitas šalis, krizės metu tie skirtumai kai kur net sumažėjo, nes vyriausybės ėmėsi priemonių padėti labiausiai nukentėjusiems nuo krizės. Pas mus to beveik nebuvo.
-masine darbingiausiu pilieciu evakuacija is kubilistano- marazmatiku valdoma salies.
- pagrinde pjaunami mokesciais varguoliai, o seriami is biudzeto "verslinykai", mokantys kubilini MMA SAMDINIAMS ir sumazinant jiems pelno mokesti, vien kubilo isauginti nauji 272 MILIJONIERIAI!
Ilgai dar ir daug ka galima rasyti,bet:
-kol ta gauja valdzioje, nieko jie normalaus nepadaris, nebent dar padidins privilegiju sau dydi ir ju kieki! Viska ka daro si saika tai, kad tik butu blogiau daugumai LT pilieciu, bet geriau stambiems vagiams, milijonieriams, ir savo chebrai!
Man , dabar Lietuva ir visumenes atmosfera, primena metus pries Gorbaciova, valdzioje debilai, seniai priauge prie savo kedziu, kasdien idiotiski sprendimai ir pareiskimai( kai kuriOS kubilo nesamones, pav. -politikierius 21m. besitrinantiS prie lovio tik is Plytniko suzinojo ir buvo SOKIRUOTAS??? KAD VIESUOSE PIRKIMUOSE YRA KORUPCIJA???), totaline korupcija, totalinis melas, totalinis nesiskaitymas su pilieciais. Visa sistema ant tiek perpuvusi, kad jau baisiau negu sssp!, nors tada kad ir paprastas mokantis rasyti zmogelis dar rasdavo uztarima. O dabar? tik partiniams - nebaudziamiems, viskas galima!!!
Na , o pilieciai, tie kurie dar pavelka kojas, jomis ir balsuoja is kubilistano, pensininkai meldzia lengvos mirties arba eutanazijos iteisinimo, lengviausiu budu!   ATSAKYTI
Kęstas 2012-05-24 15:51:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
A. Kubiliaus Vyriausybė ir Lietuvos bankas subankrotino„Snorą“ be pagrindo, tik norėdami įgelti rusams

Seimo komisija pasigedo dokumentų, įrodančių, kad „Snoro“ turto „iš tiesų nėra“.„Mūsų žiniomis, visi sprendimai buvo priiminėjami, tiek Lietuvos banke, tiek Vyriausybėje, neturint tos informacijos“, - aiškino komisijos pirmininkas V. Mazuronis.   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų