Liberalcentristai patvirtino kandidatų 2012 metų Seimo rinkimuose sąrašus

Publikuota 2012.02.25 13:50

to mined 2012-02-27 22:04:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Balsuok idiotas juk ir balsuoja uz idiotus.   ATSAKYTI
Naglis Puteikis 2012-02-26 03:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Antikorupcijos komisijos pirmininko Ligito Kernagio drąsa griauna iki tol neįveikiamus VSD intrigų bastionus
Esu Seimo nariu 6 mėnuo ir matau (ir visiems pasakoju) , kad tie, iš kurių bandoma šaipytis - meno pasaulio atstovai (daug kas klaidingai akcentuoja tik vieną -pramoginę meno pasaulio pusę) , kaip tik dažniausiai balsuoja vadovaudamiesi sąžine, širdimi ir vertybine nuojauta, beje pradedant Antanu ir baigiant Valinskiene. Šia prasme Valinskui reikia padėkoti be ironijos ir be pašaipos, nes būtent jis ir atvedė daugiausia meno pasaulio žmonių į Seimą. O kad dalis tarpusavyje persipyko ir išsiskirstė į skirtingas frakcijas, tai juk čia meno pasaulis -jame visada karščiau verda aistros. Ši situacija - aiškėjančios VSD mechanizmų neigiamos pasekmės užvaldant Seimą, prokuratūra, FNTT ir kitas labai svarbias Lietuvos įstaigas, yra puiki proga visiems sąžiningiems vienytis ir Ligitas Kernagis, mano galva, būtų puikus vienas iš tokios koalicijos ne tik Seime "Už teisingumą" koordinatorių.
Labai džiaugiuosi principinga, drąsia Antikorupcijos komisijos pirmininko Ligito Kernagio laikysena, bei ryžtingais ir , kas labiausiai netikėta saugumiečiams, itin greitais jo kaip vadovo veiksmais tiriant FNTT vadovų atleidimo aplinkybes. Jis ir pats dirba juvelyriškai tiksliai - pats perklausia, kai spec.tarnybų ir teisėsaugininkų atstovai pradeda išsisukinėti. Ir apskritai susidarė įspūdis, kad L.Kernagis vadovauja šiam tyrimui taip, tarsi 15 metų prieš tai būtų vadovavęs JAV Kongreso nacionalinio saugumo komitetui:
alfa.lt/straipsnis/13885172/Kernagis..turetu.kristi.daug.galvu=2012-02-24_18-02/
Todėl R. Palaitis ir pradėjo grasinti Ligitui Kernagiui: "ministras taip pat neslėpė manantis, jog jį, prokurorus bei VSD pliekiantis Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Ligitas Kernagis pažeidė įstatymą, mat jis žiniasklaidai pažėrė komisijos posėdžio, kuriame naudota riboto naudojimo informacija, medžiagą – iš delfi.lt/news/daily/lithuania/acaplikas-nera-jokios-galimybes-aukoti-rpalaiti-vardan-koalicijos-issaugojimo.d?id=55945257
Esu Seimo nariu 6 mėnuo ir matau (ir visiems pasakoju) , kad tie, iš kurių bandoma šaipytis - meno pasaulio atstovai (daug kas klaidingai akcentuoja tik vieną -pramoginę meno pasaulio pusę) , kaip tik dažniausiai balsuoja vadovaudamiesi sąžine, širdimi ir vertybine nuojauta, beje pradedant Antanu ir baigiant Valinskiene. Šia prasme Valinskui reikia padėkoti be ironijos ir be pašaipos, nes būtent jis ir atvedė daugiausia meno pasaulio žmonių į Seimą. O kad dalis tarpusavyje persipyko ir išsiskirstė į skirtingas frakcijas, tai juk čia meno pasaulis -jame visada karčiau verda aistros. Ši situacija - aiškėjantys VSD mechanizmų neigiamos pasekmės užvaldant Seimą, prokuratūra, FNTT ir kitas labai svarbias Lietuvos įstaigas, yra puiki proga visiems sąžiningiems vienytis ir Ligitas, mano galva, būtų puikus vienas iš tokios koalicijos ne tik Seime "Už teisingumą" koordinatorių.
Štai tokiais grasinimų būdais Valstybės saugumo departamentas ir valdo Seimą. Kaip sugrąžinti valstybę žmonėms?
Iš trijų slaptumo lygių turiu kol kas tik pirmą - "riboto naudojimo". Šiandien suėjo jau 86 diena, kai užpildžiau didžiulę paraišką aukščiausiam lygiui, bet vis dar nėra atsakymo (paprastai atsakymą duoda per 40 dienų). VSD atstovo atstovė Seime aiškina, kad VSD "nespėja" jos išnagrinėti ir reikia jiems daugiau laiko, nes turiu kaltinamojo statusą baudžiamojoje byloje dėl neleidimo statyti "stiklainius" Klaipėdos naujamiestyje. Kiek tai tikra - t.y. kiek čia tiesos jų vilkinimo priežasties paaiškinime, nežinau, nes matyt tai 'labai slapta". Panašioje "būsenoje", atrodo, dar apie trečdalis Antikorupcinės komisijos narių.
Todėl Seimas, neturėdamas pilnos informacijos, negali tinkamai suvokti, kaip balsuoti.   ATSAKYTI
Naglis Puteikis 2012-02-26 03:15:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dalis Seimo narių bijo sekimų, kompromituojančios medžiagos skelbimo, panašaus šmeižimo, kaip kad buvo dergiamas nebegalintis apsiginti nužudytas Vytautas Pociūnas. Tuo plačiai iki šiol ir nekontroliuojamai užsiima VSD: kelios dešimtys tūkstančių pasiklausymų - pirma vieta ES tūkstančiui gyventojų (buv. prokuroro S.Stulpino viešai paskleista informacija) ir D.Kuolio viešai paskleista info, kaip lengvai bet kam ir dėl bet ko išdavinėjo leidimus pasiklausymu Šiaulių teismo pirmininkas.
Lietuvoje susiformavo tradicija nesilaikyti įstatymų. Todėl pasiklauso, seka, šantažuoja. VSD tebedirba tie patys "veikėjai", kurie organizavo žurnalistų pasiklausymą, "profilaktavimus" (ką ir kaip rašyti, ko nerašyti) apžvalginininkui Kęstučiui K. Girniui, LRT žurnalisto Tomo Dapkaus šantažavimą ir slaptą kenkimą jam (čia apie tai - alfa.lt/straipsnis/10303161/ - šiurpu skaityti, akivaizdu, kad VSD dirba ne kaip europinė institucija.
Seimo Operatyvinės veiklos kontrolės komisija ir Nacionalinio saugumo komitetas dėl aukščiau paminėtų priežasčių kol kas nepajėgus užkirsti kelią aukščiau minėtiems įstatymo pažeidimams.
Nors pagal LR Konstituciją valstybę turi valdyti turi Seimas, išrinktas tautos, įkūnijantis tautos valią, nes atstovauja ir tarnauja jai, bet aukščiau minėtais metodais VSD manipuliuoja Seimo nariais ir prokurorais, todėl faktiškai jei ir valdo Lietuvos valstybę. Sukilkime visi prieš tokį neeuropietišką ir nusikalstamą VSD ir jo užverbuotų, užšantažuotų dalies prokurorų, dalies teisėjų, dalies politikų elgesį ir sugrąžinkime valstybę žmonėms.
Todėl prašau visuomenės pagalbos, nes per daug Seimo narių yra išsigandę, būtini visuomeninio palaikymo mitingai, piketai ir pan.   ATSAKYTI
Vidmantas 2012-02-25 21:45:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bus fiasko.   ATSAKYTI
mined 2012-02-25 17:32:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as balsuosiu uz antana ned.   ATSAKYTI
AS 2012-02-25 16:19:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
STAS VSD PROJEKTAS JAU SAVE TAIP DISKREDITAVO KAD GARANTIJA KAIP PARTIJA JI NEBETURI JOKIOS ATEITIES. GAL KELI VIENMANDATESE PRAEIS BET NEDAUGIAU.   ATSAKYTI
martis 2012-02-25 16:13:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vis vien skersa dejau   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų