Ekskursija po turgų, kuriame apsiperka raganiai

Publikuota 2012.02.29 09:09

Lietuvos Objekte 2013-01-24 18:19:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Merkinės( Česukų) piramidėje viskas paprasčiau. Kas reikalinga raganavimui padiktavo devas titanas. Tai antikrikščioniški kryžiai,strypai su dvasiomis bendrauti,tinklas, kad gerosios dvasios angelai netrugdytų, kai meldžiasi žmonės prie trikojo ant kurio sudėti titano pakrauti blynukai, vanduo plastike, raganiški ratai ,trikampiai,juoda katė, šuo,ožio įvaizdžio galva stilizuotais ragais, žvakės indo viduj, kaip pas vyriausiąją raganą Viliją,antikrikščioniškoji biblija,daug akmenų, iš šimtai nuverstų metalo kryželių ir stiklo milžiniškas burbulas,taisyklės, kaip vaikščioti raganavimo objekte, kad nesumaišytume kortas titanams.
Sinkretizmas ar raganavimas Lietuvoje

Sirijaus " Pakylėtieji Valdovai", Merkinės piramidė, Urantija remiasi ne Biblija, o diktavimais. Diktavimais kažkokių dvasių, neva sirijuj pasiuntinių iš pvz. Jėzaus ( mažesnėm raidėm rašo sant kumaros), o kitur, kad Santos kumara yra Liuciferis. Vadinasi, kad diktavimai nuo Liuciferio sirijaus T. Mikuškinai padiktuoti, Urantijoje panašiai, nukopijuota nuo to paties okultistės E. Blavatskajos teosofinio mokymo. Merkinės piramidės Povilas Ž. rašo, kad jo dievas didysis angelas. Povilo dievą sukūrė titanai. Vadinasi, kad tas pats Liuciferis, tik tarpininkai kažkokie titanai arba demonai. Visuose paminėtuose judėjimuose minima ženklai: piramidė, ugnis,karma, čiakra, reikarnacija, dievas neva tik energija, kuria galima žmones gydyti.To paties moko raganyno mokykla Vilniuje. Visi judėjimai, įskaitant raganynus, paremti New age.Tų judėjimų priešprieša yra krikščionybė. Vadinasi, kas sinkretizmas eina koja kojon su raganavimu. Patogu ir greita. Tačiau, jei esate pakrikštyti, verčiau apie tai paskaitykite : Klausimai- atsakymai Bažnyčios , piramidė, raganynas, Antikristas, egzorcistas.lt

Jei visi pagonys, smalsuoliai lendantys

piramidės Česukų tinklo gerbėjai žinotų, kad po jų mirties juos valdys dvasia šeimomis po 12 sielų,o ne Dievas, tikiuos net arti neitų, namuose neprisimintų tą baisuoklę dvasią, kuri tupi raudonam rate... kad žinotų žmonės, jog net ne angelas kalbėjo Povilui Merkinės bažnyčioje. Visa tai aprašo Žėkai savo knygoje ir Povilas atskirai raštuose Dvasinė informacija google.Švieskite, žurnalistai žmones, kad visi žinotų, ką rašo Žėkai apie Dvasią, kuriai po mirties garbėjai tinklo priklausys.
   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų