Šiukšlinas „Rubicon“ verslas

Publikuota 2009.03.24 15:30

vilnietis 2009-03-25 08:12:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as tai zinau kur gyvena rubikonscikai... tai surenku 2 kartus per savaite savo visas siuksles ir jiems visada numetu tegu susirenka mano siuksles uz dyka :)))   ATSAKYTI
Gediminas vilniečiams 2009-03-24 23:32:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerbiamieji Vilniaus gyventojai, rinkėjai, paskaitykite kokį žmogų išsirinkote sau, o juk tai buvęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Gintaras Kazakas, partijos kuri jums žadėjo kažkokią ''tvarką'' ir kažkokį ''teisingumą''.
Cituoju:
''Vėliau V.Urbonavičius vėl susisiekė su STT pareigūnais, su kuriais bendradarbiauti pradėjo nuo 2007 metų vasaros dėl galimų neteisėtų G.Kazako veiksmų. Pasak jo, rugsėjo pabaigoje su juo susisiekęs buvęs „tvarkietis“ pasiūlė susitikti Vilniaus Fabijoniškių mikrorajone. V.Urbonavičiui atvykus, G.Kazakas pasiūlė jam pasivaikščioti ir pakalbėti.

Pasak konservatoriaus, G.Kazakas tvirtino supratęs, kad susitikimo tikslas buvo sutartis dėl bendrovės „Lazdynų būstas“ privatizavimo. Tuometinis valdančiosios daugumos atstovas opozicijos nariui sakė, kad šios sutarties sudarymu suinteresuoti „su jo (G.Kazako - BNS) chebra susiję žmonės“, o J.Imbrasas nesutinka sutarties pasirašyti. Liudytojas teigė, supratęs, kad vadinamoji chebra yra „Rubicon group“ atstovai.

V.Urbonavičius tvirtino, kad G.Kazakas tuomet jo paprašė paveikti Privatizavimo komisijos narę konservatorę Birutę Galinienę, kad ši balsuotų už privatizavimo sutartį. Už tai, pasak konservatoriaus, jam siūlytas atlygis, kurį jis turėjo pasidalyti su Privatizavimo komisijos nare.

„Milijono neduosiu (...) dešimt „štukų“ (tūkstančių - BNS) duosiu“, - pagarsintoje stenogramoje G.Kazaką citavo teisėjas G.Dzedulionis.
Antrą kartą, pasak prokuroro, G.Kazakas opozicijos narį bandė papirkti 2008 metų sausį. Tada, anot G.Norkūno, buvęs „tvarkietis“ vėl norėjo per V.Urbonavičių paveikti B.Galinienę, kad ši balsuotų už bendrovės „Corp-management“, kuri per viešą konkursą buvo nusipirkusi Misionierių ligoninės patalpas, atleidimą nuo 2 mln. litų delspinigių.

Kaltintojas tvirtino, kad kyšiui buvo skirta 10 tūkst. litų, kuriuos konservatoriai turėjo pasidalyti per pusę. V.Urbonavičiaus teigimu, B.Galinienė apie kyšį nežinojo, nes esą jis „nenorėjo jos įvelti“. Nepaisant to, B.Galinienė balsavo už verslininkų atleidimą nuo delspinigių. Tuomet G.Kazakas išsikvietė konservatorių į savo kabinetą.

Anot liudytojo, G.Kazakas kabinete išsitraukė voką, kurį padėjo po žurnalais, ir pastūmė link jo.

„Padėk į rankinuką“, - paliepė tuometinis „tvarkietis“. Voke, anot konservatoriaus, buvo pinigai, skirti kyšiui. Juos jis tvirtino perdavęs STT pareigūnams.''balsas.lt
   ATSAKYTI
Gediminas Algiui 2009-03-24 19:03:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siūlau prisijungti prie mūsų vilniečių rašto Vilniaus merui, atsiųsčiau emailu tekstą ir jei turite noro surinkite parašus ir atiduokite Vilniaus savivaldybei ir merui, kuo daugiau žmonių kreipsis tuo geriau. Girdėjau ir aš apie vienos iš ''Rubikono'' administravimo įmonės prastos kokybės darbą.   ATSAKYTI
Gediminas vilniečiams 2009-03-24 18:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
''Atkreipiame Jūsų dėmesį į koncerno ''Rubicon group'' monopolį Vilniaus mieste. Jie jau valdo stambiausius atliekų surinkėjus ir didžiąją dalį administracinės infrastuktūros Vilniuje , pagal Vilniaus miesto komunalinių atliekų tvarkymo taisykles - atliekos tampa surinkėjo nuosavybe jiems perėmus atliekas iš konteinerio ar kitu būdu. UAB ''Regioninės komunalinių atliekų deginimo gamyklos'' vienintelis akcininkas yra koncernas ''Rubicon group''. Tokiu būdu ši bendrovė tampa monopolistu atliekų tvarkymo ir deginimo rinkoje. Koncernui ''Rubicon group'' priklausančios kompanijos:
UAB ''Vienituras'',
AB ''City service'',
UAB ''Antakalnio ūkis'',
UAB ''Karoliniškių būstas'',
UAB ''Lazdynų būstas'',
UAB ''Namų priežiūros centras'',
UAB ''Naujamiesčio būstas'',
UAB ''Pašilaita'',
UAB ''Viršuliškių būstas'',
UAB ''Vilko pėda'',
UAB ''Bionovus'' ir kiti.
Pvz. UAB ''Lazdynų būsto'' administracija sudariusi sutartį su UAB ''Ecoservice''. Šios abi įmonės priklauso ''Rubicon group''. Kadangi visos šios įmonės yra siekiančios pelno, todėl jos bus sudariusios sutartis tinkamiausias sau, o ne gyventojams.
Reikalaujame, kad komunalinio ūkio priežiūros administratoriai būtų tiktai įmonės priklausančios Vilniaus miesto savivaldybei.''
   ATSAKYTI
Linaas 2009-03-24 18:13:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu dabar ir cypkit debiliukai, kuriems Imbrasas buvo blogai.    ATSAKYTI
Gediminas vilniečiams 2009-03-24 18:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
''Nepasitikėdami UAB ''Cowi Baltic'' pateikta PAV ataskaita, kurioje yra neteisingų duomenų ir netikslumų, kuriuos pažymėjo Aplinkos ministerija, mes reikalaujame sustabdyti planuojamos Regioninės komunalinių atliekų deginimo gamyklos, Jočionių g. 13, Vilniuje, priešprojektines procedūras ir nepriklausomo, objektyvaus ir viešo poveikio aplinkai įvertinimo.
Atkreipiame Jūsų dėmesį į ydingą įstatyminę tvarką, kuri prieštarauja Orhuso konvencijai, pagal kurią pats statytojas užsakinėja poveikio aplinkai tyrimus,mokėdamas jiems už darbą, nes sunku ar neįmanoma tikėtis esant tokiai situacijai objektyvių tyrimų. Todėl gerbiamus Seimo narius, įstatymų leidėjus raginame kiek įmanoma greičiau keisti įstatymiškai šią tvarką.
Pažymime, kad visuomenė pradiniame etape negavo jokios savalaikiškos ir kokybiškos informacijos apie numatomą statyti Vilniaus regioninę buitinių atliekų deginimo gamyklą. Visuomenė privalo nedelsiant gauti visą reikiamą ir išsamią informaciją apie visus ypatingos svarbos ir visuomeninės reikšmės projektus kaip šis Vilniaus regioninės buitinių atliekų deginimo gamyklos projektas. Visuomenei buvo padaryta didelė įtampa dėl šio projekto neaiškumų.''
   ATSAKYTI
klausimai 2009-03-24 18:00:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kodel visi ziuri pro pirstus, kodel niekas nieko nedaro, koddel prokuratura uzsimerkusi? Kodel nesodina tokiu? Negi visi jie nupirkti uz musu permoketus pinigus?   ATSAKYTI
eklektik 2009-03-24 17:21:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
taigi baikit reikai juk abonentui islaikyti jachtas labai reikia tai ir vagia issijuoses. Ir vogs kaip voges kol vilnieciai durneliai uz ji balsuos . Amen .. Nuteistas kaip banditas o dar seime sedi .. siemas jeigu nors kiek gerbtu save seniai butu ismete tokius .. kaip Otkatu profesionalas -virtuozas Andriukaitis .. ar abonentas visu pripazintas kysininku ie seimo ir teismo ir visu visu b=verslininku kurie jam mokejo 15% nuo uzsakymo ... nerealu .. cia lietuva cia lietus lyja   ATSAKYTI
Algis 2009-03-24 16:24:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
100% galiu patvirtinti, kad rubicon su valdzios pagalba pradeda smaugti Vilniaus gyventojus.
Tiktai privatizavus "Pasilaita", namu prieziuros kokybe suprastejo labai zenkliai. Teritorija, saligatviai, siuksliu konteineriai, laiptines praktiskai nevalomi.
Laiptines valomos du kartus i menesi. Prie siuksliu konteineriu amzina betvarke. Saligatvius valo traktorius, kuris pravaziuoja tiktai vidurdieni, ir jau baigia isvartyti pesciuju takus, kurie tikrai nepritaikyti vazineti traktoriams.
Bet uztai namo eksploatavimo kaina padidejo dvigubai. Atsirado ir silumos ukio prieziura, namo technine prieziura, administravimas,, siuksliu isvezimas pabrango vos ne dvigubai?
Dabar gyventojus neramina vienas klausimas - kaip atsisakyti tokiu prievarta primestu rubikonu berneliu paslaugu? Gal kas patarsit?    ATSAKYTI
AR 2009-03-24 15:48:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rodos Vilniaus savivaldybėj įteisinta ponų sauvalė.Tai kaip valstybės ,net savivaldybės valdyme dalyvauja vilniečiai jų visuomeninės organizacijos? Kur čia Neprigulnoj Lietuvoj demokratija?Kam mes valstybės vadams mokame mokesčius,jei jie nedirba?   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų