Tauta kyla prieš valdžią

Publikuota 2009.01.15 10:53

SAULIUS 2 to ggg 2009-01-15 23:55:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O jeigu iskart nesutilps i subine komentaras,tai palauk dar pusvalandi.   ATSAKYTI
Saulius 2009-01-15 15:22:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0


ggg rašo :

,, Gerbiami žurnalistai, už neramumų kurstymą tokiais straipsnių pavadinimais numatyta atsakomybė. ''

susikišk į subinę savo komentarą   ATSAKYTI
Tuštybės kultas 2009-01-15 13:55:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Už tokius straipsnius (ar bent jau antraštes) galima ne tik atsakyti prieš įstatymą, bet ir nuo tautos atstovų fiziškai nukentėt. Reitingų siekiat?   ATSAKYTI
Jonas 2009-01-15 13:10:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tik tikslinėmis akcijomis mes galime priversti valdžią ir seimo milijonierius laikytis solidarumo. Straipsnyje teisingai pastebima, kad visos reformos ir antikrizinės programos vykdomos eilinių žmonių sąskaita. Seimūnai - milijonieriai pirmiausia turi pradėti nuo savo atlyginimų ir nuo savo turto apmokestinimo. Bet, ko gero, tai labai sunkiai įvykdomas reikalavimas.   ATSAKYTI
.. 2009-01-15 12:46:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
hm kaip bebutu tik riauses duoda kazkokiu rezultatu..
o protestuot gali kiek nori vistiek niekam neidomu...   ATSAKYTI
Smulkus 2009-01-15 12:02:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Grinevičiūtės lygio rašliava. "Tauta mato", "Tauta kyla", "Tauta vargsta"
Užpiso.   ATSAKYTI
AK. 2009-01-15 11:52:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ponų kalbos viena,o daugumos skurdinamų piliečių reikalavimai ir veiksmai kita . Ar kritiniu momentu jėgos struktūrų eiliniai paklūs ponams? Ar jie neprisidės prie teisėtų demonstrantų reikalavimų?   ATSAKYTI
ggg 2009-01-15 11:52:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerbiami žurnalistai, už neramumų kurstymą tokiais straipsnių pavadinimais numatyta atsakomybė.   ATSAKYTI
v 2009-01-15 11:31:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sąjūdis – pagal KGB įsakymą
Pirmasis apie tai parašė rašytojas Vytautas Petkevičius savo garsiajame “Durnių laive”, ir dešiniųjų “patriotų” tarpe kilo didelis pasipiktinimas: “Šmeižtas! Ne KGB, o Vytautas Landsbergis padovanojo Lietuvai nepriklausomybę!”
Tačiau jei taip yra rašoma, vadinasi, tokie teiginiai nėra iš piršto laužti – vadinasi, turėjo būti kažkokie faktai, kurie leido susidaryti tokią prielaidą.
Ir iš tiesų: praėjo keleri metai, ir vienas buvęs aukštas KGB pareigūnas “Karštam komentarui” sutiko papasakoti, koks buvo KGB vaidmuo, kuriant Sąjūdį.
“Aš buvau vienas iš tų, kurie priėjo prie slapčiausios informacijos, todėl galiu pasakyti, kad Sąjūdžio aktyvistų tarpe nebuvo nė vieno iš šalies – tai buvo arba KGB agentai, arba patikėtiniai”, - “Karštam komentarui” sakė buvęs aukštas KGB pareigūnas.
Dar daugiau – jis atskleidė itin slaptą informaciją, kurią KGB buvo gavusi iš savo agento “Fermerio”: kad viskas buvo suplanuota daug aukščiau – Michailo Gorbačiovo ir Ronaldo Reigano lygmenyje.
KGB agento “Fermerio” pranešimai
“KGB pulkininkas Stasys Jankūnas buvo KGB agento “Fermerio” kuratorius. Paprastai KGB agentas “Fermeris”, atvykęs iš JAV į Lietuvą, KGB pranešimų nerašydavo – įkalbėdavo į diktofoną. Tačiau du kartus savo pranešimus jis rašė savo ranka. Vienas pranešimas buvo dviejų, o antras – trijų puslapių”, - pradėjo savo pasakojimą buvęs aukštas KGB pareigūnas, kurio pavardė redakcijai žinoma.
“Tie pranešimai, kurie buvo rašyti ranka, buvo labai svarbūs”, - tęsia savo pasakojimą KGB pareigūnas.- “O apie juos aš sužinojau štai taip: išsikviečia mane vieną dieną pulkininkas Stasys Jankūnas ir parodo “Fermerio” pranešimą, išdėstytą dviejuose lapuose. Jame “Fermeris” rašo, kad jis iš aukšto CŽV pareigūno sužinojo, jog Michailo Gorbačiovo ir Ronaldo Reigano susitikimo metu Michailas Gorbačiovas pažadėjo Ronaldui Reiganui išleisti iš TSRS Pabaltijo šalis. Ir tai turi būti padaryta pagal modelį – kad šalys išeina iš TSRS, o paskui įeina kitomis sąlygomis. Visa šito modelio esmė aprašyta “Fermerio” pranešime. Ir šito modelio įgyvendinimas prasidėjo Lietuvoje – nuo Sąjūdžio”.
“Taigi pažadėjo Gorbačiovas Reiganui atiduoti tik Pabaltijį, o sugriovė visą TSRS”, - su neslepiamu nusivylimu pasakė buvęs KGB pareigūnas.
Paklaustas, apie ką buvo antrasis ranka rašytas “Fermerio” pranešimas, KGB pareigūnas atsako: “Antrasis buvo apie Lietuvos, Latvijos ir Estijos antisovietinių organizacijų susirinkimą Vakaruose – kad susikuria palanki politinė situacija ir kad reikia suaktyvinti savo veiklą. Šitas pranešimas buvo surašytas trijuose lapuose”.
   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų