Ministerijų sprendimai glumina žuvininkystės specialistus

Publikuota 2008.03.19 07:25

Pelis Kanas 2008-03-19 10:22:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu taip, net tarybiniais laikais, kada mazutas upėmis ir ežerais tekėjo laisvai,o nuo patręštų laukų sutekėję trąšos vandenį paversdavo tiršta "žydinčio" dumblo sriuba, kai tonos žuvų pilvais aukštyn išplaukdavo nuo suverstų srutų ir pan, vis tiek namo buvo galima grįžti su laimikiu, šeimai bent kelioms dienoms pavalgyti. O dar ir vienas kitas rimtesnis egzempliorius papuldavo... Dabar gi sugundyti kokią aukšlę jau yra menas, o pagauti kokią lydekaitę, didesnę už cigaretę - misija neįmanoma.

Manyčiau, kad tie, kurie paskleidė tokią idėją apie legalią žvejybą tinklais, turėtų gauti po gerą klizmutę iš 5 kibirų vandens, kad tokių minčių daugiau nekiltų. Niekada, niekada. O Paulauskas, realiai turėtų tapti vienu greičiausia iš posto išpirdolintų, atsiprašant, politikų. Apskritai, politikai ir Aplinkos ministerija paskutiniu metu daro viską, kad gyvą žuvį pamatytume tik akvariume, o žvėrelį - tik narve, arba kas iš jų liko - Tado Ivanausko muziejuje.

O jeigu jau ministerija ryšis įteisinti žvejybą tinklais - siūlau juos daryti kaip sietus miltams sijoti - didesnių žuvų paprasčiausia neliko. Reikia dafnijas, ciklopus reikia pavadinti žuvimis, arba dar geriau - krevetėmis ir galutinai išfiltruoti ežerų ir upių vandenį...   ATSAKYTI
joo 2008-03-19 09:15:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teks Sito gaidzio troba irgi tinklu aptverti.Bus daugiau naudos jai jis smirdes savo namuose .   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų