Merkel: Trumpo paskyros blokavimas yra „problemiškas“

Publikuota 2021.01.11 17:22

Pikasas 2021-01-12 08:05:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visokie panašūs šturmai gali būti daugiau ar mažiau sėkmingi tik netikėtumo atveju. Kas galėjo net pagalvoti, kad Capitolijus su visu JV politiniu, ten posėdžiaujančiu elitu, bus užimtas per kelias minutes. Kas, tuo nudžiugęs, tempė sprogmenį į vidų? - gal dar bus nustatyta. Viskas baigėsi, palyginus, sėkmingai, išskyrus penkias žūtis. O kas būtų buvę, jei kartu su mitinguotojais į rūmus būtų įsiveržę keli ginkluoti, paruošti teroristai. Juk visas Kongresas ir Senatas galėjo būti suguldytas ant grindų kaip įkaitai. Kas tada galėtų be atodairos pulti juos vaduoti? Dabartinis šurmuliavimas ",,ocialiniuose tinkluose" yra visai natūralus reiškinys. Net ir dabar D.Trampas surinktų gal net 30 procentų rinkėjų balsų. Po ilgo aiškinimosi proceso, kuris vienaip ar kitaip įvyks, prezidento D.Trumpo valdymas JV istorijoje atrodys tik kaip pamokantis nesėkmės atvejis. Apie patirtas konkrečias nesėkmes ir nuostolius dar bus aiškinamasi. Sulauksime to laiko..
Visa žiniasklaida privalo nepamiršti pagrindinio principo. Niekas negali joje kurstyti neapykantą, smurtą, inspiruoti nusikaltimus ar pan. Jei kas nors taip daro, tai atsako tie asmenys, kurie vadovauja toms, konkrečioms žiniasklaidos priemonėms. Nežiūrint kokia yra ta priklausomybė. Net ir valstybei priklausanti žiniasklaida turi tarnauti tik teisingumui ir įstatymams numatytai tvarkai. Ir kai koks D.Kiesliovas, V.Uspaskich ar D.Trumpas panaudoja žiniasklaidą blogiui, toks procesas privalo būti sustabdytas. JV informacinės agentūros elgiasi labai humaniškai ir teisingai. Naujos aukos, kurios gali atsirasti viešai agituojant už prievartą ir smurtą, neturi būti jokiu atveju. Kad ir kaip gražiai būtų tokia veikla įvyniota į blizgantį popierėlį, tai nėra saldainis. Greičiau, tai nuodai. Ir ne taip svarbu kuo jie smirda - neofašizmu, neobolševizmu ar kitais kraštutinumais, religine ar rasine priešprieša. Vokietija nuo to jau yra kraupiai nukentėjusi. Istorijos pamokų pamiršti niekam nevalia.
   ATSAKYTI
Gerbiu 2021-01-11 19:48:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Europiečiai turi sveiko proto, ne taip, kaip pelosės partiečiai, kurie griauna savo šalį sutartinai su feisbukiu, tviteriu, gugliu ir atmazonu    ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų