Klaipėdietis piktinasi medikų darbu, šie atkerta – pacientė buvo girta ir filmavo

, Publikuota 2020.05.22 10:15

Ale ve.... 2020-05-23 19:43:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Chalopai skustis pradejo ... O juk neturit teises ubagai !   ATSAKYTI
Vajei 2020-05-22 13:29:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nuotraukoje visai normaliai ta ranka susiūta. Sugis, šašai nutrupes ir bus viskas Ok. O antra, nereikėjo prigerus prisiciudinti.
   ATSAKYTI
Sena tiesa 2020-05-22 13:15:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nieko šiam pasaulyje nėra baisiau už girta boba! Taisyklė dar karta pasitvirtino!   ATSAKYTI
Lilijana 2020-05-22 12:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Mielieji jai jums negeri gydytojai tai kekiaukite į privačias ligonines ir viskas bus gerai. Dabar dėl filmavimo: Ar jūs norėtute,kad filmuotų jūs darbo vietoje?
Gal reikėtu tada darbdavys matytu kaip dirbate,o tie kurie geria tai daugiau nieko nežino tik rėkt   ATSAKYTI
Tokiems 2020-05-22 12:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
reikia ne siūti, o užtrauktuką įsiūti   ATSAKYTI
Liepa 2020-05-22 12:01:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Koks skirtumas koks atveztas zmogus girtas ar blaivus,medikai privalo atlikti savo darba,tuo labiau,kad ligonines tikrai tuscios,ta visi zinome,mokescius mokame,tad jie privalo atlikti savo darba kokybiskai.Sisip jau LR istatymas leidzia filmuoti visose viesose vietose.Realiai nesuprantu uz ka jiems norima didinti atlyginimus???nes siuo metu,ne tik Klaipedos,bet ir visos LT gydytojai kaip niekada turi daug laisvo laiko!!!!Idomu jei butu stveztas zinomas zmogus ar taip butu nutike????   ATSAKYTI
Vytas 2020-05-23 16:34:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
:) kai mąstymas tamstai lieka prabangos reikalas tai ir kyla tokie klausimai ir teiginiai. Visų pirma paciai reikia padirbti su neblaiviais asmeninis kad galima butų teigti kiek lengvai jie sukalbami ir adekvatus kai jų prašoma nejudėti, nesokineti ir nepulti, bandykite tokiam zmogui siūti ranka ;) gydytojas ne vergas ir privalėti nieko neprivalo jei kyla pavojus jo sveikatai, kas tikrai buna dirbant su agresyviu neblaiviu asmeniu. Šiuo atveju pilnai tikiu kad jin nei per kur nekraujavo nes jokių arterijų toje vietoje nėra, manau teisingiausia padaryti turimus ir palaukti kol jin bent kiek prablaives ir bus nors kiek sukalbama. Ligonines tam tikri skyriai nedirba tačiau gydytojai paskirti į kitus skyrius arba yra prastovose, kitaip tariant jų nėra darbo vietoje, priėmimo skyriai kaip dirbo taip dirba o ne sėdi ir nieko neveikia. LR įstatymu mažai išmanot nes ligoninėje dėl duomenų apsaugos ir nustatytos vidines tvarkos neturite jokios teises filmuoti nei gydytoju be jų sutikimo nei kito personalo ar aplinkinių pacientu ar dokumentu. Už tokį elgesį gresia administracine bauda. Jei filmuojama ir paviešinama galima pilnai jus pakviesti į teismą. Alga norima didinti nes atsižvelgiama į bendra ateities plana ir skatinimą nevykti dirbti kitur, su karantinu ar pandemija tai nesusiję, todėl jei manote jog dabar neverta kelti algų arba išvis gydytojai nieko verti - pagalbos nesikreipkite ir visi bus laimingesni, gydytojai sutiktu ir su mažesne alga dirbti jei su tokiais žmonėm kaip jus nereiktų bendrauti :) atsakymas į paskutini klausimą dėl žinomu asmenų - kitaip nieks nebutu su žinomu asmeniu nes kojas ir rankas jie turi tokias pat kaip paprastas žmogus tik kad poto savo nepasitenkinimą ir ašaras išreiškia labiau nei paprastas žmogus. Eilinį karta gydytojai blogi, o girti ir neadekvatus gerumo aveles. Visi kurie rekia apie Hipokrato priesaika nei ištart jo padoriai vardo nesugeba, tuolabiau žino tik sovietinį priesaikos variantą :D apie ką kalbėti tada su žmogumi jei tik savo teises žino o apie pareigas pamirsta.   
Dziuljeta 2020-05-22 11:21:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
nu,tai va..prasom leisti filmuoti,,tada bus aisku,kas kaltas,o kas ne..gana cia sleptis ir angelis vaidinti.
rasysiu skunda del brolio mirties.
paziuresiu,ka suoks sventieji..amziais nekaltieji..   ATSAKYTI
o 2020-05-22 11:04:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Aš savo draugę uždariau balkone, o ji su spaustuvais išdaužė stiklo paketą ir persipjovė ranką..:).. dabar nori kad gydytojai stiklą nupirktų ar kaip? :)
   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų