Bartaškienę stebina lietuvių elgesys karantino metu: „Saugotis reikia visiems"

, Publikuota 2020.03.24 17:00

Mąstytojas 2020-03-25 21:34:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai, kaip supratau,tik dantis rodyti ir temoka.O kur knygos apie psichologija, filosofija,zmoniu bendravima,iš kur atsiranda ir kaip gydyti ligas,kaip jas įsikalbame.O kur istorines,geografines,kelioniu,atradimu knygos.Ar knygos apie neįtikinamiausius dalykus.O gal tai neįdomu?Zinoma,kojas kilnoji,sypsena parodai.Toks toki pazįsta.   ATSAKYTI
Jog 2020-03-25 13:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
NIEKAM TU SENUTE NEIDOMI SU SAVO IŠIEPTAIS PROTEZAIS ESI PENSININKĖ TAI IR BEZDĖK UŽPEČKI   ATSAKYTI
Virginija Klevinskiene 2020-03-25 11:12:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš tiesiog sužavėta, jūsų optimizmu ir entuziazmu.Toks nusiteikimas ir pakylejimas saulėtas sklinda iš jūsų,kad joks pasaulio virusas neprilips ir apsaugos mūsų šalies sveikatą.Zmonijos, dvasinis ir saulėtas nusiteikimas iš vidaus ir iš širdies turi be galo didelę apsaugą ir su didele jėga naikina visa mūsų pačių sukauptą negatyvą (nešvara protuose, ligas ir bacilas) Teisingas nusiteikimas , veikimas ir dvasinis išprusimas, išvaduos žmoniją nuo gamtos atoveiksmio.(blogo likimo, karmos desnio). Gamtos dėsniai žiaurūs ir negailestingi. Nederėtų liūto- žvėrių karaliaus tampyti už ūsų.Kai žmonija taps harmonijoje su gamtos desniais ir gerbsime savo Žemę motinele,visais aspektais, turėsime neribotą laimės kiekį.O dabar pasidžiaukime skaičiais saulės spindulių srautais,kuriuos gamta duoda, kaip dovaną nemokamai.O žinokite, kad saulės spindulių energija yra labai galinga ir labai reikalinga.Ji turi galių sudeginti viską, ne tik mažytį , nematomą Corona virusiuka.Todel už viską, kasdien su meile dekoju Aukščiausiajam Kūrėjui Visagaliui.
Noriu apkabinti ir padėkoti Bartaškienei J
už jos įkvepianti, žavingą entuziazmą.Tegul jos mintys, žodžiai ir darbai būna pavyzdys visai Lietuvai. Ačiū nuoširdžiai tau Joana !
Su pagarba Virginija Klevinskiene.   ATSAKYTI
As 2020-03-25 10:50:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai taip   ATSAKYTI
As 2020-03-24 22:44:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Gerai kad jau pencija ir galit vartytis lovoi ir kojas kilnot, o kam ne pencija tai reik galvot kaip gaut pinigų šeimai ir tt., norejot dėmesio, tai eik kur kitur o cia pasiulimai juokingi ir nesamoningi   ATSAKYTI
As 2020-03-25 10:50:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisingai,jie tik dar daugiau paniką kelią patys  
Virginija Klevinskiene.Su pagarba visiem 2020-03-25 11:53:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Net ir pensiją gaudama jūs nebūsite laiminga, nors ir visus žemės turtus gautumete vistiek liktumete nerami ir nelaiminga,nes blogas ir skurdus dvasinis nusiteikimas, neleidžia žmonijai džiaugsmo patirti. Čia pencija nieko dėta, o ji dar tokia mažytė.
Laimės už pinigus nenusipirksite.
O padėtis dabar yra tokia ir reikia tai iškentėti.Kito kelio nėra. O ir pakeisti
nežinot kaip. Belieka nuolankiai laukti malonės iš Aukščiausiojo visagalio !!!
Mes visi bejėgiai, turime tai pripažinti !!!  
REKLAMA

Į viršų