Šeštadienio piketas sostinėje – emocijos, peticija politikams ir pareigūnų antrankiai Olegui Šurajevui

, Publikuota 2019.11.09 18:36

Laura 2019-11-12 01:16:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Marius Zaremba yra totalus visuomenes dezinformatorius pasirodo ,kad tie 2homoseksualus vyrai yra lietuviai auginantys surogatines motinos vaikus jo pasisakymu ir rasliava po VIDEO , Brangi visuomene ar tikrai sitie Anglijoje gyvenatys angliskais vardais vyrukai yra lietuviai .   ATSAKYTI
Astra 2019-11-12 00:32:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
MOKYTOJOS PAVARDĖ - NE ASTRAUSKIENĖ. MELAS IR DEZINFORMACIJA. ASTRA KVIETĖ PASIRAŠYTI REZOLIUCIJĄ, KURIĄ VISIEMS ŽMONĖMS PERSKAITĖ. REZOLIUCIJOS TEKSTAS:
Lietuvos Respublikos Seimui
Lietuvos radijo ir televizijos tarybai

2019 m. lapkričio 9 d. Lietuvos piliečių mitingo

REZOLIUCIJA

Dėl visuomeninio transliuotojo padėties

Mes, Lietuvos piliečiai ir mokesčių mokėtojai, išlaikantys Nacionalinį transliuotoją – LRT, remdamiesi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymu, Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodeksu, Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymu, reikalaujame:

1. Užtikrinti LRT netendencingą informacijos pateikimą ir nuomonių įvairovę. Nutraukti konstitucinės piliečių teisės reikšti savo nuomonę bei įsitikinimus ribojimą ir atsisakyti šališkumo atrenkant laidų dalyvius bei įvykių komentuotojus pagal pažiūras.

2. Laidose jautriais politiniais, kultūriniais ir socialiniais klausimais užtikrinti galimybę pasisakyti įvairių visuomenės pozicijų atstovams.

3. Liautis LRT transliacijose propaguoti kitokią šeimos sampratą, nei nurodyta Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir Civiliniame kodekse.

4. Atstatydinti LRT generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę, kuriai vadovaujant LRT virto vienos politinės ideologijos – kraštutinio liberalizmo – propagandos ruporu.

5. Pašalinti iš LRT Ritą Miliūtę, kurios laidos rengiamos pagal išankstinius nusistatymus ir tenkinant grupinius, politinius interesus.

6. Pašalinti iš LRT interneto portalo vadovų tendencingą ir šališką redaktorių Mindaugą Jackevičių.

7. Siūlyti Seimui Estijos pavyzdžiu įsteigti Nacionalinio transliuotojo kontrolieriaus (žiniasklaidos ombudsmeno) instituciją, kuri prižiūrėtų, kaip LRT veikla atitinka gerosios žurnalistikos praktikos standartus ir nagrinėtų pateikiamus skundus.

8. Nacionalinio radijo ir televizijos įstatyme nustatyti, kad visuomeninio transliuotojo kontrolierius turi būti tiesioginiu balsavimu renkamas pareigūnas, nepriklausomas nei nuo politinių, nei nuo LRT valdymo organų.   ATSAKYTI
Laimute 2019-11-11 20:19:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tv3.lt apsmeize piketuotojus Astrauskeine neragino pasirasyti jokios PETICIJOS pries LGBT DISKRIMINACIJA mes tokios nepasirasem .Tamstos JUms kvepia prokuratura uz neteisinga propoganda .   ATSAKYTI
Taigi 2019-11-10 12:54:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
reikėjo iš anksto paskelbti apie ruošiamą mitingą, tikrai daug daugiau būtų susirinką. O Astrai labai ačiū, tokie žmonės yra mūsų tautos Sąžinė   ATSAKYTI
asta 2019-11-11 20:39:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Skelbta buvo visur kur įmanoma, bet cenzūra dirbo nepailsdama. Dalis sklaidos buvo sustabdyta.   
Va 2019-11-10 07:53:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Politikai nevykdo daugumos rinkėjų valios , o pataikauja vakarietiškiems ar globalizmo skersvėjams, plinta kito galo ligos... Nebėr Dievo?   ATSAKYTI
seloci 2019-11-09 22:05:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - GetMeets.com   ATSAKYTI
Ggg 2019-11-09 19:44:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Straipsnio neskaiciau.P.S pedikas ir afrikoje pedikas   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų