Kuršėniškiai nebežino, ko imtis: perėją jau praminė žudike

Publikuota 2019.11.10 12:00

Kelių 2019-11-10 22:13:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
direkcijos atstovas sėdėjo perėjoje ir dėliojosi prioritetus kol jo kažkas nepervažiavo.   ATSAKYTI
Edvinas 2019-11-10 16:47:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žinoma, kaip bebūtų, užuojauta, netekusiems artimų žmonių, tai sunkiai pakeliamas skausmas.
Bet kaip galima eiti per gatvę, jei matai, kad atvažiuoja masina. Juk nevažiuoja masina be šviesu, juolab tamsiu paros metu.
Keistas pas mus supratimas apie perėjas: reiškia, jei yra perėja, tai žengiu, o mašinos sustos??? Sustos gal, jei laiku pastebės. Ji sveria dvi tonas, ar girdit??? Kaip sureaguos vairuotojas, kaip mašinos stabdžiai ir dar dvi tonos kiek čiuoš... Žmonės, jum reikia tik koja pristatyti ir jau sustojot. Balamutina žmonės kvaili įstatymai ir taisyklės.
Ne mašinos turi praleisti žmonės, o priešingai. Daug būnu Europoje ir niekur nemačiau, kad prie pėsčiųjų perėjos masina iškart sustotų, pamačius pestyji, kuris tik priėjo prie perėjos.
Austrijoje niekas net nesustos, jei prie perėjos stovi vienas.
Esu vairuojantis žmogus,bet į darbą kasdien vazineju visuomeniniu transportu. Todėl, kad nematau prasmės stovėti kamščiuose, nervoti.
Čia dar viena tema, kurios irgi nesuprantu. Kasryt žiūriu pro autobuso langą ir matau, kad 80% mašinų, važiuoja po 1 žmogų. Darau išvadą, kad kuras pas mus per pigus. Bet čia atskira tema.
Taigi, kas ryt eidamas į stotele, kertu sankryža. Ir jas darosi su jumis žmonės?????Jei dega raudonas šviesoforo signalas, tai eiti per gatvę Draudžiama, kokio velnio lendat po ratais? Ir ipac garbaus amžiaus žmonės. Suprantu, na kartais, gal pamiegojei, skubi į darbą, veluoji. Bet yra etatiniai. Kas rytą, bevei nepadukdami galvos į šoną.... Tiesiu taikymu, mirčiai į rankas. Kodėl nemastot? Stovi mokinukai su kuprinem, laukia žalios, prieina "dėdė" ir žygiuoja per raudoną. Koki pvz jus rodot vaikams?
Viena moteris, kas ryt eina į stotelė su dviem dukrom, viena vyresnė, kita visai dar mažute, pasiima už rankų ir apsidairius lekia per gatvę, degant raudonam signalui. Ir kasryt, kasryt skuba, o kur? Į mirtį??? Svarbiausia, einu pa al taisyklės ir stotelėje randu bestovincias. Tai kam taip rizikuoti??? Padarai pastaba-pasiunčia ant trijų rusiškų...
Tai reziume būtų toks, kol mes galvelese nepakeisi supratimo, kad mum lengviau sustoti vaikštant ant dviejų kojų, nei sustabdyti geležies gabalą, kuris sveria dvi tonas ir daugiau, taip ir bus, perėjos žudikes.
Kažkas teisingai rašė, perėja yra pažymėta vieta, kur galima kirsti važiuojamąją dalį, o ne pirmumą suteikianti.
Būkit laimingi!
   ATSAKYTI
Oj 2019-11-10 15:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai ar avinai esat,kad patys lendat po ratais?Pėsčiųjų perėja parodo, kad šitoj vietoj galima kirsti gatvę ,bet žvalgytis reikia patiems.   ATSAKYTI
patareja:) 2019-11-10 15:05:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
ot problema tegul kurmiai savivaldybes israusia tuneli ir bus pereja saugi :) o virsuje uztverti kad neitu ir neliptu. Vel kita problema bus , su bambaliais sedes, bet tikrai 10 km gal nereikia tunelio, greit ir patogu bus arba virs gatves metaline pereja, bet vel rasit problemu tingesit lipti ?pozemine pereja gali per iseigines padaryt ar ne?    ATSAKYTI
WOT 2019-11-10 13:44:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Reikia ir patiems buti atsargiems jei eini per pesciujiu pereje reikia apsidairyti o nelekt akis isdegus   ATSAKYTI
mislinu 2019-11-10 16:07:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
mes visi pestieji ir vairininkai,juk matom kas dedasi keliose ir gatvese,simtai ar tukstanciai pravaziuoja ,pereina gatvę,o se kad nori kazkas neapsiziurejo ir vairininkas ir pestysis,o pestiesims siulyciau pamislinti,kad pereja ne tunelis ir ne viadukas -apsizvalgyk ir ivertink situacia,pasekmes skaudzios,masina metalo gabalas-nepaglosto,o traisko,bukime atsargus ir atidus vieni kitiems   ATSAKYTI
REKLAMA

Į viršų