Monika Kasnikovskytė. Kaip lietuviai 16-metę merginą durnele atgrasiu veidu vadino

, Publikuota 2019.09.25 10:07

Zaneta 2019-09-27 10:04:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jaunimas turi susirūpinti savo ateitimi, nes jos paprasčiausiai nebus. Politikams viskas vienodai. Jie sėdi šiltose kėdėse ir galvoja kad viskas puiku. Greta šaunuolė. Reikia daugiau tokio jaunimo.    ATSAKYTI
Barbora 2019-09-27 08:19:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Šaunuolė. Gėda už kiekvieną, kuris ne tik kad neprisideda, bet ir tyli. O jau neigiancius galima būtų vadinti ligoniais. Nors dabar kiekvieną sveiką siunčia ligoniai tikrintis.
O jei kam nepatinka išvaizda, ir kitam komentarui smegenų trūksta, tai turite pasirinkimą paiimt kokį gliancinį leidinį su gražuolemis ir pazvelgt i veidrodį. Ir pripažint, kad esate bjaurūs antinai ir antinės)))    ATSAKYTI
kaubojus 2019-09-26 15:54:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Dar viena "kovotoja" prieš klimato kaitą....Niekas nesityčioja iš tos nelaimėlės, kuria naudojasi, kažkokie suaugę dėdės dėl savo tikslų.... Tad ir kritikuokite panele tuos "dėdes" ,kurie užsiima tokia "politine pedofilija".... Neskaniai smirda visas šitas reikalas. Nėra jokių neatremiamų įrodymų, kad klimatas kinta dėl žmonių veiklos. Vienas ugnikalnio išsiveržimas išmeta tiek anglies dvideginio ir teršalų, kiek visa pasaulio pramonė neišmeta per metus; tai nesulyginami mastai... Klimatas kito visada, žmonės fiksuoja rodmenis tik kokį šimtą metų; daryti iš tokio laikotarpio išvadas- yra spekuliacija. Tad, nelįskit į batą su savo nuomonėm; dėl kelių egzaltuotų paauglių riksmų,niekas nepasikeis.... Gal geriau ,prezervatyvus kinams, indams ir afrikiečiams dalinkit ir išmokykit nesidauginti kaip triušiams??? Didžiausia bėda yra ne klimatas , o nekontroliuojamas dauginimąsis.....   ATSAKYTI
Grigorij 2019-09-26 23:32:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kaubojus,
"Niekas nesityčioja iš tos nelaimėlės, kuria naudojasi, kažkokie suaugę dėdės dėl savo tikslų" - abejoji, kad tavo tautieciai sugeba negailestingai bjauriai tyciotis?... Neskaitai TV3, Delfio komentaru? Visiskai smegenis iskratei, jodinedamas prerijose, perkaites sauleje?

Be jokios abejones, yra ir suaugę dėdės, todel "Neskaniai smirda visas šitas reikalas". BET, Monika raso ne apie dedes, o apie patycias. Ir tai irodineja nuskenuotais lietuviu komentarais. Neabejoju, kad ir RU soc.tinklose netruksta degradu.

Pritariu, kad del CO2 ismetimu, siltnamio efekto yra perdedama. Bet, jei manai, kad ir toliau galima taip bjauroti gamta, ja tersti, tai prisimink apie Pasaulini Tvana ir Noju. I as tau isduosiu maza "psicho" paslapti, kad panasia "Pasaulio Pabaiga" buvo Zemeje ne viena karta. Tiesiog Zeme, Auksciausios Jegos, numeta i Praraja parazituojancia, kenkencia jai nerozumna, kariaujancia Zmonija, kaip balasta. Tarp kitko, ir dabar TEN periodiskai svarstoma: ka daryti su esancia Zmonija. Gi J.Kristus nepritare prabangai, turciams liepe dalintis, o savo mokiniu buri sugebedavo SOCIAI pamaitinti, turedamas tik dvi zuvis. Bet "tikri" katalikai net nekaltu prasidejimu netiki, nors tai yra menkniekelis, palyginus su Pasaulio Sukurimu. :))) Jei zmones nustos buti savanaudziais plesrunais, esti, zudyti, isnaudoti vienas kita del grazaus gyvenimo, vartotojiskumo ir prabangos, pamils Gamta, nustos ja barbariskai naikinti, atmes kapitalizma ir nacionalizma, siekiant tobulo socializmo, tai, siekiant Tikros Morales, neabejotinai isigys bent dali J.Kristaus sugebejimu. Ir TIKRAI gaus sansa isgyventi.  
Aramis 2019-10-02 12:39:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kritikuokite geriau tuos dedes kurie aplamai niekuo neužsiima apart ginklavimosi vsržybomis.   
Grigorij 2019-09-26 11:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Monikele, pries taip kilniai, ambicingai, rasydama apie savo siekius tapti nepriklausoma, objektyvia, TIKRA zurnaliste, pagaliau ryzotes! Mano pavyzdziu ryzotes eiti pries srove, rizikuojant apkaltinti didele dali savo tautieciu vardan Teisybes ir Morales, ginant vargse ligota mergaite, sventai isitikinusia savo tiesa, butinumu Zmonijai, visu pirma, turtingoms valstybems, atsisakyti lesu svaistymo, maudimosi prabangoje, vartotojiskume, to uztikrinimui zvanginti ginklais, o telktis ekologiniu problemu sprendimui. Valio! Bet... del kuklumo Jus tikrai nemirsit: Jusu nuotrauka as galejau pasigrozeti, tegul tai ir ne Megan Markl, :))), bet Gretos nuotraukos Jusu straipsnyje NERA! Tik You tube klipas su ja. Лиха беда начало! (sunku pradeti). Gera pradzia - puse darbo! Jei ir toliau eisit "keliais dorybes", tai, netycia, is mano "prieses" galit tapti mano sajungininke. :))) Kokiu nepagydomu koloradiniu vatniku bebuciau, viska vertinu, matuoju Morales principais. Jei esu arsiausias LR "nepriklausomybes" priesas - tai ne del to, kad esu pries nepriklausomybe, Tikrai ne del nacionalizmo, o del to, kad maciau, kaip nieksiskai, klasingai, neteisingai ji buvo atkurta, ant kokio kreivo pamato, kokia siaubinga mitologija panaudojant, nacionalistiniu pagrindu yra kuriama siuolaikine LR, itin priesiska patiems lietuviams, masiskai varant juos i airijas.

Kas del Gretos, tai labai objektyviai jos poelgi komentavo RU ziniasklaida. Tiesa, is pat pradziu, ji buvo uzpuolama, bet kaip isvadinama. Bet LABAI greitai zurnalistai pasitaise, ivertino ir mergaites ligotuma, ir jos nuosirdu tikejima savo Tiesa, ir jos teise pasireiksti (su pastaruoju ne visi sutiko). BET. Ji PRIVALO mokytis, o ne tik protestuoti! Ir, nors Jus nenorit to komentuoti, be abejo, ta nabagele naudojasi galingos jegos, parazituojancios dideliu zmoniu poreiku rupintis ekologija, gaunancias tam daug lesu, svaistant juos savo pasipelnymui. Kas tik nesinaudoja ekologija! Pasiutes is pavydo, LR elitas, pras*kes IAES, daro viska, kad ikasti BY, atsieit ten samoningai pazeidineja ekologija, maza to, ruosia LR... "purvina branduoline bomba". Ir Jusu drauge nabagele Juratele Vazgauskaite su gerai praplautais smegenimis irgi sventai tuo tiki. Paskaicius jos straipsni apie "Astravo Monstra", matosi, kad ji del to naktim nemiega. :((( Ir "Sovietine" "okupacija" sventai tiki, ir "Sovietinio rezimo" nusikaltimais. Ir jus su Vilmantu Venckunu, be abejo, tikit. Norima priesintis "Nord Stream"/"Nord Stream-2" tiesimui - panaudojami kaltinimai del ekologijos pazeidimo. Tik kai PL nori perkasti Kursiu Nerija, kad, kaitinant vienpusiska savo priesiskuma RU, isvengti RU kontroles patekti i Baltijos jura - tylu-ramu!!!

Dar del Gretos. Ja parplukdyti is Svedijos i JAV buvo panaudota brangiausia jachta su 80 zmoniu igula. Tegul ja plukde be dizelinio variklio ijungimo, bet vistiek, kokia tai prabanga, koks lesu svaistymas! O juk ta jachta irgi ne vien is medzio pagaminta, ne tik kirviu ir pjuklu deka. Kiek ten panaudota plastiko, metalo, kiek gamtiniu resursu isnaudota, ja gaminant! Idomiausia, kad atgal i Svedija 80 zmoniu igula... isskrido lektuvu, deginant kura, "gadinant" ora. Siaip, bet ka gaminant, siekiant "civilizuoto" gyvenimo, yra isnaudojami gamtiniai resursai, del to neisvengiamai kencia ekologija. BUTINA ieskoti kompromiso, rupintis ekologija - kitaip Zmonija neisgyvens! Bet, bjaurybe kapitalizmas tik skatina vartojima, nereikalingos prabangos siekima. Gamintojai TYCIA isleidzia savo produkcija neilgalaike, greitai gendancia, kad zmones butu priversti kuo dazniau pirkti naujus daiktus. Pradedant nuo el.lempuciu, mob.telefonu, baigiant automobiliais. S*ka Maikrosoftas uzpjove Windows XP, isnaglejo, net reikalaujant pakeisti kompiuteri. Nupirkes Skype,Maikrosoftas nebeleidzia juo naudotis Windows XP vartotojams. Google uzpjove Adobe Flash Player, pridare daug sunkumu ziureti video senuosiuose kompiuteriuose. As ne pries progresa, ne pries naujoves. As - uz saikinga vartojima, o ne mobiliuju telefonu ketima po 1-2 metu. Man uztenka kompiuterio 2004 m gamybos. As be problemu galiu nupirkti kur kas naujesni, bet kovoju su Guglu ir Maikrosoftu, randu tinkamas Interneto narsykles, programas, kad palaikyti to fiziskai sveiko kompo gyvybinguma. Anksciau gamintojai rupinosi, kad seniems buitines technikos modeliams butu gaminomos greitai gendanciu detaliu atsargines dalys. Ypac tuo rupinosi TSRS. Dabar... visiems nusispjauti. Remontuoti technika dabar labai brangu, zmones tiesiog verciami pirkti nauja technika. O su palaikyta, suremontuota technika, automobiliais valstybe grieztai kovoja... Dar, kad skatinti vartojima, kapitalizmas tiesiog prievartauja zmones gyventi skolon. O JAV savo gerbuvi, pagrista viso kito Pasaulio isnaudojimu, gyvenimu skolon, net nesiruosia verzti dirzu, gina savo "teise graziam gyvenimui" lektuvnesiais ir raketom. Joms nusispjauti i Zmonijos isgyvenima, rupinimasi ekologija. Reikia naikinti Iraka, Libija, smaugti Kuba ir Venesuela, apsupti RU NATO kariauna. Ir LR, lietuviai, mielu noru prie viso to prisideda. Na, sia tema daug galima rasyti.   ATSAKYTI
xxL 2019-09-26 12:34:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Vatnikas Grigorij, nepamirsk pas psichiatra uzsirasyti, nors vargu ar psichiatras sugebes homosovietika isgydyti nuo KGB iskiepytu idealu.   
kaubojus 2019-09-26 15:56:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na tik vatnikas ir dar su psihine negalia ir galėjo tokį ilgą pliurpalą sukurpti....  
Nematomas 2019-09-25 15:49:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nesąmonė Gretą kažkaip vadinti ar ant jos taip pykti.
Bet Internetas pilnas pykčio ir čia ne sensacija, tai nieko čia naujo autorė nepasakė. Nieko naujo nepasakė ir kreipdamasi į lietuvaičius, lyg jie vieninteliai nekenčia Gretos. Dažnai leftistiniai žurnalistai taip elgias. Kaltina lietuvišką mentalitetą, nors tie patys procesai visame pasaulyje vyksta.
Jei yra daug mylinčių, yra ir daug neapykantos - tokia populiarumo kaina. Lyg iš medžio iškritus autorė ir pirmą kartą interneto komentarus atsidarius. Nekęsti neapykantos irgi yra nekęsti. O jei toki geri esam - išmokim gyventi be to, nemoralizuokim ir neeskaluokim. Peace.    ATSAKYTI
GR 2019-09-25 15:02:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
teisingai pasakyta   ATSAKYTI
Ona 2019-09-25 14:24:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nustebinai,Monika k.Ar patikrinai komentavusiųjų pasus,kad vadini juos lietuviais?Gaila,kai žmogus negeba pamąstyti ar tiesiog trūksta kultūros,bet jis rašo,nes raides tai pažįsta...   ATSAKYTI
ZZZ 2019-09-25 12:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kaip supratau autorė pritaria ir skatina neigalių bei ligotų nepilnamečių išnaudojimą politiniams tikslams. Čia panašiai kaip per karą priekyje tankų paleisdavo civilius gyventojus.   ATSAKYTI
2019-09-25 15:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kur įrodymas, kad ji neįgali? Aspergerio sindromas nėra neįgalumas.  
xxL 2019-09-25 11:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Vienas iš Dievo įsakymų sako Nemeluok. Jei žmogui kitas žmogus yra atgrasus, kodėl pastarasis turėtų meluoti? Čia ta beribė tolerancija visur kišama, kai žmogus neturi teisės pasakyti tai ką iš tikro galvoja ir vadinti dalykų tikraisiais vardais. Greitai ES bus kaip prie sovietų okupacijos, kaip daržbartinėje Rusijos federacijos KinDzaDza planetoje, kur visi sako ne tai ką galvoja ir galvoja ne tai ką galvoja už tai ir gyvena kreivų veidrodžių šalyje.   ATSAKYTI
Vilaida 2019-09-25 11:37:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Skaitai ir netiki kad iš tv.veidas ir kiti žinomi žmonės taip kalba,tai kaip mes esame pasiruošę neigalius vaikus ilieti i bendruomenes mokyti juos gyventi pilnavertį gyvenimą,vaikų namus reikia naikinti,priimti i šeimas vaikus,su tokiu požiūriu toli neisi,ponas Šulijau
   ATSAKYTI
bet gi 2019-09-25 11:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
bet gi siaip jau komentarai daugiausia ne apie jos isvaizda ar liga, bet apie tai, kad ta paaugle beviltiskai pompuoja zinisaklaida, siekdama savo tikslu ir daryti itaka. jus gal nezinote, bet kai kuriose salyse Europoje mokyklose budavo sudaromi sarasai, kad vaikai eitu penktadieniais protestuoti su jos varduant plakatu. jums tai normalu? man tai ne, net ir pripazistant, kad klimatas siuo metu syla  
Portalo skaitytojas 2019-09-25 11:22:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Puikus, kokybiškas straipsnis. Puiku kad tv3 turi šią žurnalistę.    ATSAKYTI
Daiva 2019-10-15 18:04:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pritariu Monikai ir palaikau Monikos puse,tuo paciu ir uz Greta.Labai patiko Monikos straipsnis  
nebutinai 2019-09-25 11:16:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
na suprantu, kad cia vienas is propagandiniu straipsniuku, bet nieko naujo is esmes neparasyta, tik siek tiek emociju papilta. internete galima rasti ne tik neigiamu bet ir daznai izeidzianciu/nepagarbiu komentaru apie praktiskai bet kuri asmeni. na ir kas? negrazu? taip, bet kadangi reikia klicku, tai portalai priima bet kokius komentarus, net ir izeidziancius, ne tik kritiskus. o siaip, kol kas dar ir Lietuvoje yra zodzio laisve pasakyti savo nuomone, net ir apie tarptautines ziniasklaidos puciama burbula   ATSAKYTI
TAMSUS 2019-09-25 10:49:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
boring . nieko naujo neparasei . viskas paradas baigesi . niekam neidomi ta klimato kaita . naudiji tu naudoja ji naudoju as ir visi kiti sendienines priemones tokias kaip telefonas , masina , kompiuteris . ir perkam vis naujus laikui atejus ... kaip tau atrodo is kur jie atsirado ? gal ant medziu uzaugo . ? moralas toks visi mes aikvojam zemes resursus ir todel tai vyksta nustokit pirkti naujus daiktus rusiokit siuksles , nevazinekit masina . gal tada kazkas pasikeis .... o sita snargle ka pasake niekam neidomu ji tik kaltina ir tiek    ATSAKYTI
TAMSUS 2019-09-25 11:29:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
kaip smagu kad tu ja pazysti is arti . tikriausiai esi jos mama ? Nebetrolink per jos tuos protestus pasaulinius del klimato kaitos . kiek puodeliu buvo panaudota vienkartiniu kiek siuksliu ismesta aplink   
to tamsus 2019-09-25 15:29:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Taip pažįstu, nes pati ir parašiau šitą tekstą.  
Grigorij 2019-09-29 20:54:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
to tamsus,
Monika, gera teksta paraset! Tos mergaites negalima skriausti! O del jos Tiesos, tai ja reikia vertinti kritiskai. Del klimato kaitos nuo nekontroliuojamu CO2 ismetimu yra kiek perdedama. Bet, nors Zmonija negali nenaudoti Zemes resursu, tai butina daryti kuo ukiskiau, maksimaliai saugojant Gamta, maksimaliai surenkant atliekas, siuksles, geriausiai juos utilizuojant, deramai konservuojant issekusias anglies, naftos, metalu rudos sachtas. Pvz. JAV, europieciai barbariskai eksploatavo kolonizuotos svetimos Afrikos resursus. O JAV isdirbta skaluniniu duju bei naftos isgavimo technologija - itin zalinga Gamtai, nuodinga zmonems!!! JAV turi visus sansus per tai padaryti is savo salies negyvenama dykuma! Na o leisti kapitalizmui pletoti besaiki vartojima - irgi nusikaltimas pries Gamta!

Aciu, kad, pagaliau, mane atblokavo per IP! Na, bet as dar pasisaugosiu.  
Grigorij 2019-10-09 05:31:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
to tamsus,
ir dar, Monika. Buvau tiesiog isimylejes i Gretos motina - Malena Ernman (kaip dainininke) per jos pasirodyma Eurovizijoje 2009. Nepaisant RU atstovu dalyvavimo, duociau jai I vieta! Na, o eurodebilai dave jai tik... 22 vieta. Nemanau, kad tokios mamos dukte gali buti debile.  
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Pamatę, ką veikia vairuotojas kitame automobilyje – vos galėjo patikėti
DABAR RODOMA
Parodė, kaip greitai, paprastai ir tobulai supakuoti dovanas
DABAR RODOMA
Plikledis vos netapo lemtingu: užfiksavo kraują stingdančią akimirką
DABAR RODOMA
Nepaklausęs tėčio vaikinas labai pasigailėjo: dabar juokiasi visas internetas
DABAR RODOMA
Tarp gyventojų kilo panika: kiemuose užfiksavo nevaldomą pavojų
DABAR RODOMA
Reporterė netvėrė pykčiu: vyro poelgis tiesioginio eterio metu sukėlė sąmyšį
DABAR RODOMA
Dietistas atskleidė, kodėl stengiasi nevartoti pieno produktų
DABAR RODOMA
Automobilių mokestis Lietuvoje: koks scenarijus yra realiausiais
DABAR RODOMA
32 Valančiūno taškai neišgelbėjo „Grizzlies“
DABAR RODOMA
Kulvinskytė prakalbo apie šeimos pagausėjimą: to laukia visa šeima
Klaipėdoje nuo geležinkelio nuvirtus cisternai į gamtą išsiliejo 10 tonų dyzelino
DABAR RODOMA
Klaipėdoje nuo geležinkelio nuvirtus cisternai į gamtą išsiliejo 10 tonų dyzelino
DABAR RODOMA
Skandalas Panevėžio policijoje: pavyzdinis kriminalistas augino kanapes
DABAR RODOMA
Strazdauskaitės artimųjų advokatas: dėmesys tėvams neduoda užmiršti tų kančių
DABAR RODOMA
Sužalotos mergytės iš Vilkaviškio 19-metė motina tepasakė vieną žodį
DABAR RODOMA
Kainų ekspertai: prekybininkai naudojasi paskutine proga daugiau užsidirbti
DABAR RODOMA
Už nealkoholinę Čepkelių netrauktinę – bauda
DABAR RODOMA
Pritrūko lėšų: valdžia mažina pažadus dėl vaiko pinigų
DABAR RODOMA
Lietuviai šventėms išsiruošė į pajūrį: tokio bumo kaip šiemet – dar nematę
DABAR RODOMA
Mockus „MG Baltic“ bylos apklausoje: negirdėjau nė vieno prašymo
DABAR RODOMA
„Dienos komentare“ – Skirmantas Malinauskas
Į viršų