Kaimynės Baltarusijos oficialiai gali netrukus nebelikti

, Publikuota 2019.09.16 21:20

Žmogelis 2019-09-19 11:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Daugelį rusų nuo imperinės valdžios politikos palaikymo atbaido skurdas kuriame jie gyvena. Būtų nelaimė aplinkinėm valstybėm, jeigu rusai pradėtų gerai gyventi. Tada tai daugelis pradėtų sieti taisu gera valdžia ir palaikytu valdžios imperinę politiką. O tai jau reikštų karus su kaimynais.    ATSAKYTI
Žmogelis 2019-09-19 10:51:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O daugelis jaunesnių baltarusiu supranta, kad gyvena mėšle. Ta tikrai žinau. Labai didelis skirtumas yra ką oficiali valdžia sako ir kaip galvoja eiliniai jaunesni žmonės. Ypač iš tų sričiu kur ribojasi su Lieuva ir Lenkija Jiems Lietuva-Lenkija tai kita barikadų pusė už kurios jie tuėtų kažkokią ateitį. Kai vienos baltarusės paklausiau kodėl nevažiuoja i vakarų europą, o dirbi už mažą algelę be vilties gauti didesnės, tai ji atskė kad mums tai būtų tas pats kas i kosmosą skristi. Jie yra realistai, mąsto realiai , nešneka nesamoniu apie rusų pasaulį. Bet nelabai ką galu pakeisti. Ir dažnai jaučia diskomforta del savo kvailoko batkos.   ATSAKYTI
Grigorij 2019-09-19 22:43:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Žmogelis,
tai tie jauni zali baltarusiai - kvailiokai, o ne Bat'ka. Nuo didesnes integracijos BY tik stipriai islos. Nes kaina naftai ir dujoms, kitoms zaliavoms sumazes, RU bus daugiau suinteresuota investicijom i BY, o BY prekem bus daugiau zalios sviesos RU rinkose, is kur jus visiskai isspjaus del jusu sankciju (dekokit ŠunGrybei). Tai jus ES stipriai riboja savo rinkose kvotom. O tarp brolisku valstybiu bus VISAI KITI santykiai! O jums - Tambovo Vilkas (JAV) brolis. :))) Nepasimoket, kai ji pokario metais iki pat 1953 m. vis zadejo Lietuva nuo "Ruso" laisvinti, reikalaujant is "misko broliu" masiskai ir beprasmiskai lieti lietuviska krauja. Pries tai jus dar geresni "broli" radot - "laisvintoja" Hitleri. Net su mielu noru sutikot vardan kropelytes suvereniteto is jo ranku 95% "islaisvinti" Lietuva nuo Vytauto Didziojo priglaustu zydu. Ir... pelnytai gavot snipsta. Tokie jusu broliai. O "Rusas" ir Vilniu grazino, ir Klaipeda padovanojo, ir po "ziauraus rusinimo ir genocido" padare is jusu savo Vitrina Vakarams. Tada gavot tiek, kiek Kudirkai ir Basanaviciu net nesisapnavo. Na, nieko, Gyvenimas jus dar pamokys. Bet bus jau per velu, nes neturit sansu laiku susiproteti, kadangi nuo 1991 jums ITIN stipriai masiskai pavaziavo stogas, per toli nuejot pragarisku Sajudzio Baltijos Šunkeliu... Tepadeda jums Vakarai ir NATO... laisvinti Lietuva nuo lietuviu! :))) Ne jums, martynai, Melynas Dangus, ne jums Trys Milijonai...  
Ainis 2019-09-17 13:21:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Grigorijus dievina rusišką skurdą, rusų betvarkę, rusų agresyvumą ir nemokšiškumą.
Matosi, kad žmogeliukas kaip tas kurmis negali be šūdo gyventi...    ATSAKYTI
Grigorij 2019-09-17 18:01:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ainis,
jus 30 metu gyvenat tvarkingoje, turtingoje ES, pateke i jos issvajota vartotojiska Roju. Visiskai "issilaisvine" nuo Morales, net nuo katalikiskos, nors Sajudzio laikais dauzet save i krutine, kad esat tikri, arsiausi katalikai, zadedami zutbut pulti i katalikybe, tikraja dorybe, nes "prakeikti okupantai" taip smauge Lietyuvos Kataliku Baznycia. Bet, lengva ranka atsikratet ir katalikiskos morales, iskeiciant ja i "vakarietiskas vertybes", ciniskiausia vartotojiskuma. Jus savo dvasininkijai vadovauti parinkot ne Sviesiausia Teva Stanislova Dobrovolski, o nieksiska karinga kerstinga rezistentu-tremtiniu svarinsku-grigu klika. Tai tie nieksiskiausi nieksai neleido net trumpam atsisveikinimui inesti Brazausko karsto i Arkikatedra, nors jis tiek daug padare, rizikuojant karjera, kad grazinti Vilniaus Arkikatedra tikintiesiems! Uz savo visus nuopelnus net laikinai gavot kazkiek trupiniu is turtingu Vakaru stalo, kazkiek blizguciu, stikliuku, uz kurios pirko aborigenus afrikiecius ir indenus. Bet, kur jusu issvajotas Lietuviskas Rojus? KUR TRYS MILIJONAI???

Tingus, girtuokliaujantis, netvarkingas biednas "okupantas" jus taip "genocidino" ir "rusino, kad leido jums... neregetai suklesteti, suklesteti lietuvybei, Kulturai ir Mokslui, jums, kaip niekad padaugeti, padarant jus savo "Vitrina" Vakarams. TSRS jus labai gerbe, liaupsino, per valstybine nacionaline Dvikalbyste saugojo lietuvybe, dievino D.Banioni, kitus Kino aktorius, Miezelaiti, Neri, krepsininkus ir t.t. O issvajota turtinga ES, net nepaisant jusu narystes NATO, padare is jusu atokiausia beviltiskai nykstanti, issilakstanti kaima be jokiu teisiu ir laisviu, uztai sugebejot ES pirmauti pagal alkoholio suvartojima ir pagal savizudybes... Durneliai, 1991 pasvajojot, kad Vakarai duos jums atgauti "laisve" ir "suverenuma"! :))) Tai "Rusas" jums grazino Vilniu ir padovanojo Klaipeda, tai jis VISISKAI, be jokiu kariniu baziu, is cia pasitrauke, padovanojes jums TIKRA laisve. Ir dabar jus net pirstu negalit pajudinti, paprotestuoti, nes nebus kam laidoti jusu pras*ktos IAES, ismoketi uz "Independence". Kokie dar protestai, kai ŠunGrybė, pries iseidama, prikviete cia tiek daug NATO kariaunos? Tikrai manot, kad tai reikalinga "Ruso" atgrasymui?.. Bet jus net neplanuojat protestuoti, gausiai renkant i valdzia landsberginius, grybauskaites-simonytes-nausedas, linkevicius-azubalius-kasciunus-laurinavicius.

As dievinu Morale, Tiesa ir Teisybe. Kaip ten dainuojat: "Ir šviesa, ir tiesa Mūs žingsnius telydi".  
xxL 2019-09-17 11:56:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vatnikai be fantazijos - buzzy, fuzzy o IP tas pats... KGB jau visai su kadrais riesta pasidarė nes Čepygos ir Baširinai dauginasi kaip amebos :))))   ATSAKYTI
Grigorij 2019-09-17 11:49:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pavydekit, niekseliai, JAV subinlaiziai. Siaip, tai jus turejot sansu susijungti su BY, prisimenant saunius LDK laikus. Bet, tai jusu "didvyris" Mindaugas, ne tik zemaicius pardave, bet ir nusprende "vakareti", tapti s*kniakaraliumi. Taip, paguoniams lietuviams seniai buvo laikas priimti krikscionybe, bet priimti... katalikybe, kaip valstybine religija, kai ryskia LDK dauguma, elita, sudare slavai staciatikiai, is karto padarant juos antrarusiais... Bet jus po to nuejot dar toliau, susijungiant su katalikiska PL, itin engusia savo slavus staciatikius. Taip jus galutinai isdavet savo LDK slavus, kurie buvo priversti nuo jusu begti su savo zemem. Tam padejo ir 17-18 amziuje sustiprejusi RU. Veliau jus ir lenkus isdavet, nesutinkant kartu su jais valdyti lenkiska Vilniu, ir be Stalino matytumet Vilniu, kaip savo ausis be veidrdzio. O atgave Vilniu 1939, is karto pradejot Vilniaus lenkus ziauriausiai lietuvinti. Veliau, Hitleriui leidus, su malonumu 95% "islaisvinanot" LR nuo zydu, priglaustu Vytautu Didziuoju, taip juos nieksiskai klastingiausiai isduodant. O po 1991 m., vietoj elementaraus dekingumo uz RU padovanota visiska nepriklausomybe su visa teritorija ir infrastruktura, jus taip pat nieksiskiausiai isdavet "Rusa". Zadejot buti taikiais, demokratiskais, siekti taikaus smbuvio, tiesti tiltus tarp Rytu ir Vakaru, o po "nepriklausomybes" is karto sokot i RU priesiska NATO, kai RU "Varsuvos karini bloka" paleido. Na, tarkim, savo baimes del galimo RU puolimo atsikratet, dar tapot ir ES nare. Lyg gavot viska, ko sieket. Ir? Ir, uz placios JAV ir NATO nugaros pradejot rodyti RU vienpusiska arsiausia priesiskuma, tiesiog paaukojant LR permanentiniam vienpusiskam saltajam karui! Na, kai jusu cia liks apie milijonas - gal, pagaliau susiprotesit. Bet bus per velu... Tokie nieksai isdavikai NIEKAM nereikalingi, o JAV jus reikalingi tik tam, kad is paskutiniu jegu, iki paskutinio lietuvio Lietuvoje, soktumet pries RU. Veliau jusu atsikratys, kaip vienkartiniu gumos gaminiu.

Uztai baltarusiai, skirtingai nuo jusu, taip masiskai nekolaborave su naciais, nenaikinant savo zydu, didvyriskai, kaip TIKRI LDK palikuonys, sumokeje milziniska kaina uz issivadavima nuo naciu, savo brolisku jausmu rusams nepamirso!   ATSAKYTI
xxL 2019-09-17 11:54:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Grigorij, esi toks apgailėtinas, kad net neverta tavo komentarų skaityti. Eik pačiulpti putinui - gal abiem palengvės :)))))  
Grigorij 2019-09-17 21:46:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dar prisiminkit, kaip karo metais delegavot i BY didvyri Impuleviciu masiskai naikinti vietinius zydus bei partizanus. Kaip angeliskai gerasirdis karo kapelionas Z.Ignatavicius Minske, Šacke visiems bataljono budeliams atleisdavo nuodemes. Kodel iki siuol Z.Ignatavicius, tokie pat "misko broliu" dvasininkai nera jusu didvyriai kartu su Skirpa, Vetra, Ramanausku-Vanagu?  
Ei ty.... 2019-09-19 04:21:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Grigorij.....idi nachuj so svojim chuilom...sam sasi u chuila......čmo ty ninarmalyj...Litwa abaidiotsa bez moskolei  
Arta 2019-09-16 22:02:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Pagaliau susijunks. Ateis ir lt eile   ATSAKYTI
fuzzy 2019-09-16 22:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
kai ateis lt eile, nebeliks nei Rusbelo federacijos, nei kiekvienos is ju atskirai ... tai bus sio nesveiko regiono apsivalymo pradzia.  
buzzy 2019-09-16 23:04:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Tai tegu ir ateina. Jau seniai buvo sugalvota Lietuvai su Latvija ir Estija susijungt. Tada jau joks Rusiabelarusia mums no-match bus, triuškinsim juos kaip vazonus!  
Taigis 2019-09-17 08:38:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Batkai kažko reikia, tai jis ir žada. Kas bus 2021 ? Ogi rinkimai rasiejos, kur padėtis darosi nelabai stabili. Tuomet jiems ne tas rūpės, Batka vėl apmaus.  
REKLAMA

Į viršų