Žmonės išsigandę dėl sveikatos – vandenyje rado pavojingos medžiagos

, Publikuota 2019.05.23 16:14

Dalia 2019-05-23 17:28:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gaila tų žmonių kurie nuodija savo organizmą užterštu vandeniu.Žinokit , kad net parduotuvėse prekiauja nešvariu vandeniu , nes tai yra kažkieno biznis..Turi vandenvietėj statyti valymo įrenginius.Kitos išeities nėra.O žmonės kurie nori apsisaugoti ir turėti švaru vandenį , namuose po kriaukle turi pasistatyti vandens valymo sistemą.su dar vienu atskiru kraneliu.Taip visi žmonės geria buitini vandenį.Tą pati gaunat tuoletui nuleisti ir tą patį gėrimui.Norit kokybiško vandens tai turit ir patys pasirūpinti
. Supraskit vandenvietė aprūpina vandeniu , na o koks jis jiems nesvarbu.Jie nelabai ką gali ir pakeisti.Galiu patarti žmonėms , galit kreiptis , Klaipėdoj yra ofisas Šilutės plentas 4 ten jums padės išspręsti problemą.   ATSAKYTI
Kažkas čia ne taip. 2019-05-24 09:39:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip gerai tokie straipsniai visokiems šuliariams-makleriams.. Puikiai kelia paniką!
Ir lekia žmonės pirkt visokių filtrų... Tik ar tie filtrai sugeba išfiltruot arseną? Pasidomėkit geriau - kas tą arseną suriša, kaip jį sugaudyt?
1. Rudas vanduo juk ne nuo arseno, o nuo geležies. Geležį filtrai pašalina - vanduo skaidrus tampa... bet papildoma geležis dar niekam nepakenkė :) O vat mineralų trūkumas (kai filtrai išfiltruoja) tai kenkia!
2. Jeigu žemė užteršta mazutu, tai vis tiek nepaaiškina iš kur arsenas? Mazutas juk yra naftos perdirbimo produktas. Ar naftoje yra arseno?
3. Jeigu ir būtų mazute arseno - tai pirmiausia per užterštą gruntą patektų į šulinius...
O čia - šuliniai švarūs! Gal koks psichas vandenvietėj dirba ir nuodija žmones? Galėtų policija imtis tyrimo...  
Lietuvė 2019-05-23 17:15:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O valdziai dzin....   ATSAKYTI
REKLAMA

TELEVIZIJA

Į viršų