„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje

 

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Jau devynioliktus metus skaičiuojanti tradicija kasmet ištiesia ranką tiems, kuriems mūsų pagalbos reikia labiausiai – itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams.

 

Šiemet, kaip ir daugelį metų prieš tai, pagrindinis „Išsipildymo akcijos“ tikslas – padėti sunkiems ligoniukams, kurių gydymui nepakanka valstybės skiriamų lėšų, nėra reikiamų medicininių priemonių (įrangos, reabilitacijos programų ir t.t.), o tėvai bei artimieji jau būna išbandę viską, ką leidžia jų galimybės. Akcijos metu taip pat siekiama surinkti lėšas gydymo įstaigoms reikalingai medicininei įrangai įsigyti, kuri leistų spręsti daugelio vaikų sveikatos problemas. Be to, matomas poreikis fizinėms ir psichologinėms programoms, skirtoms sergantiems vaikams ir jų šeimoms bei vaikų ir jaunimo socializacijos bei mentorystės projektams.

 

Visiems šiems tikslams įgyvendinti reikia visų Lietuvos žmonių pagalbos.

 

Per visus „Išsipildymo akcijos“ gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 10 mln. eurų. Už suaukotas lėšas ligoninėms ir vaikams buvo nupirkta medicininė įranga, vaistai, atliktos operacijos, suteiktos reabilitacijos, pagerinta buitis. Iš viso akcijos metu buvo padėta daugiau nei 180-iai itin sunkių ligonių, kai kurie iš jų, tiesiogine to žodžio prasme, buvo prikelti gyvenimui.

 

Per daugelį metų „Išsipildymo akcija“ pavirto reiškiniu, kuris tapo žinomas ir mylimas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė susiburia bendriems tikslams, bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.

 

Gražia „Išsipildymo akcijos“ tradicija tapo kasmet lapkričio mėnesį švenčiama „Pyragų diena“. Šią dieną visi geros valios žmonės raginami iškepti pyragą ir jo gabalėlius už sutartą kainą parduoti bendradarbiams, kolegoms ar bendramoksliams, o surinktas lėšas paaukoti sergančių vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

 

Kontaktai:

 

Akciją koordinuoja:

 

Projekto vadovė Dalia Vaitiekūnienė, +37065515437

 

Akciją administruoja: Labdaros fondas „Vienybė“, [email protected]

 

 

 

Į viršų