zagrebo dinamo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zagrebo dinamo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zagrebo dinamo“.

Čempionų lygos starte – „Dinamo“ patiesė „Chelsea“, o „Borussia“ pranoko danus

Londono „Chelsea“ UEFA Čempionų lygos E grupės pirmose rungtynėse svečiuose 0:1 turėjo pripažinti Zagrebo „Dinamo“ futbolininkų pranašumą. Pierre‘as Emerickas Aubameyangas 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.
2022-09-06

Dambrausko auklėtiniai patyrė skaudų pralaimėjimą Kroatijos derbyje

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šeštadienio vakarą žaidė Kroatijos derbio rungtynes prieš Zagrebo „Dinamo“. Rungtynės vyko Zagrebe, o ten pergalę rezultatu 4:1 šventė šeimininkai. „Dinamo“ pagal visus statistinius rodiklius dominavo aikštėje ir tokia tendencija buvo abejuose kėliniuose. Visgi, „Hajduk“ ekipa buvo pirmoji kuri pelnė įvartį ir tai padarė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Tačiau „Dinamo“ 61 minutę rezultatą išlygino, o 64 minutę jį persvėrė savo naudai.
2022-08-14

Sezono starte – Dambrausko treniruojamos ekipos nesėkmė Kroatijos Supertaurėje

Naująjį sezoną Kroatijoje pradėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Pirmuoju lietuvio šio sezono iššūkiu tapo Kroatijos Supertaurės rungtynės prieš šalies čempioną Zagrebo „Dinamo“. Visgi, šio trofėjaus lietuviui iškovoti nepavyko – „Hajduk“ tituluotiems varžovams pralaimėjo po baudinių serijos. Nors abi komandos kamuolį kontroliavo apylygiai, per pagrindinį rungtynių laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, bet žymiai arčiau tikslo buvo „Dinamo“ klubas.
2022-07-10

Čempionais netaps: Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ finišavo antroje vietoje

Vakar Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ 3:1 nugalėjo Pulos „Istra“ klubą ir po šios pergalės buvo per tašką priartėjęs prie Zagrebo „Dinamo“ klubo. Visgi, šįvakar „Dinamo“ sužaidė savo priešpaskutines sezono rungtynes ir jas laimėjo – „Dinamo“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Šibenik“ ekipą. Ši pergalė lėmė, kad „Dinamo“ apgynė čempionų titulą, nes likus vos vienam turui iki čempionato pabaigos, jie „Hajduk“ klubą lenkia 4 taškais. „Dinamo“ turi 76 taškus, o „Hajduk“ – 72 taškus.
2022-05-15

Valdo Dambrausko auklėtiniai nukovė Kroatijos čempionato lyderius

Trečiadienį Kroatijoje buvo sužaistos labai svarbios rungtynės – šalies derbis tarp Splito „Hajduk“ ir lygoje pirmaujančio Zagrebo „Dinamo“. Namuose žaidęs „Hajduk“, kurį treniruoja lietuvis Valdas Dambrauskas, sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 1:0 ir padovanoti pilnutėliam stadionui pergalę Rungtynės buvo labai apylygės ir abi komandos per rungtynes atliko po tris smūgius į vartų plotą, bet tik „Hajduk“ komandoje vienas iš smūgių virto įvarčiu.
2022-04-20

Valdo Dambrausko „Hajduk“ komanda nelaimėjo jau trečiose rungtynėse iš eilės

Kroatijos čempionate šįvakar buvo sužaistas šalies derbis, kuriame ginklus surėmė Splito „Hajduk“ ir Zagrebo „Dinamo“. Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ žaidė namuose. „Hajduk“ ekipai jau rungtynių pradžioje pavyko atlikti smūgį į vartus, bet varžovų vartininkas jį atrėmė. Toliau komandos žaidė apylygiai, bet sunkiai kūrė pavojingas atakas. „Dinamo“ kėlinio pabaigoje sudrebino „Hajduk vartų konstrukciją, bet įvarčio iki pertraukos niekas taip ir neįmušė.
2022-03-12

Kroatijos klubas liko be trenerio – šiam teks ilgam sėsti į kalėjimą

Zagrebo „Dinamo“ futbolo klubas liko be vyriausiojo trenerio – šiam teks ilgam sėsti į kalėjimą. Pranešama, kad teismas dėl sukčiavimo Zoraną Mamičių už grotų pasiuntė ketveriems metams ir aštuoniems mėnesiams.
2021-03-16

Dambrausko treniruojamas klubas Kroatijoje patyrė nesėkmę

Aukščiausioje Kroatijos lygoje pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrė Valdo Dambrausko treniruojamas HNK „Gorica“ klubas. Lietuvio komanda išvykoje 2:3 nusileido šalies čempionui Zagrebo „Dinamo“. Pirmajame kėlinyje „Dinamo“ pelnė du įvarčius ir pirmavo 2:0, bet antrojo kėlinio pradžioje „Gorica“ rezultatą išlygino. Visgi aikštės šeimininkai pelnė įvartį 66 minutę, kuris ir tapo pergalingu. Verta pažymėti, kad „Dinamo“ gretose visus tris įvarčius įmušė Mario Gavranovičius.
2020-10-17

Z. Ibrahimovičius: keturi rezultatyvūs perdavimai? To dar nėra buvę su manimi!

„Paris Saint- Germain“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius pademonstravo neregėtą dosnumą. UEFA Čempionų lygos A  grupės mače su Zagrebo „Dinamo“ futbolininkas nepelnė nei vieno įvarčio, tačiau atliko net keturis rezultatyvius perdavimus.  PSG iškovojo pergalę rezultatu 4-0 ir A grupėje su 9 taškais užima antrą vietą. Pats puolėjas, paklaustas apie jo žaidimą mače, stebėjosi, kaip sugebėjo atlikti keturis rezultatyvius perdavimus.
2012-11-07

„Manchester United“ pirmauja lenktynėse dėl M. Kovačičiaus

17-metis kroatas Mateo Kovačičius jau kitų metų vasarą gali atsidurti „Manchester United“ klube. Trenerio Sero Alexo Fergusonui nepavykus prisivilioti kito kroato Luka Modričiaus nusprendė pasidairyti jaunimo, ir tikriausiai šiuo metu realiausiu kandidatu atvykti gyventi ir rungtyniauti Mančesteryje yra įvardijamas minėtasis Kovačičius. Jaunasis futbolininkas šiuo metu rungtyniauja gimtinėje, Zagrebo „Dinamo“ klube.