wembley

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wembley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wembley“.

Anglijos futbolo asociacijai teks papurtyti kišenes dėl suirutės „Euro 2020“ finale

UEFA galiausiai pranešė, jog nubaudė Anglijos futbolo asociaciją dėl neramumu, kilusių „Wembley“ stadione „Euro 2020“ finalo dieną. Anglai turės sumokėti 100 tūkst. eurų baudą ir vienerias namų rungtynes žais be sirgalių. Bauda gali būti padidinta iki dviejų rungtynių, jei per artimiausius 2 metus bus užfiksuotas dar vienas rimtesnis incidentas. „Euro 2020“ finalo dieną į stadioną bandė patekti nemažai sirgalių, kurie neturėjo bilietų.
2021-10-18

Po rasizmo apraiškų Anglijos kapitonas pratrūko: „Mums tokių aistruolių nereikia“

Marcusas Rashfordas, Jadono Sancho ir Bukayo Saka Euro 2020 finale neįmušė 11 metrų baudinių, o Anglijos rinktinė pralaimėjo Italijos ekipai. Daugiau nei 60 tūkst. Anglijos rinktinės sirgalių „Wembley“ stadione bei dar daugiau prie televizorių ekranų buvo įsiutę ir nusivylę. Anglijos gatvės buvo nusėtos šiukšlėmis, didžiulis M.Rashfordo piešinys gimtajame mieste buvo sugadintas, o socialiniuose tinkluose plito rasistinės žinutės.
2021-07-13

Mancini: „Apie tai nebuvo įmanoma net pagalvoti, tačiau vyrukai buvo išskirtiniai“

Italijos rinktinė Euro 2020 čempionato finale po dramatiškos baudinių serijos 2 – 1 parklupdė Anglijos futbolininkus ir po 53 metų pertraukos iškovojo čempionų titulą. Italai baudinių serijoje realizavo 3 smūgius, tuo tarpu anglai tai padarė 2 sykius. Anglijos rinktinę į priekį jau 2-ą minutę išvedė Luke‘as Shawas, o išlyginamojo įvarčio reikėjo laukti iki antrojo kėlinio, kai 67-ą minutę pasižymėjo finalo geriausiu žaidėju pripažintas Leonardo Bonucci.
2021-07-12

Anglijoje – brangiausios sporto rungtynės pasaulyje

Tai nebus daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukusios ir žymiausią pėdsaką futbolo istorijoje palikusios rungtynės, tačiau pirmadienį Londono „Wembley“ stadione užvirs pati brangiausia pasaulyje kova dėl šimtų milijonų eurų. Dėl vietos Anglijos „Premier“ lygoje susikaus ir į lemiamą atrankos finalą stos Birmingemo „Aston Villa“ bei „Derby County“ komandos. Skaičiuojama, kad laimėjusi komanda be papildomų rėmėjų ir kitų premijų susižers apie 190 mln.
2019-05-27

Neįveikiamas pasaulio bokso čempionas metų kovoje „išjungė“ šviesą Rusijos veteranui

Vėlyvą šeštadienio vakarą legendiniame Londono „Wembley“ stadione įvyko viena didžiausių šių metų profesionalaus bokso kovų. 28-erių metų britas Anthony Joshua 7-ajame raunde nokautavo 39-erių metų veteraną iš Rusijos Aleksandrą Povetkiną ir apgynė IBF, IBO, WBA (Super) ir WBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus. Iki 7-ojo raundo vyko apylygė kova, tačiau galiausiai iniciatyvą į savo rankas perėmė A.Joshua, kai britas pradėjo be gailesčio talžyti priešininką.
2018-09-23

Ringe – intriguojanti Didžiosios Britanijos ir Rusijos monstrų kova

Anthony Joshua – prieš Aleksandrą Povetkiną. Šią kvapą gniaužiančią bokso sunkiasvorių dvikovą bus galima stebėti vėlų šeštadienio vakarą. Tiesioginė transliacija iš legendinio Londono „Wembley“ stadiono per vaizdo transliacijų internetu platformą tvplaypremium.lt prasidės 20.00 val., o per „TVPlay Sports“ kanalą – 21.30 val. Iš pradžių bus parodytos kelios įžanginės kovos, o brito ir ruso susirėmimas prasidės maždaug 00.00 val.
2018-09-21

Žinomi Lietuvos vyrai suvienijo jėgas vardan vaikų

Rugsėjis sugrąžina vaikus į mokyklas, sporto sales ir stadionus. Daugelis futbolą mėgstančių žaisti vaikų svajoja kamuolį spirti į tikrus vartus. Norėdami išpildyti šį norą, per Pasaulio futbolo čempionatą žinomi šalies vyrai suvienijo jėgas ir prisijungė prie iniciatyvos „Futbolas vaikams“. „Pramogų verslo atstovai Arūnas Valinskas, Marijonas Mikutavičius, Algirdas Kaušpėdas, verslininkai Petras Narbutas, Nemunas Dagilis, Algimantas Blažys, Gytis Jagminas, ekonomistas Žygimantas Mauricas, viešų...
2018-09-04

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

Kyla futbolo sezono uždanga: bus žaidžiama dėl trijų trofėjų

Geriausi planetos futbolininkai dar prieš mėnesį mindė pasaulio čempionato stadionų Rusijoje veją. Dabar kamuolio burtininkai grįžo į klubus. Europos galingieji savaitgalį pradės 2018–2019 metų sezoną. Laukia smagus ir gražus futbolas? Desertu taps „FA Community Shield“ varžybos. Londono „Wembley“ stadione ginklus surems Anglijos „Premier“ lygos čempionas „Manchester City“ ir FA taurę laimėjusi Londono „Chelsea“. „Supertaurės rungtynėse įprastai didelės įtampos nebūna.
2018-08-03

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.