vimbldonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vimbldonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vimbldonas“.

Ašarų nesulaikęs Džokovičius: „Carlosas įrodė, kad yra geriausias pasaulyje“

Sekmadienį Londone (Didžioji Britanija) baigėsi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras. Paskutinę dieną visų akys krypo į vyrų vienetų varžybų finalą, kuris pranoko visus lūkesčius. Epiniame mače ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-1) po 4 valandų 42 minučių kovos 1:6, 7:6 (8:6), 6:1, 3:6, 6:4 nugalėjo serbą Novaką Djokovičių (ATP-2). Serbas po mačo pažymėjo, kad C. Alcarazas laimėjo pelnytai. „Labiau nuvylė antrojo seto pratęsimas.
2023-07-17

Alcarazo revanšas Džokovičiui: tapo jauniausiu Vimbldono nugalėtoju per 37 metus

Sekmadienį Londone (Didžioji Britanija) baigėsi prestižinis „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyras. Paskutinę dieną visų akys krypo į vyrų vienetų varžybų finalą, kuris pranoko visus lūkesčius.
103
2023-07-16

Velso princesės paguodos sulaukusi Ons Jabeur: „Ji nežinojo, ar gali mane apkabinti“

Šeštadienį prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyre sensacingai triumfavo čekė Marketa Vondroušova (WTA-42). Ji moterų vienetų varžybų finale per 1 valandą 20 minučių 6:4, 6:4 nugalėjo tunisietę Ons Jabeur (WTA-6). Tuo tarpu O. Jabeur antrus metus iš eilės pralaimėjo Vimbldono finalą ir trečią kartą iš eilės – „Didžiojo kirčio“ turnyro finalą. Tunisietė, atsiimdama antros vietos trofėjų, nesulaikė ašarų. „Pabandysiu kažką pasakyti, nors man dabar labai sunku.
2023-07-15

Vimbldono moterų turnyre – sensacingas čekės Marketos Vondroušovos triumfas

Šeštadienį prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyre sensacingai triumfavo čekė Marketa Vondroušova (WTA-42). Ji moterų vienetų varžybų finale per 1 valandą 20 minučių 6:4, 6:4 nugalėjo tunisietę Ons Jabeur (WTA-6) ir tapo pirmąja neskirstyta tenisininke (skirstytos būna 32 aukščiausiai reitinguotos žaidėjos) per šiuolaikinę teniso istoriją, laimėjusia Vimbldoną.
2023-07-15

Vimbldone – svajonių finalas: galingai žaidęs Alcarazas tapo Džokovičiaus varžovu

Londone (Didžioji Britanija) penktadienį tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Antrajame vyrų vienetų varžybų pusfinalyje ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-1) vos per 1 valandą 50 minučių 6:3, 6:3, 6:3 pamokė Daniilą Medvedevą. Tai buvo antra ispano pergalė prieš šį varžovą per tris tarpusavio dvikovas ir revanšas už pralaimėjimą 2021 m. Vimbldone.
2023-07-14

Spaudos konferencijoje – ašarų nesulaikiusi Svitolina:„Visą šį laiką jaučiau milžinišką ukrainiečių palaikymą“

Londone (Didžioji Britanija) ketvirtadienį tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Pusfinalyje baigėsi ukrainietės Elinos Svitolinos (WTA-76) pasaka. Ji per 1 valandą 15 minučių 3:6, 3:6 nusileido čekei Marketai Vondroušovai (WTA-42). Tai buvo trečia čekės pergalė prieš ukrainietę per šešias tarpusavio dvikovas.
2023-07-14

Jabeur žengė į Vimbldono finalą

Londone (Didžioji Britanija) ketvirtadienį tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Antrajame moterų vienetų varžybų pusfinalyje tunisietė Ons Jabeur (WTA-6) paneigė lažybininkų prognozes ir 6:7 (5:7), 6:4, 6:3 patiesė Aryną Sabalenką. Tai buvo antra tunisietės pergalė prieš šią oponentę iš penkių galimų. Pirmajame sete abi tenisininkės nerealizavo turėtų „break pointų“, todėl teko žaisti pratęsimą.
2023-07-13

Svitolinos žygis Vimbldone baigėsi pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) ketvirtadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Pusfinalyje baigėsi ukrainietės Elinos Svitolinos (WTA-76) pasaka. Ji per 1 valandą 15 minučių 3:6, 3:6 nusileido čekei Marketai Vondroušovai (WTA-42). Tai buvo trečia čekės pergalė prieš ukrainietę per šešias tarpusavio dvikovas.
2023-07-13

Vaikystės draugą nugalėjęs Alcarazas tapo jauniausiu Vimbldono pusfinalio dalyviu per 16 metų

Londone (Didžioji Britanija) trečiadienį tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-1) per 2 valandas 21 minutę 7:6 (7:3), 6:4, 6:4 nugalėjo savo vaikystės draugą daną Holgerį Runę (ATP-6). Tai buvo antra ispano pergalė prieš daną per tris tarpusavio dvikovas vyrų tenise. Pirmasis setas ispanui buvo sunkiausias.
2023-07-12

Vimbldonas turės naują čempionę: praėjusių metų finalo pakartojime Rybakina patyrė nesėkmę

Londone (Didžioji Britanija) trečiadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Praėjusių metų finalo pakartojime tunisietė Ons Jabeur (WTA-6) kiek greičiau nei per 2 valandas 6:7 (5:7), 6:4, 6:1 atsirevanšavo titulą gynusiai Kazachstano atstovei Elenai Rybakinai (WTA-3) bei pateko į pusfinalį. Tai buvo trečia tunisietės pergalė prieš Kazachstano atstovę per penkias tarpusavio dvikovas.