vilniaus žalgiris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus žalgiris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus žalgiris“.

Vladimiras Čeburinas po ketvirtos pergalės iš eilės: „Svarbiausia, kad komandoje yra charakteris“

Po ketvirtos pergalės iš eilės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir puolėjas Nikola Petkovičius džiaugėsi komandos charakteriu. Dvikovoje prieš praėjusių metų čempionus vilniečiai atsilikinėjo po antrojo kėlinio pradžioje praleisto baudinio, tačiau N. Petkovičiaus ir Jake‘o Larssono įvarčiai persvėrė rezultatą „Žalgirio“ naudai (2:1). „Nebuvo lengva: ir kitokia veja, ir vėjas. Abiems komandoms nebuvo įprasta. Varžovai taip pat pirmą kartą žaidė čia. Ganėtinai geros rungtynės.
2024-04-15

„Žalgiris“ dramatiškai nugalėjo A lygos čempionus

Pirmoji akistata tarp praėjusio sezono čempionato lyderių baigėsi dramatiška pergale – Panevėžyje „Žalgiris“ įveikė nugalėtojų titulą ginančius varžovus rezultatu 2:1. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išsiveržė į priekį po E. Veliulio realizuoto baudinio, o kėlinio viduryje rezultatą smūgiu galva išlygino N. Petkovičius. Rungtynių pabaigoje pergalingą įvartį įmušė J. Larssonas. „Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – vietoje N. Petkovičiaus nuo pradžių žaidė L. Antalis.
2024-04-14

A lygos turo apžvalga: pasikeitė komandos lentelės viršūnėje ir dugne

Po „TOPsport A lygos“ 6-ojo turo į priekį išsiveržė praėjusio sezono vicečempionai.   Tendencija Kovingumu išsiskiriančiam Telšių „Džiugui“ fortūna dar kartą buvo palanki. Džiugiečiai dvikovą su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais baigė be įvarčių – 0:0. Mėlynai baltiems jau ketvirtuoju bandymu nepavyko išsivežti pergalės iš „Ateities“ progimnazijos stadiono. Abu klubai išlaikė pozicijas pirmame trejete.
2024-04-08

Vilniaus „Žalgiris“ po metų pertraukos grįžo į pirmą vietą A lygoje

Sostinėje įvyko dar vienas 6-ojo „TOPsport A lygos“ turo susitikimas, kuriame jėgas išbandė sostinės bei Saulės miesto atstovai. Vilniaus „Žalgiris“ savo namų teritorijoje užtikrintai nugalėjo FA „Šiauliai“ – vilniečiai pergalę LFF stadione šventė rezultatu 3:0 (1:0). Dvikovą aktyviau pradėjo namų šeimininkai – pastarieji turėjo kelias standartines situacijas, smūgį į vartų plotą atliko Joelis Bopesu, kiek vėliau tuo pačiu išsiskyrė ir Paulius Golubickas.
2024-04-07

Sėkmingas rungtynes įvertinęs Giedrius Matulevičius: „Tokia pergalė parodo komandos charakterį“

Po iškovotos pergalės Kaune „Žalgirio“ treneris ir žaidėjai teigė, kad rungtynės buvo labai sunkios, bet sėkmingas žaidimas gynyboje padėjo iškovoti pergalę. Vilniečiai svečiuose 1:0 įveikė „Kauno Žalgirį“ po Liviu Antalio įvarčio pirmajame kėlinyje. „Pirmasis kėlinys buvo atsargesnis. Daug kamuolio kontrolės viduryje. Jei mūsų komanda daugiau žaidimą grindė aštriais perdavimais, tai varžovai ilgiau organizuodavo atakas. Todėl spėdavome su varžovų veiksmais.
2024-04-01

„Žalgirių“ akistatoje rumuno įvartis pergalę atnešė vilniečiams

„TOPsport A lygoje“ trečiuoju laimėjimu džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. 6-ajame ture Vladimiro Čeburino kariauna išvykoje 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Pirmasis kėlinys sirgalių grėsmingais epizodais nepalepino. Jo metu buvo pelnytas vienas įvartis – 29-ąją minutę Igno Plūko klaida pasinaudojęs Liviu Antalis iš toli nukreipė kamuolį į vartus. Tai buvo trečiasis rumuno įvartis šiame „TOPsport A lygos“ sezone.
2024-03-31

Moterų A lygos čempionato starte – žalgiriečių pergalė 21:0

Pirmose Lietuvos „Topo centras Euronics“ moterų A lygos čempionato rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU atakų cunamis nušlavė Joniškio „Saned“ ekipą 21:0. Sekmadienį BFA arenoje vykusiose sezono atidarymo rungtynėse žalgirietės įmušė net 21 įvartį ir pagerino komandinį rezultatyvumo rekordą. Iki šiol rezultatyviausiose rungtynėse A lygoje MFA „Žalgiris“-MRU komanda buvo pasižymėjusi 12 kartų.
2024-03-18

Antroje pusėje atsitiesusi „Hegelmann“ palaužė Vilniaus „Žalgirį“

4-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo mačas sostinėje, kuriame pergalę šventė svečiai – puikų antrą kėlinį sužaidęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“. Mačo pradžioje svečiai grubiai suklydo prie savų vartų, klaidą įvarčiu paversti galėjęs Liviu Antalis buvo netaiklus. „Hegelmann“ žaidė aktyviai ir susikūrė kelis pavojingus momentus, tačiau jų smūgius blokuodavo žalgiriečiai.
2024-03-17

Vilniaus „Žalgirio“ saugų grandį papildė 25 metų švedas

Vilniaus „Žalgirio“ komandos gretas papildė legionierius iš Švedijos – į Vilnių atvyko Jake‘as Larssonas. 25 metų universalus žaidėjas įprastai rungtyniauja krašto saugo pozicijose, o savo karjerą iki šiol praleido gimtojoje šalyje. Futbolininko kelią J. Larssonas pradėjo „Karlslund“ IF komandoje, o nuo 2019 iki 2023 m. žaidė „Örebro“ SK klube. Pastarojoje ekipoje J. Larssonas sužaidė 129 rungtynes, iš jų 70 – aukščiausioje lygoje.
2024-03-15

„Žalgiris“ ir toliau žengia užtikrintai – išvykoje sutriuškino Gargdžų futbolininkus

„TOPsport A lygoje“ buvo užfiksuotas pirmasis triuškinamas rezultatas – puikią pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris“. 3-iajame ture vicečempionai svečiuose 4:1 (2:1) patiesė Gargždų „Bangą“. Sostinės ekipa viso mačo metu rezgė gražias atakas ir 22-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Paulius Golubickas atmetė kamuolį Liviu Antaliui ir rumunas jį suklaidinęs varžovą nukreipė į vartus. Po 9 minučių „Banga“ suklydo savo aikštės ir tuo pasinaudojo varžovams klaidos neatleidęs Adama Fofana.