vaitkunskienė

Paviešinus R. Šimašiaus žinutes nemalonumai nesibaigia
Paviešinus R. Šimašiaus žinutes nemalonumai nesibaigia (2) 2017.10.29 14:32 Vilniaus savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė prašo Etikos komisijos įvertinti mero Remigijaus Šimašiaus jai siųstas trumpąsias žinutes. Mero pasitikėjimą praradusi, bet tarybos narių paramą šią savaitę užsitikrinusi A. Vaitkunskienė mero raginimus atsistatydinti vertina kaip psichologinį smurtą.
R. Šimašius paaiškino, kodėl atleidžiama A. Vaitkunskienė
R. Šimašius paaiškino, kodėl atleidžiama A. Vaitkunskienė (3) 2017.10.24 14:06 Vilniaus meras Remigijus Šimašius pagrindinėmis administracijos direktorės Almos Vaitkunskienės atleidimo priežastimis įvardija prastą projektų ir procesų vadybą bei destruktyvų požiūrį į komandinį darbą. Direktorė kritiką atmeta ir tvirtina, kad jos atleidimo priežastys yra politinės.
Bankų nerimo metas
Bankų nerimo metas 2011.09.28 17:04 Bankams Lietuvoje neramu – artėjantys pokyčiai jų reguliavimo srityje gali smarkiai apkarpyti pelnus ir net priversti palikti šalį. Finansų rinkos nerimsta dėl valstybių skolos krizės. Kalbama apie naują recesiją. Be to, ne taip toli ir „Bazelis III” paketo įgyvendinimo reikalavimų pradžia. Jų esmė – didesnis likvidumas ...
Į viršų