unicaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „unicaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „unicaja“.

Kuzminskas Atėnuose suvienys jėgas su puikiai pažįstamu Plaza

Su Lietuvos rinktinė Pasaulio taurės kovoms besirengiantis Mindaugas Kuzminskas rado naują klubą. Oficialiai paskelbta, kad 33 metų 205 cm ūgio puolėjas pasirašė vienerių metų sutartį su Atėnų AEK komanda, kurią treniruos Joanas Plaza. Abu vyrai yra kartu dirbę tiek Kauno „Žalgiryje“, tiek Malagos „Unicaja“ ekipose. Praėjusiame sezone Turkijos lygoje M.Kuzminskas per 29 minutes įmesdavo 13,8 taško, atkovodavo 5,4 kamuolio, atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 12,3 naudingumo balo.
2023-07-22

„Barcelonos“ gretas papildė su „Unicaja“ sutartį nutraukęs ispanas

Barselonos „Barcelona“ komanda sulauks pastiprinimo. Oficialiai paskelbta, kad katalonai su Dario Brizuela pasirašė kontraktą. 28 metų 188 cm ūgio gynėjas atvyks iš Malagos „Unicaja“ ekipos. Nors buvo skelbiama, kad Katalonijos komanda dar turės sumokėti 1,5 mln. eurų išpirką už ispaną, bet krepšininkas su Malagos klubu nutraukė kontraktą. Tad jokios išpirkos katalonams mokėti nereikės.
2023-07-13

Niuksą Ispanijoje sugėręs Jasikevičius: „Tai yra atkrintamosios ir turime kentėti“

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ Ispanijos lygos pusfinalyje 79:88 nusileido Malagos „Unicaja“ komandai ir prarado namų arenos pranašumą. Serijos rezultatas tapo 1-1, o kitos dvejos dvikovos vyks Malagoje. „Visas rungtynes buvo nenuoseklūs. Būdavo, kai žaisdavome gerai, bet tada staiga visą tai paleisdavome. Varžovai mus už tai bausdavo. Jie bėgo į greitas atakas ir pelnydavo gana lengvus taškus. Jie tiesiog buvo geresni ir turėjo daugiau energijos“, – sakė treneris.
2023-06-10

Šaro kariaunai Ispanijoje – „Unicaja“ klubo barjeras

„Barcelona“ klubo, kuris Ispanijos „Endesa“ lygos ketvirtfinalyje lengvai sudorojo „Valencia“ ekipą, pusfinalyje laukia rimtesnis išbandymas. Katalonijos komanda galynėsis su puikios sportinės formos esančiais Malagos „Unicaja“ krepšininkais. Pastariesiems „Barca“ šį sezoną jau nusileido Karaliaus taurės (Copa del Rey) turnyre. Kitame pusfinalyje Eurolygos čempionas Madrido „Real“ sieks palaužti Badalonos „Joventut“ pasipriešinimą.
2023-06-06

Ispanijos „Endesa“ krepšinio lygoje – atkrintamųjų kovos

Ispanijos „Endesa“ krepšinio lygoje, kuri vadinama stipriausia Europoje, prasidėjo atkrintamosios varžybos. Jau ketvirtfinalyje itin sudėtinga situacija Vitorijos „Baskonia“ komandai, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis. Ispanijos pirmenybių reguliariajame sezone antrąją vietą užėmęs baskų klubas namie pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes kiek netikėtai 91:99 pralaimėjo Badalonos „Joventut“ ekipai.
2023-05-29

Ispaniškame Čempionų lygos mažajame finale triumfavo „Lenovo“

FIBA Čempionų lygos kovoje dėl trečios vietos Tenerifės „Lenovo“ ekipa 84:79 (31:29, 22:9, 13:14, 18:27) palaužė finalo ketverto šeimininkus Malagos „Unicaja“ krepšininkus. Nugalėtojams Giorgi Shermadini ir Jaime Fernandezas pelnė po 12 taškų, Aaronas Doornekampas (6 atk. kam.
2023-05-14

Laurynas Birutis buvo rezultatyviausias, bet jo ekipa pralaimėjo

Pralaimėjimą kontroliniame mače patyrė Kompostelos „Obradoiro“ komanda su Laurynu Biručiu ir Laurynu Beliausku. Lietuvių ekipa 82:89 (20:25, 25:15, 19:25, 18:24) nusileido Malagos „Unicaja“ krepšininkams. L. Birutis rungtyniavo 21 minutę, per kurią pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 atšokusius kamuolius. Savo ruožtu L.Beliauskas per 15 minučių spėjo surinkti 7 taškus. Kompostelos komandoje rezultatyviausiai žaidė L. Birutis ir Kassiusas Robertsonas, įmetę po 13 taškų.
2021-09-11

Į Čempionų lygą keliasi buvęs Eurolygos klubas

Malagos „Unicaja“ komanda kitame sezone žais FIBA Čempionų lygoje. Ispanijos ekipa su turnyru sudarė trejų metų kontraktą ir gavo finansinių garantijų, kurių neturėjo Eurolygos turnyruose. „Unicaja“ ekipa 16 sezonų žaidė Eurolygoje ir keturis praleido Europos taurėje. 2016-17 metais „Unicaja“ tapo Europos taurės nugalėtoja.
2021-06-11

Aiškėja, kurios komandos pretenduoja į ilgalaikes vietas Europos taurėje

Europos taurės turnyre kitą sezoną varžysis 20 klubų, iš kurių 16 gaus trejų metų licencijas. Prancūzijos ir Malagos žiniasklaida skelbia 12 komandų pavadinimus, kurios turėtų gauti licencijas.
2021-04-27

Jasikevičiaus auklėtiniai tik per plauką išvengė fiasko taurės varžybose

Ispanijos Karaliaus taurės varžybų ketvirtfinalyje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ tik po pratęsimo 103:93 (15:29, 24:15, 21:21, 28:23, 15:5) palaužė Malagos „Unicaja“ ekipą. Katalonai mačą pradėjo tragiškai. Jau per pirmąjį kėlinį jie atsilikinėjo dviženkliu skirtumu, bet vėliau ėmė jį mažinti. Įdomiausi įvykiai laukė po pertraukos.