turino juventus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „turino juventus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „turino juventus“.

Namuose pergalę įsirašęs „Inter“ dar labiau atsiplėšė nuo „Juventus“

Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Genoa“ futbolininkus. Aktyviau puolime pirmajame kėlinyje žaidęs „Inter“ po Kristjanas Asllani ir Alexis Sanchezo tikslių smūgių įgijo dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Johanui Vasquezui antrojo kėlinio pradžioje pavyko sušvelninti susitikimo rezultatą 1:2. Vitinha 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau „Inter“ išgelbėjo nuošalę užfiksavęs teisėjas.
2024-03-04

„Juventus“ strategas skaudžiai nubaudė klydusį 18-metį auklėtinį

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį vyko intriguojanti akistata tarp daugkartinių šalies čempionių „Napoli“ ir Turino „Juventus“ ekipų. Aukščiau turnyrinėje lentelėje esantys Turino futbolininkai po atkaklios kovos nusileido aikštės šeimininkams 2:1 (1:0). Massimiliano Allegri auklėtiniai užtikrinčiau pradėjo rungtynes, o kelias itin realias progas pasižymėti pirmoje rungtynių pusėje iššvaistė puolėjas Dušanas Vlahovičius.
2024-03-04

Prancūzijos futbolo rinktinės žvaigždė sulaukė ketverių metų diskvalifikacijos

Prancūzijos rinktinės ir Turino „Juventus“ futbolininkui Pauliui Pogbai ketveriems metams uždrausta žaisti futbolą.  Prancūzas negalės rungtyniauti iki 2027 m., kai jam bus beveik 34 metai. Tokia nuobauda jam skirta po to, kai 2023 m. rugpjūtį P. Pogba neleistinų medžiagų testai buvo teigiami.  Pranešama, kad Italijos nacionalinis antidopingo tribunolas „Juventus“ saugui už dopingo vartojimą buvo skirta ketverių metų diskvalifikacija.
2024-02-29

„Juventus“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė nutraukė nesėkmingą seriją

Italijos „Serie A“ pirmenybėse Turino „Juventus“ klubas dramatiškai nutraukė savo nesėkmingą seriją. Sekmadienį Turino ekipa namuose 3:2 palaužė „Frosinone“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje šeimininkų gretose žibėjo Dušanas Vlahovičius. Serbas pelnė du įvarčius, tačiau net ir su jo rezultatyviu žaidimu, „Juventus“ nesugebėjo įgyti persvaros. „Frosinone“ atsakė Walido Cheddiros smūgiu, o po Marco Brecianinio įvarčio kurį laiką net pirmavo.
2024-02-25

„Inter“ įveikė „Juventus“ ir dėjo tvirtą žingsnį „Scudetto“ link

Milano „Inter“ klubas išlieka vienvaldžiu Italijos „Serie A“ lygos lyderiu. Vėlų sekmadienio vakarą „Inter“ futbolininkai namuose įveikė artimiausią persekiotoją kovoje dėl „Serie A“ titulo  – Turino „Juventus“ 1:0 (1:0). Simone Inzaghi auklėtiniai sau būdingu stiliumi viso mačo metu dominavo gynyboje ir laikė supančioję pavojingiausius varžovų žaidėjus. Vienitelis mačo įvartis į vartus krito 37-ą minutę.
2024-02-04

Europos futbolo Superlyga pritraukė 20 klubų: tarp jų – ir ryškiausi grandai

Europos futbolo Superlygos projektas toliau juda į priekį: paaiškėjo daugiau faktų apie naują UEFA Čempionų lygai konkurenciją turėsiantį pritraukti projektą. „A22 Sport management“ grupė, kuri kuruoja Europos futbolo Superlygos projektą toliau dėlioja būsimo turnyro planus. Jos vadovas Anasas Laghrari atskleidė, jog lygoje sutiko dalyvauti 20 futbolo klubų. „Nuo pat palankaus Europos sąjungos teisingumo teismo sprendimo, kalbėjomės su maždaug 50 klubų.
2024-01-22

„Juventus“ Italijos lygoje sutriuškino „Leece“ futbolininkus

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Lecce“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Nikola Krstovičus jau 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.  Nors pirmajame kėlinyje Turino futbolininkai dar susikūrė kelias pavojingas progas, tačiau pasižymėti nepavyko.
2024-01-22

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo nelengvą pergalę

Italijos „Serie A“ čempionate pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Turino futbolininkai po nelengvos kovos 2:1 palaužė „Frosinone“ komandą. Jau 12-ąją rungtynių minutę pasižymėjo progą pasirodyti startinėje sudėtyje gavęs Kenanas Yildizas. 18-metis pirmuoju savo įvarčiu pagrindinėje „Juventus“ komandoje išvedė svečius į priekį. Visgi, po pertraukos 51-ąją minutę Jaime‘is Baezas Stabile‘as išlygino rezultatą ir „Juventus“ buvo priversta ieškoti dar vieno įvarčio.
2023-12-23

„Serie A“ turi naują lyderį: dešimtyje likęs „Milan“ nusileido „Juventus“

„Serie A“ pirmenybėse sekmadienį įvyko intriguojanti akistata tarp „Milan“ ir „Juventus“ komandų. Namuose žaidę „Milan“ esugebėjo pratęsti keturių pergalių serijos – minimalią pergalę 1:0 šventė Turino ekipa. Situacija „Milan“ komandai komplikavosi pirmojo kėlinio pabaigoje. Nesugaudęs Moiseso Keano, Malickas Thiaw pargriovė jį iš nugaros, o teisėjas už paskutinės vilties pražangą skyrė raudoną kortelę.
2023-10-23

Paaiškėjo kokią diskvalifikaciją gaus nelegaliose lažybose dalyvavęs „Juventus“ saugas

Turino „Juventus“ saugas Nicolo Fagioli pasiekė susitarimą su šio miesto prokuratūra dėl jo dalyvavimo nelegaliose lažybose. Dėl statymo nelegaliose platformose įkliuvęs N. Fagioli išvengs maksimalios bausmės: bendradarbiavęs su prokuratūra jis pasiekė susitarimą dėl bausmės sumažinimo. „Sky Sports“ informuoja, kad vietoje trijų metų diskvalifikacijos jam bus skirta 7 mėnesių diskvalifikacija.