thunder

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „thunder“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „thunder“.

„Thunder“ komanda atleido serbą

Oklahomos „Thunder“ komanda atleido krepšininką iš Serbijos Aleksejų Pokuševskį. 2020 metų naujokų biržoje puolėjas pakviestas 17 šaukimu ir per keturis sezonus Oklahomoj sužaidė 150 rungtynių. 22 metų 213 cm ūgio atletas šiame sezone NBA per 6 minutes vidutiniškai rinkdavo 1,3 taško, atkovodavo po 1 kamuolį ir atlikdavo 0,6 rezultatyvaus perdavimo. Jo karjeros vidurkis yra 7,5 pelnyto taško ir 4,7 atkovoto kamuolio. Tai antrasis serbas, sezono eigoje palikęs „Thunder“ gretas.
2024-02-23

Ant parketo pasirodęs Vasilije Micičius taškais prisidėjo prie pergalės prieš „Jazz“

Pergalę NBA lygoje iškovojo Oklahomos „Thunder“ (28/13) klubas, kuris svečiuose 134:129 (39:27, 37:40, 22:28, 36:34) įveikė Jutos „Jazz“ (22/21) krepšininkus.
2024-01-19

Kaltinimų sulaukęs „Thunder“ talentas išvengė teisinės atsakomybės

Oklahomos „Thunder“ talentas Joshas Giddey išteisintas dėl galimų santykių su nepilnamete. Australas buvo kaltintas dėl santykių su nepilnamete po to, kai socialiniuose tinkluose pasirodė jau ištrintas įrašas, kuriame krepšininkas įamžintas su šešiolikmete. NBA lyga ir Kalifornijos policija atliko detalų tyrimą, po kurio kaltinimai J.Giddey pateikti nebuvo. Skelbiama, kad su teisėsauga atsisakė bendradarbiauti pati mergina, tad tyrimas buvo nutrauktas.
2024-01-18

Paulas George'as pasiekė asmeninį sezono rekordą: tai padėjo įveikti „Thunder“

Pergalę NBA akistatoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ (26/14) krepšininkai. Tyronno Lue'o treniruojama komanda namų arenoje 128:117 (35:30, 30:31, 34:28, 29:28) įveikė Oklahomos „Thunder“ (27/13) klubą. Los Andželo klubą į pergalę vedė Paulas George'as, kuris įmetė 38 taškus bei sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Kawhi Leonardas ir Jamesas Hardenas įmetė po 16 taškų. „Clippers“ šiąnakt laimėjo 9 kartą per 11 rungtynių.
2024-01-17

„Thunder” pasiekė geriausią rezultatą per pastaruosius 8 sezonus: užfiksavo neeilinį pasiekimą

Oklahomos „Thunder“ praėjusią naktį NBA reguliariajame sezone 129:120 įveikė Niujorko „Knicks“. Tai yra pirmasis kartas nuo 2015–2016 m., kai „Thunder“ per pirmąsias 29 reguliaraus sezono rungtynes pasiekia bent 20 pergalių. „Knicks“ pirmavo tik mačo pradžioje, o antrojo kėlinio pradžioje „Thunder“ įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą. Vis tik trečiojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus.
2023-12-28

Fantastiško „Thunder“ taiklumo pasekmė: nugalėjo „Warriors“ jų pačių ginklu

Pergalę NBA čempionate iškovojo Oklahomos „Thunder“ klubas (7/4), išvykoje 128:109 (39:24, 28:36, 27:25, 34:24) sugebėjęs įveikti San Fansisko „Warriors“ (6/6). 18 tūkstančių akivaizdoje „Warriors“ atsilikinėjo beveik visas rungtynes. Steve‘o Kerro auklėtinai pirmavo tik mačo pradžioje, kai jų persvara siekė 6 taškus. Netrukus „Thunder“ perėmė vadžias ir dar pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo 15 taškų pranašumą.
2023-11-17

Micičius NBA rungtynėse pasižymėjo universaliu žaidimu

Dramatišką pralaimėjimą NBA pasirengimo cikle patyrė Oklahomos „Thunder“ klubas. Marko Daigneaulto auklėtiniai savo arenoje 116:118 (23:27, 31:22, 36:39, 26:30) nusileido Detroito „Pistons“ komandai. Vasilije Micičius pralaimėjusiems per 16 minučių įmetė 8 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), sugriebė 4 kamuolius, rezultatyviai perdavė 6 kamuolius, perėmė kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 2 sykius.
2023-10-20

Larkinas Micičių regi Sabonio klube: pasakė, kodėl dabartinė NBA komanda serbui netinka

Stambulo „Anadolu Efes“ žvaigždė Shane‘as Larkinas nėra tikras, ar Oklahomos „Thunder“ komanda yra tinkama Vasilije Micičiui. NBA patirtines turintis gynėjas mano, kad V.Micičius turėtų žaisti dėl titulo kovojančioje komandoje. „Aš manau, kad NBA yra jam labiau tinkančių komandų. Kai tik jis gaus galimybę pasirodyti aikštėje, jis iš karto galės parodyti savo talentą ir gebėjimus.
2023-09-20

Micičius karjerą tęs Oklahomoje

Eurolygos žvaigždė Vasilije Micičius keliasi rungtyniauti į Oklahomos „Thunder“ komandą. Pranešama, kad gynėjas su „Thunder“ susitarė dėl trejų metų 23,5 mln. JAV dolerių kontrakto. „Thunder“ komanda turėjo teises į serbą. V.Micičius nuo 2018 metų atstovavo Stambulo „Anadolu Efes“ komandai, prieš tai jis žaidė Kauno „Žalgirio“ gretose. Gynėjas gindamas „Anadolu Efes“ garbę dukart tapo Eurolygos čempionu, dukart finalinio ketverto MVP bei kartą reguliariojo sezono MVP.
59
2023-07-01

„Jazz“ prarado galimybes patekti į įkrintamąsias, dar labiau sumenko ir „Mavericks“ galimybės

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) kol kas svarbiausią savo pergalę pasiekė Oklahomos „Thunder“ (39/42) klubas. Marko Daigneault auklėtiniai išvykoje 114:98 (32:25, 23:27, 29:24, 30:22) įveikė Jutos „Jazz“ (36/44) ir žengė didelį žingsnį link įkrintamųjų. Šiose rungtynėse kertiniu tapo dar trečiojo kėlinio pabaigoje pradėtas svečių spurtas 14:0 (94:76). „Thunder“ užtikrintai laimėjo net ir paskutines dvi mačo minutes likę be taškų.