Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „swansea“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „swansea“.

„Manchester United“ turi pirmą naujoką

Įvairiaspalvį ir ne itin sėkmingą sezoną išgyvenęs „Manchester United“ klubas su naujuoju treneriu Ole Gunnaru-Solskjaeriu priešaky jau formuoja sudėtį kitam sezonui. Mančesterio klubas turi ir pirmą oficialių naujoką. Prie „raudonųjų velnių“ prisijungia „Swansea“ klubui iki šiol priklausęs 21-erių Danielis Jamesas. Velso pilietis komandoje, manoma, užims krašto puolėjo poziciją.
2019-06-13

Pamatykite: trys nuostabūs „Tottenham“ įvarčiai atvedė komandą į pusfinalį

Londono „Tottenham Hotspurs“ klubas užtikrintai žengė į Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro (FA Cup) pusfinalį „Tottenham“ ekipa 3:0 (2:0) įveikė „Swansea“ ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Christianas Eriksenas (11, 62 min.) ir Erikas Lamela (45+1 min.). Pusfinalyje jų laukia „Manchester United“ ir „Brighton“ poros nugalėtojas.
2018-03-17

Sensacija Anglijoje – autsaideriai nukovė „Liverpool“

Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ netikėtai 0:1 nusileido čempionato autsaiderei „Swansea“ ekipai. Po nykios rungtynių pradžios „Swansea“ išsiveržė į priekį 40-ąją minutę. Po kampinio kamuolį į vartus nukreipė gynėjas Alfie Mawsonas. Tai buvo debiutinės „Premier“ lygos rungtynės „Liverpool“ gynėjui Virgilui van Dijkui. „Swansea“ nutraukė net 14-os „Liverpool“ klubo nepralaimėtų Anglijos lygos rungtynių seriją.
2018-01-23

Londono derbį laimėjo „Spurs“, Mančesterio komandos varžovų neįveikė

Sekmadienį Anglijoje įvyko didžiulį ažiotažą kėlęs Londono derbis. Jį laimėjo „Tottenham Hotspur“. Kitose „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynėse savo varžovų nesugebėjo įveikti dvi Mančesterio komandos – „City“ ir „United“. „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 2:0 (0:0) nugalėjo kitą Anglijos sostinės ekipą – „Arsenal“. Šeimininkai viską išsprendė per tris antrojo kėlinio minutes. 55-ąją minutę įmušė Dele Alli, 58-ąją – 11 metrų baudinį realizavo Harry Kane’as.
2017-05-01

Anglijoje – Mančesterio ir Londono derbiai

Šią savaitę futbolo gerbėjai nenuobodžiaus. Šiandien Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester City“ futbolininkai namie kovos su „Manchester United“, o sekmadienį „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje išbandys jėgas su „Arsenal“. Šias ir dar keturias dvikovas rodys vaizdo transliacijų intenetu platforma www.viaplay.lt bei „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Abu Mančesterio klubai, kurie sužaidė po 32 mačus, grumiasi dėl teisės žaisti kito sezono UEFA Čempionų lygos varžybose.
2017-04-27

„Man City“ ir „Spurs“ varžovus triuškino, čempionai neįveikė „Crystal Palace“

Šeštadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Savo varžovus sutriuškino pirmenybių lyderiai – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester City“. Pergalės nepavyko iškovoti Anglijos čempionams – „Leicester City“ futbolininkams. „Tottenham Hotspur“ namie 4:0 (2:0) nepasigailėjo „Bournemouth“. Įvarčius mušė Mousa Dembele (16 minutė), Heungas-Minas Sonas (19 min.), Harry Kane’as (48 min.) ir Vincentas Janssenas (90+2 min.
2017-04-16

Grandų rungtynes laimėjo „Chelsea“, „Arsenal“ varžovus triuškino, „Liverpool“ nugalėti nesugebėjo

Trečiadienį baigėsi Anglijos „Premier“ lygos 31-asis turas. Grandų rungtynes laimėjo Londono „Chelsea“, savo varžovus sutriuškino Londono „Arsenal“, o „Liverpool“ pergalės iškovoti nesugebėjo. Londono „Chelsea“ namie 2:1 (2:1) palaužė „Manchester City“. Šeimininkus į pergalę atvedė dublį įmušęs Edenas Hazardas. Belgas pasižymėjo 10-ąją ir 35-ąją minutėmis.
2017-04-06

Sukrečia: atskleistos šokiruojančios Claudio Ranieri atleidimo detalės

Portalas „Sportsmail‘ atskleidė visas Claudio Ranieri atleidimo detales. Pranešama, kad strategas jau prieš rungtynes Sevilijoje nujautė, kad šis susitikimas jam – paskutinis, vėliau tokia nuojauta pasitvirtino. Sprendimą atleisti C. Ranieri „Leicester City“ vadovai priėmė po komandos pralaimėjimo 2:0 „Swansea“ ekipai dar vasario 12-ąją. Apie tai, kad yra atleistas, treneris sužinojo oro uosto viešbutyje.
2017-02-25

„Manchester United“ legenda gali stoti prie „Swansea“ vairo

Nuo 1990-ųjų iki 2014-ųjų „Manchester United“ klube žaidęs Ryanas Giggsas yra vienas iš kandidatų treniruoti „Swansea“ klubą. Ekipos treneris Bobas Bradley buvo atleistas po trijų tragiškų mėnesių. Klubas šiuo metu rikiuojasi priešpaskutinėje „Premier“ lygos vietoje. R. Giggsas buvo vienas iš kandidatų stoti prie komandos vairo jau nuo sezono pradžios, tačiau nebuvo pasamdytas dėl patirties stokos ir nenusisekusio darbo pokalbio.
2016-12-28

„Swansea“ atleido trenerį Bobą Bradley

Vos vienuolika rungtynių su komanda dirbęs amerikietis Bobas Bradley atleistas iš „Swansea City“ vyriausiojo trenerio pareigų. 58 metų treneris tik spalio pradžioje perėmė komandos vairą iš Francesco Guidolino, tačiau ir pats neišsilaikė net iki metų galo. B.Bradley palieka „Gulbes“ su vos dvylika taškų per 18 susitikimų. Komanda kartu su „Hull City“ dalijasi dvi paskutines vietas turnyro lentelėje ir nuo saugios zonos atsilieka keturiais taškais.