suns

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „suns“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „suns“.

Jonas Valančiūnas gavo daugiau laiko pasireikšti, bet „Pelicans“ nesustabdė „Suns“ lyderio

Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (45-30) NBA lygoje patyrė pralaimėjimą, kai namuose 111:124 (28:46, 26:28, 36:29, 21:21) nusileido Finikso „Suns“ (44-31) klubui. Lietuvis per 24 minutes įmetė 11 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą pažeidė taisykles.
2024-04-02

Bradley Bealo sugrįžimas į Vašingtoną pažymėtas asmeniniu rekordu

Į Vašingtoną sugrįžęs Bradley Bealas surengė sezono pasirodymą, o jo atstovaujamas Finikso „Suns“ (29-21) klubas 140:112 (42:28, 37:30, 37:28, 24:26) pranoko Vašingtono „Wizards“ (9-40). B. Bealas iš viso pelnė 43 taškus (12/16 dvit., 4/5 trit., 7/7 baudų) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas pagerino asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą, kuris iki šiol buvo 37 taškai.
2024-02-05

Fano išvarymą inicijavęs Luka Dončičius: „Jis mane visą laiką keikė“

Dalaso „Mavericks“ lyderis Luka Dončičius inicijavo Fynikso „Suns“ gerbėjo išvarymą. Puolėjas teisėjams apie fano elgesį pasisakė po pirmosios mačo pusės. Paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame girdima, jog Devino Bookerio marškinėlius vilkėjęs fanas šaipėsi iš jo ištvermės siūlo L.Dončičiui pabėgioti ant bėgimo takelio. „Visą pirmąją rungtynių pusę girdėjau įvairius dalykus. Jūs išskyrėte tik vieną frazę, kuri iškilo į viešumą. Jis mane visą laiką keikė. Man jo tikrai užteko.
2024-01-25

Domanto Sabonio klubas tragiškai sužaidė rungtynių pabaigą: išvaistė 22 taškų pranašumą

Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, bet jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas 117:119 lemiamą rungtynių atkarpą pralaimėjo 4:23 ir galiausiai nusileido Fynikso „Suns“.  D. Sabono aruode – 21 taškas (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 1 blokuotas metimas.  Tai buvo jau 11-asis lietuvio trigubas dublis šiame sezone.
2024-01-17

„Clippers“ žvaigždynas pratęsė sėkmingą seriją

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo Los Andželo „Clippers“ (21/12) ekipa. Tyronno Lue'o auklėtiniai svetimoje arenoje 131:122 (35:20, 35:31, 37:40, 24:31) įveikė Fynikso „Suns“ (18/16) komandą. Paulas George‘as šiąnakt pelnė 33 taškus, Kawhi Leonardas surinko 30 ir „Clippers“ komanda įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės. Taip pat tai yra 13 laimėjimas iš paskutinių 15 dvikovų bei Los Andželas nutraukė „Suns“ keturių pergalių seriją.
2024-01-04

LeBrono Jameso vedama „Lakers“ tapo Jono Valančiūno varžove taurės pusfinalyje

NBA taurės pusfinalyje Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ Las Vegase žais su Los Andželo „Lakers“. Tai paiškėjo po to, kai „Lakers“ ketvirtfinalyje 106:103 (33:23, 26:24, 24:35, 23:21) įveikė Finikso „Suns“ krepšininkus. Abi komandos pusfinalyje žais dėl bilieto į finalą ir dėl papildomų 100 tūkst. JAV dolerių. Tiek jau komandos yra gavusios už patekimą į pusfinalį.
2023-12-06

Monstras ateina: Wembanyama sužaidė įspūdingiausias karjeros rungtynes

Pergalę NBA reguliariajame sezone iškovojo Victoro Wembanyamos atstovaujamas San Antonijaus „Spurs“ (3/2). Teksaso klubas 132:121 (39:20, 36:35, 28:34, 29:32) įtikinamai nugalėjo Fynikso „Suns“ (2/3). „Spurs“ pirmavo ištisas rungtynes, o antrajame kėlinyje Greggo Popivičiaus auklėtinių persvara siekė net 27 taškus. Tiesa, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 min.
2023-11-03

Pamatykite: Wembanyama inicijavo įspūdingą spurtą, o „Spurs“ parbloškė Duranto klubą

Įspūdingą pergalę NBA dvikovoje iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (2/2) ekipa. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda svetimoje arenoje 115:114 (18:27, 27:36, 37:32, 33:19) įveikė Fynikso „Suns“ (2/2) komandą. Victoras Wembanyama nugalėtojams per 28 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 metimus, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 5 sykius.
2023-11-01

„Warriors” tragiškai atakavo iš toli, o pergalę šventė Bookerio vedamas „Suns”

Pirmąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Fynikso „Suns“ (1/0). Arizonos klubas 108:104 (28:28, 33:18, 19:40, 28:18) įveikė San Fransisko „Warriors“ (0/1) krepšininkus. Geriau rungtynes pradėjęs Fyniksas krito į duobę trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 21 taško skirtumu. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus, tačiau lemiamu metu „Suns“ sužaidė užtikrinčiau ir šventė pirmąją pergalę sezone.
2023-10-25

LeBrono ir Duranto akistata – po beprotiškai ilgos pertraukos

Skaudžią nesėkmę NBA pasirengimo cikle patyrė Los Andželo „Lakers“ ekipa. Darvino Hamo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 100:123 (20:24, 38:30, 15:35, 27:34) nusileido Fynikso „Suns“ krepšininkams. Tai buvo pirmas kartas nuo 2018 metų, kai rungtynėse vienas prieš kitą žaidė LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas. L.Jamesas pralaimėjusiems per 22 žaidimo minutes įmetė 19 taškų (3/7 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.