stanbulas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stanbulas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stanbulas“.

Solidus D. Williamso žaidimas atvedė „Bešiktaš" į pergalę

Europos taurės turnyro kvalifikacinį etapą pergale pradėjo Stambulo „Bešiktaš“ klubas, kuris pirmajame mače namuose 78:70 (22:21, 19:16, 22:15, 15:18) įveikė Monso „Dexia“ krepšininkus. NBA žvaigždė Deronas Williamsas nugalėtojams per 35 minutes surinko 15 (dvitaškiai 2/8, tritaškiai 1/7, baudos 6/6) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 sykius suklydo, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei 4 sykius prasižengė.
2011-09-27

D. Songaila sėkmingai debiutavo „Galatasaray" gretose

Su Lietuvos nacionaline komanda Europos čempionate kovojęs Darius Songaila galiausiai debiutavo Stambulo „Galatasaray“ ekipoje. Lietuvio debiutas pažymėtas pergale prieš „Banvit“ klubą - 79:78. D.Songaila aikštėje praleido 22 minutes, pelnė 10 taškų (4/14 metimų) ir sugriebė 7 atšokusius kamuolius. Rezultatyviau už lietuvį „Galatasaray“ klube žaidė tik 18 taškų surinkęs Lukša Andričius. Prestonas Shumpertas pridėjo 10, Jaka Lakovičius (5 rez. perd.) ir Furkanas Aldemiras (9 atk. kam.
2011-09-24

T. Kinsey iš „Fenerbahce Ulker" keliasi į „Anadolu Efes"

Amerikietis Tarence'as Kinsey lieka Turkijoje, tačiau keičia barikadų pusę. 27 metų 200 cm ūgio puolėjas pasirašė sutartį su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu. Pranešama, jog kontraktas sudarytas pagal formulę „1 plius 1“. Nuo 2008-ųjų su vienerių metų pertrauka T.Kinsey atstovavo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipai. Praėjusį sezoną Eurolygoje žaidėjas vidutiniškai rungtyniaudavo po 22 minutes, pelnydavo 8,4 taško, atkovodavo 2,8 bei perimdavo 1,4 kamuolio ir atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo.
2011-07-26

„Fenerbahce Ulker" – Turkijos čempionato finale

Dviejų lietuvių atstovaujama Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa prasibrovė į Turkijos čempionato finalą. Ji svečiuose 87:82 (27:26, 26:17, 19:17, 15:22) įveikė Stambulo „Efes Pilsen“ klubą ir laimėjo pusfinalio seriją rezultatu 3:0.   Š. Jasikevičius per 10 minučių įmetė 4 taškus (0/3 dvitaškių, 4/4 baudų), 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.