stambulo anadolu efes

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stambulo anadolu efes“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stambulo anadolu efes“.

8 pralaimėjimų seriją Eurolygoje „Baskonia“ nutraukė įveikdama „Anadolu Efes“

Pergalę Eurolygoje iškovojo Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (8/15) komanda, nutraukusi aštuonių iš eilės pralaimėjimų seriją turnyre. Baskai namuose 87:74 (22:24, 14:19, 26:15, 25:16) įveikė ne bet ką, o pačius Eurolygos čempionus – Stambulo „Anadolu Efes“ (12/9) krepšininkus ir nutraukė jų dviejų laimėtų rungtynių atkarpą. T.Sedekerskis per 11 minučių pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.
2022-03-08

Stambulo derbyje Eurolygoje – „Anadolu Efes“ pergalė

Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (12/8) krepšininkai. Turnyro nugalėtojai šį kartą savo aikštėje 84:79 (23:14, 18:11, 18:23, 25:31) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ (9/13) komandą ir išrašė jai trečiąją nesėkmę paeiliui.
2022-03-03

„Anadolu Efes“ kovoje dėl Turkijos taurės užtikrintai patiesė „Fenerbahče“ ekipą

Turkijos taurė šiemet atiteko Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams. Eurolygos čempionai finale 86:72 (16:14, 25:13, 21:22, 24:23) įveikė Stambulo „Fenerbahče“ komandą. Nugalėtojams 23 taškus pelnė Vasilje Micičius (8/8 baud., 6 rez. perd.), 20 įmetė Tiboras Pleissas (8 atk. kam., 25 n. b.), 19 pasižymėjo Rodrigue‘as Beauboisas. Pralaimėjusiems 17 taškų surinko Devinas Bookeris, 15 – Marko Guduričius.
2022-02-20

„Baskonia“ per paskutinį kėlinį subyrėjo kovoje su Eurolygos čempionais

Dešimtąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (5/10) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis. Baskų klubas svečiuose 72:87 (21:13, 21:30, 20:23, 10:21) neatsilaikė prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (7/8) komandą, nutraukusią dviejų nesėkmių atkarpą turnyre. 23 minutes rungtyniavęs T. Sedekerskis pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/2 trit.
2021-12-14

Aistros Stambule – išvarytas Erginas Atamanas, pratęsimas ir Šaro triumfas

Pergalių seriją Eurolygoje tęsia Barselonos „Barcelona“ (11/2) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Katalonai svečiuose po atkaklaus mūšio, pareikalavusio pratęsimo, 95:93 (20:25, 17:22, 25:21, 18:12, 15:13) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (6/7) ekipą ir pratęsė savo pergalių seriją iki penkių, o turkų laimėtų rungtynių atkarpa baigėsi ties keturiomis paeiliui. 22 minutes rungtyniavęs Rokas Jokubaitis „Barcelona“ ekipai pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.
2021-12-03

Dviženklę persvarą iššvaisčiusi „Fenerbahče“ krito prieš Eurolygos čempionus

Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi Stambulo „Fenerbahce“ (3/9) komanda Eurolygoje patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui. Pastaroji namuose 84:89 (18:20, 23:16, 26:20, 17:33) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (6/6) krepšininkams, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.
2021-11-25

Sezono rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas neišgelbėjo „Monaco“ klubo nuo nesėkmės

Dar vieną pralaimėjimą, jau trečią per paskutinius keturis mačus, Eurolygoje patyrė Monako „AS Monaco“ (5/6) krepšininkai su Donatu Motiejūnu. Lietuvio ekipa svečiuose 77:98 (20:24, 20:34, 21:15, 16:25) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (5/6) komandai, kuriai tai buvo trečioji pergalė iš eilės turnyre. 21 minutę ant parketo praleidęs D.Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje. Aukštaūgis pelnė 21 tašką (6/7 dvit., 3/3 trit., 0/1 baud.
2021-11-19

„Olympiacos“ per kėlinį surinko vos tris taškus ir krito prieš čempionus

Trečiąją pergalę per paskutinius keturis turus Eurolygoje iškovojo čempionė Stambulo „Anadolu Efes“ (4/6) krepšininkai. Šį kartą jie namuose 88:69 (23:25, 21:19, 24:22, 20:3) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (6/4) komandą, kuriai tai buvo antrasis pralaimėjimas paeiliui. Aikštės šeimininkai tolti nuo oponentų ėmė ketvirto kėlinio pradžioje. Pastarieji jį pradėjo 11 taškų be atsako ir pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (79:66). Pirėjo krepšininkai nieko atsakyti nesugebėjo.
2021-11-17

Sezono mačą sužaidęs Mindaugas Kuzminskas padėjo „Zenit“ pratęsti čempionų košmarą

Triuškinantį smūgį Eurolygoje gavo Stambulo „Anadolu Efes“ (2/6) krepšininkai, kurie patyrė jau šeštąją nesėkmę turnyre. Eurolygos čempionai namuose 79:90 (20:22, 13:25, 18:26, 28:17) nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Sankt Peterburgo „Zenit“ (5/3) komandai su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu. 22 minutes rungtyniavęs M.Kuzminskas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą. Puolėjas pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.
2021-11-05

Eurolygos čempionų treneris prieš mačą su „Žalgiriu“: „Pergalė – būtina morališkai“

Stambulo „Anadolu Efes“ treneris Erginas Atamanas teigė, kad pergalė prieš Kauno „Žalgirį“ jiems yra reikalinga morališkai. Eurolygos čempionai po šešių turų turi vieną pergalę, o paskutinėse rungtynėse 69:95 neprilygo Atėnų „Panathinaikos“. „Išgyvename sunkų etapą, prie kurio nesame įpratę. Pergalė prieš „Žalgirį“ mums yra reikalinga morališkai. Sezonas dar tik prasideda ir kiekvienos rungtynės yra sunkios. Mes įveiksime šį etapą“, – sakė turkas.