Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sezonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sezonas“.

Titulą praradęs „Žalgiris“ pradėjo pasiruošimą naujam sezonui

Sausio 8-ąją Vilniuje „Žalgirio“ komanda pradėjo pasiruošimą naujam futbolo sezonui. Sostinės „Sportima“ futbolo arenoje pirmadienio popietę surengta pirmoji komandos treniruotė, kurioje dalyvavo beveik trys dešimtys žaidėjų. Prie pernai komandai atstovavusių žaidėjų prisijungė ir nemažai jaunimo.
2024-01-08

LKL klubams – specialisto patarimas: paprastas sprendimas leistų sutaupyti daug pinigų

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmasis ratas artėja prie pabaigos. Visos dvylika komandų šiuo metu yra sužaidusios po 9 rungtynes, o du klubai jau spėjo pakeisti vyr. trenerius. Vilniaus „Wolves“, Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“ savo sąskaitoje turi 8 pergales ir 1 pralaimėjimą bei dalijasi 1–3 vietas. Tuo metu 1/8 santykį turintys Kėdainių „Nevėžio“ ir Šiaulių „Šiauliai“ skendi LKL turnyrinės lentelės dugne.
2023-11-15

NBA sezonas prasideda: štai įspūdingiausi rekordai, kurie gali kristi jau artimiausiu metu

Artėjančią naktį prasideda 78-asis NBA sezonas. 2023–2024 m. sezonas pasižymės įspūdingomis akimirkomis, o jas praturtins įvairios sukaktys ir bręstantys rekordai, kuriuos šiandien jums pristato naujienų portalas tv3.lt. Įdomiausias stipriausios pasaulio krepšinio lygos rungtynes transliuos naujos kartos „Go3“ televizija. Jamesas Hardenui trūksta vos 220 tritaškių, kad aplenktų legendinį snaiperį Ray‘ų Alleną.
2023-10-24

Paskelbtas pirmasis Eurolygos reitingas: „Žalgiris“ – už dešimtuko ribų

Šį vakarą Kauno „Žalgiris“ pradeda pasirodymą naujo sezono Eurolygoje. Rungtynes su Bolonijos „Virtus“ klubu nuo 21:30 val. Lietuvos laiku galėsite stebėti „Go3“ kanale. Prieš prasidedant naujajam sezonui, „Eurohoops“ puslapis paskelbė pirmąjį Eurolygos klubų reitingą. Jame „Žalgiris“ tarp 18 komandų užėmė 12 vietą. Komandos komplektaciją reitingo sudarytojai dešimtbalėje skalėje įvertino septynetui, o galimą komandos chemiją – aštuonetui.
2023-10-05

Pacevičius įtikino „Neptūną“: liks klube visą sezoną

Klaipėdos „Neptūnas“ į savo sudėtį bandomajam laikotarpiui buvo pasikvietęs 26-erių metų 205 cm ūgio puolėją Martyną Pacevičių. Po trijų savaičių trukusių treniruočių ir draugiškų mačų, centras įtikino klubą, todėl liks iki sezono pabaigos. 2022–2023 m. Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone lietuvis rungtyniavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ gretose, o per 24 ant parketo praleidžiamas minutes vidutiniškai pelnė po 10,7 taško, atkovojo po 6,9 kamuolio, ir fiksavo 12,8 naudingumo balų.
2023-09-12

Du įvarčius per pridėtą rungtynių laiką pelnęs „Arsenal“ nugalėjo „Man United" futbolininkus

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus. Marcusas Rashfordas 27-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ šiame susitikime į priekį 1:0.  Martinas Odegaardas 28-ąją minute tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Christianas Eriksenas 33-ąją minute atliko smūgį iš tolimesnės dsitancijos, tačiau kamuolį blokavo varžovas.
2023-09-03

Futbolo sezono išvakarėse – Ispanijos čempionų pergalė prieš „Tottenham“

„Barcelona“ surengė įspūdingą paskutinių dešimties minučių pasirodymą ir draugiško „Joan Hamper Trophy“ turnyro paskutiniąjame mače 4:2 nugalėjo „Tottenham“. Jau 3-ią minutę „Barceloną“ į priekį išvedė Robertas Lewandowski, tačiau 24-ą ir 36-ą minutėmis Iloveris Skippas pelnė du įvarčius ir „Tottenham“ ne tik panaikino deficitą, bet ir tapo pirmaujančia komanda – 2:1. Rezultatą „Barcelonai“ išlyginti pavyko 81-ą minutę, kai pasižymėjo Ferranas Torresas, o pergalingus įvarčius 90-ą ir 90+3 mi...
2023-08-09

Leidžiasi MKL sezono uždanga: įdomiausi sezono akcentai – „MKL-Inside“ podkaste

Leidžiasi 22-ojo Moksleivių krepšinio lygos (LIDL–MKL) sezono uždanga. Masiškiausios Lietuvos krepšinio lygos organizatoriai šį sezoną pristatė aibę naujovių, kurios padėjo į lygos veiklą įtraukti dar daugiau moksleivių, jų draugus, šeimos narių ir krepšinio sirgalių. Jau birželio 8 d., ketvirtadienį, Raudondvario pilyje įvyks iškilminga LIDL–MKL sezono uždarymo šventė.
2023-06-07

Šokas Vitorijoje: lietuviškosios „Baskonia“ sezonas – baigtas

Pasirodymą Ispanijos čempionate baigė Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa. Lietuvių klubas antrajame serijos iki dviejų pergalių mače 76:83 (19:21, 21:25, 22:25, 14:12) išvykoje nusileido Badalonos „Joventut“ ekipai ir seriją pralaimėjo 0:2. Baskai reguliariajame sezone buvo užėmę antrąją vietą, o „Joventut“ liko septintoje pozicijoje. T.Sedekerskis per 10 minučių pelnė 3 taškus (1/2 trit.
56 2023-05-31

„Atrodo, kad sezonas trunka trejus metus“: ar LKL čempionatas birželį puošia Lietuvos krepšinį?

Lietuvoje krepšinio sezonai ilgėja. Palyginimui, debiutinis 1993–1994 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas finišavo gegužės 6 d. Tolimųjų 1994 m. pavasarį Kauno „Žalgiris“ finalo serijoje 3:1 įveikė Kauno „Atletą“ ir pasidabino čempionų žiedais. Prabėgus 29 metams, 2023 m. gegužės 6 d., titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ namų arenoje 91:65 sutriuškino „Gargždus“, o iki LKL atkrintamųjų starto buvo likusios 6 dienos.