sevilla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sevilla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sevilla“.

Meistriškas Luka Modričiaus įvartis atnešė pergalę „Real“

Madrido „Real“ klubas išplėšė dar vieną pergalę Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. Sekmadienį Madride vykusiose rungtynėse „Real“ 1:0 palaužė „Sevilla“ komandą. Tai buvo jau 20-oji „Real“ pergalė per 26 turus, po kurios jie toliau užtikrintai pirmauja lygoje. Jau dešimtąją minutę Madrido „Real“ pavyko pasiųsti kamuolį į svečių vartus. Visgi, po VAR peržiūros nuspręsta, jog atakos metu buvo pažeistos taisyklės, o dėl to Lukas Vasquezo įvartis nebuvo įskaitytas.
2024-02-26

„Atletico“ žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

Ispanijoje paaiškėjo ketvirtoji „Copa del Rey“ taurės dalyvė. Madrido „Atletico“ minimalia persvara 1:0 įveikė „Sevilla“ komandą ir pateko tarp keturių stipriausių taurės komandų. Pirmajame kėlinyje daug progų žiūrovai neišvydo. Visgi, „Atletico“ turėjo puikią progą įsiveržti į priekį kai 26-ąją minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į svečių vartus.
2024-01-26

Lyderiaujantis ukrainietis pelnė tris įvarčius per 6 minutes, o „Girona“ pasiekė triuškinančią pergalę

Sekmadienį „Girona“ namuose 5:1 sutriuškino „Sevilla“ ir susigrąžino pirmą vietą „La Liga“ turnyrinėje lentelėje.  Puolėjas iš Ukrainos Artemas Dovbykas pelnė greitą „hat-tricką“ pirmoje rungtynių pusėje.
2024-01-22

Ispanijoje „Atletico“ liko dešimtyje, bet sugebėjo iškovoti pergalę

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės 2023-ųjų metų rungtynės. Atkeltose rungtynėse Madrido „Atletico“ antrą kartą šią savaitę liko žaisti dešimtyje, tačiau šį kartą išlaikė savo persvarą ir 1:0 nugalėjo „Sevilla“ komandą. Pirmajame kėlinyje „Sevilla“ puikiai žaidė gynyboje neleidę oponentams sukurti pavojaus prie jų vartų. Rimčiausiai padirbėti Marko Dmitrovičius turėjo tik po Alvaro Moratos bandymo permesti vartininką iš artimos distancijos.
2023-12-23

Čempionų lyga: du kartus svarbų pranašumą iššvaistęs „Man Utd“ nesugebėjo palaužti „Galatasaray“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti du pirmieji mačai. A grupės rungtynės tarp Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi įnirtingomis lygiosiomis 3:3. Alejandro Garnacho jau 11-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd" ekipą į priekį 1:0. Vėliau Mauro Icardi 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Andre Onana.
2023-11-29

Po smūgio į savus vartus „Real“ ir „Sevilla“ sužaidė lygiosiomis

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Sevilla“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Federico Valverde jau 4-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Vėliau Ivanas Rakitičius 24-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir įvarčio vėl nebuvo.
2023-10-21

Legendinis Ispanijos futbolininkas sugrįžta į „Sevilla“ ekipą

37-erių Ispanijos futbolo žvaigždė Sergio Ramosas sugrįžta žaisti į tėvynę. Ispanijos futbolininkas vėl užsivilks „Sevilla“ klubo marškinėlius.  Primename, jog būtent šiame klube ispanas pradėjo savo profesionalo karjerą. Gynėjas Ispanijos komandoje praleido 2003–2005 metus ir vėliau už 27 mln. eurų persikėlė į Madrido „Real“ klubą.  Madride S. Ramosas žaidė iki 2021 metų, o tada persikėlė į Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą, kur žaidė iki šiol.
2023-09-04

UEFA Supertaurėje prireikė baudinių serijos: titulą pirmą kartą laimėjo „Man City“

Trečiadienį Georgios Karaiskakis (Pirėjus, Graikija) stadione prie maždaug 30 tūkst. sirgalių vykusiose UEFA Supertaurės rungtynėse praėjusio sezono Čempionų lygos laimėtojai „Manchester City“ po baudinių serijos 2:1 (1:1) nugalėjo Europos lygoje triumfavusią „Sevilla“ ekipą ir iškovojo pirmąjį tokį trofėjų. Tai jau ketvirtasis „Man City“ trofėjus 2023 m. Už pergalę UEFA Supertaurėje „Man City“ savo sąskaitą papildys 5 mln. eurų, tuo tarpu „Sevilla“ už pralaimėjimą gaus 3 mln. eurų.
2023-08-17

Septintas titulas istorijoje: Europos lygos finale „Sevilla“ triumfavo baudinių serijoje

„Sevilla“ UEFA Europos lygos finale po vienuolikos metrų baudinių serijos įveikė „AS Roma“ futbolininkus ir septintą kartą triumfavo šiame turnyre. Tikslaus perdavimo sulaukęs Leonardo Spinazzola 12-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Bono.
2023-06-01

Europos lygos pusfinaliai: „Sevilla“ po pratęsimo eliminavo „Juventus", „AS Roma“ – finale

„Sevilla“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse po pratęsimo 2:1 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą. Federico Gatti 15-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Youssefas En Nesyri 25-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Wojciechas Szczesny sėkmingai atrėmė kamuolį.