rūkymo draudimas

Seime kelią skinasi naujas draudimas: kovos su rūkančiais ne tik balkonuose
Seime kelią skinasi naujas draudimas: kovos su rūkančiais ne tik balkonuose (17) 2019.01.12 16:00 Seimas po pateikimo pritarė pataisoms, draudžiančioms rūkyti daugiabučių namų balkonuose. Iniciatoriai teigia, kad tai padės gyventojams išvengti pasyvaus rūkymo. 40 Seimo narių balsavo už, 2 – prieš, 6 susilaikė. Tam, kad įstatymas įsigaliotų, Seimas balsuos dar du kartus.
Rūkorių dienos suskaičiuotos – ruoškitės prašyti kaimynų leidimo
Rūkorių dienos suskaičiuotos – ruoškitės prašyti kaimynų leidimo (92) 2019.01.11 12:15 Seime dar kartą bus bandoma teikti pataisas, draudžiančias rūkyti daugiabučių namų balkonuose. Iniciatoriai teigia, kad tai padės gyventojams išvengti pasyvaus rūkymo. Kritikai atkerta, kad dėl to kaimynai gali susitarti tarpusavyje, o Seimas turi rimtesnių darbų. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Europos Sąjunga vis ...
Dūmo draudimas siutina graikus
Dūmo draudimas siutina graikus (9) 2010.09.06 10:00 Krizės, masinių streikų bei pilietinio karo nuotaikomis gyvenantiems graikams - dar vienas valdžios smūgis. Čia ruošiamasi įvesti draudimą rūkyti viešose vietose. Graikams tai prilygsta draudimui išpažinti religiją, tad neatmetama nauja protestų banga.
Į viršų