psg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „psg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „psg“.

Čempionų lygos ketvirtfinalyje – dramatiški posūkiai: sutriuškinta „Barca“ ir kitas „Borussia“ veidas

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse pergales šventė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipos, kurios abi buvo patyrusios nesėkmes pirmuosiuose susitikimuose. „Camp Nou“ žaidusi „Barcelona“ po pirmųjų rungtynių turėjo vieno įvarčio persvarą, o savo padėtį dar labiau pasigerino po ankstyvo brazilo Raphinos įvarčio 1:0. Tačiau katalonams reikalai pradėjo griūti po Ronaldo Araujo 29-ą minutę užsidirbtos raudonos kortelės.
2024-04-17

„Barcelonos“ treneris: „Tikiuosi, jog vaiduokliai mirė“

„Barcelona“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmose rungtynėse svečiuose 3:2 įveikė Paryžiaus „Saint – Germain“ futbolininkus. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi po šio susitikimo pasidalijo savo mintimis. „PSG išlieka poros favoritais. Bus labai sudėtinga laimėti Barselonoje. Šį kartą žaidėme gerai, nes buvome vieningi gynyboje. Labai didžiuojuosi, viskas pavyko puikiai. Turime pagerinti savo koncentraciją antrojo kėlinio pirmomis minutėmis.
2024-04-11

Įspūdingą nepralaimėtų rungtynių seriją tęsiantis „Bayer“ užtikrintai žengė į Vokietijos taurės finalą

Vokietijoje užtikrintai prie dar vieno trofėjaus artėja Lėverkuzeno „Bayer“. Vokietijos taurės pusfinalio rungtynėse „Bayer“ 4:0 sutriuškino „Dusselforft“ komandą. Tai buvo jau 40-asis iš eilės susitikimas, kuriame Xabi Alonso auklėtiniai nepatyrė pralaimėjimo. Šiose rungtynėse įvarčiais nugalėtojų gretose pasižymėjo Jeremie Frimpongas ir Amine‘as Adli, o Florianas Wirtzas kamuolį į vartus siuntė dukart. Finale „Bayer“ klubo lauks antros lygos „Kaiserslautern“ komanda.
2024-04-04

PSG treneris patvirtino, kad Kylianas Mbappe savo karjeros Paryžiaus komandoje nebetęs

Paryžiaus „Saint – Germain“ komandos vyriausiasis treneris Luisas Enrique patvirtino, jog Kylianas Mbappe ateityje nebežais Prancūzijos čempionų gretose. „K. Mbappe artimiausia ateitis nebus PSG komandoje, todėl turime išbandyti naujas taktikas“, – pareiškė strategas. PSG vis dar nepateikė oficialaus pranešime dėl K. Mbappe ateities, tačiau visi žino, jog prancūzo ateitis 100 proc. yra aiški.
2024-03-06

Su „Real“ siejamas Kylianas Mbappe vasarą paliks PSG gretas

Ketvirtadienį žymus futbolo žurnalistas Fabrizio Romano bei „The Athletic“ pranešė, kad prancūzas Kylianas Mbappe informavo Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo prezidentą Nasserą Al-Khelaifi apie savo vasaros planus. Skelbiama, kad K.Mbappe planuoja nepratęsti sutarties su PSG ir vasarą klubą palikti nemokamai. K.Mbappe jau anksčiau teigė, kad priėmęs sprendimą dėl savo ateities, asmeniškai informuos PSG prezidentą. Likus šešiems kontrakto mėnesiams jis tai ir padarė.
2024-02-15

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.
2024-02-14

Aišku, už kokią sumą Kylianas Mbappe persikeltų į „Real“

Kylianas Mbappe reikalauja uždirbti 70 mln. eurų per metus ir 125 mln. eurų perėjimo premijos tam, jog sutiktų užsivilkti Madrido „Real“ marškinėlius. Prancūzijos rinktinės žvaigždės kontraktas su Paryžiaus „Saint- Germain“ klubu baigsis galioti 2024-ųjų metų vasarą, o tai reiškia, jog K.Mbappe taps laisvuoju agentu. Pasak šaltinių, „Karališkasis“ klubas yra pasirengęs įsigyti prancūzą, tačiau yra sunku susitarti dėl asmeninių sąlygų.
2024-01-25

„Inter“ didina pranašumą „Serie A“ lygoje, o Prancūzijoje nutrūko PSG pergalių serija

Italijos „Serie A“ pirmenybėse savo lyderių poziciją sutvirtino Milano „Inter“. 16-ajame Italijos čempionato ture „Inter“ išvykoje 2:0 nukovė Romos „Lazio“. 13-ąją pergalę iškovoję „Inter“ atstovai padidino persvarą nuo artimiausių persekiotojų iki 4 taškų. Į priekį „Inter“ įsiveržė po grubios varžovų klaidos. Bandydamas atiduoti kamuolį vartininkui „Lazio“ gynėjas atidavė jį tiesiai Lautaurui Martinezui, kuris apsivedęs kamuoliu vartininką galiausiai jį pasiuntė į varžovų vartus.
2023-12-18

Ir toliau žengia pergalingu keliu: PSG įveikė varžovų pasipriešinimą Prancūzijoje

Prancūzijos futbolo „Ligue 1“ čempionate pirmaujanti Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa iškovojo pergalę namuose 2:1 įveikdama „Nantes“ pasipriešinimą. Šį pergalė – aštuntoji iš eilės PSG ekipai.  Pirmasis įvartis įskriejo, kai 41-ąją minutę PSG į priekį išvedė Bradley Barcola. Tuo tarpu 55-ąją minutę rezultatą išlygino, tačiau 83-ąją minutę Randalas Kolo Muani vėl išvedė šeimininkus į priekį.
2023-12-10

Ispanijoje nesėkmę patyrė Madrido „Atletico“, Prancūzijoje triuškinančią pergalę įsirašė PSG

Penktadienio vakarą Ispanijos ir Prancūzijos futbolo lygose įvyko po vieną komandų akistatą. Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse nesėkmę patyrė Madrido „Atletico“ klubas, kuris išvykoje 1:2 neprilygo „Las Palmas“ futbolininkams. Visi šių rungtynių įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai pirmą kartą kamuolį į vartus pasiuntė 51-ą minutę, kai tiksliai smūgiavo Kirianas Rodriguezas.