premier

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „premier“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „premier“.

„Premier“ lygoje pergales šventė „Liverpool“ ir lyderis „Arsenal"

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir įsirašė tris taškus.  Per pirmąjį kėlinį įvarčių pelnyta nebuvo, bet Darwinas Nunezas po pertraukos 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Tiesa, VAR buvo užfiksuota pražanga, o įvartis neįskaitytas.
2023-03-02

Pepas Guardiola po pralaimėjimo dvejojo ar raudona kortelė skirta pagrįstai

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 0:2 nusileido „Crystal Palace“ futbolininkams. Anglijos čempionų vyriausiasis treneris Pepas Guardiola pasidalijo savo įžvalgomis po antrojo patirto pralaimėjimo vietiniame čempionate šiame sezone. „Mums daugelis dalykų susiklostė blogai. Mes praleidome ankstyvą įvartį, gerai žaidėme pirmajame kėlinyje, tačiau tuo pačiu metu buvo išvarytas mūsų žaidėjas pagal teisėjo interpretaciją.
2021-10-31

Šviežio oro gūsis Ole Gunnarui Solskjaerui: „raudonieji velniai“ sutriuškino „Tottenham“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus. Edinsonas Cavani 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Cristianas Gabrielis Romero 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.
2021-10-30

„Chelsea“ klubas sutvirtino lyderio poziciją „Premier“ lygoje

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Newcastle United“ futbolininkus. Benas Chilwellas 10-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2021-10-30

Pirmajame kėlinyje dominavęs „Arsenal“ laimėjo trečią kartą paeiliui

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Gabrielis jau 5-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0. Emile‘is Smithas Rowe‘as 18-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Jamesas Maddisonas 43-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link...
2021-10-30

„Man Utd“ strategas po pokalbio su vadovais: „Neleisiu, kad šis laikotarpis mane apibūdintų“

Po padidinamuoju stiklu esantis „Manchester United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeris pažadėjo, kad dabartinė klubo pozicija ir rodomas žaidimas neapibrėš jo palikimo „Old Trafford“ stadione. Šią savaitę norvegas buvo itin kritikuojamas po to, kai „Man United“ namuose 0:5 nusileido principiniams varžovams „Liverpool“. Šeštadienį O.G.Solskjaeris ir „Man United“ laukia dar vienas rimtas iššūkis – „Tottenham“ – o pralaimėjimas sukeltų dar daugiau klausimų „Man United“ vadovams.
2021-10-30

Gėdingą „Liverpool“ antausį gavęs „Man Utd“ strategas: „Tai buvo dugnas“

Sekmadienį centrinėse Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse „Manchester United“ ekipa namuose net 0:5 nusileido „Liverpool“ komandai. Pirmą kartą „Premier“ lygos istorijoje „Man United“ po pirmojo kėlinio atsiliko net keturių įvarčių skirtumu. Nors Ole Gunnaras Solskjaeris daugelio sirgalių raginamas atsistatydinti, tačiau pats treneris mano, kad jis išlieka geriausiu variantu „Man United“ komandai. „Tie aš, tiek kaip komanda, esame nuėję per daug toli.
2021-10-25

Paskutinėje atakoje išsigelbėjęs „Arsenal“ tenkinosi tašku

Pirmadienį Angljos „Premier“ lygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Crystal Palace“ buvo labai arti pergalės, tačiau Londono „Arsenal“ pelnė įvartį paskutinę pridėto laiko minutę ir rungtynės tarp šių komandų baigėsi lygiosiomis 2:2. Pirmieji į priekį išsiveržė „Arsenal“, kuomet 8-ą įvartį pelnė Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas.
2021-10-19

„Newcastle“ pardavimas įsiutino „Premier“ lygą – visos 19 komandų reikalauja posėdžio

Prieš 18 mėnesių prasidėjusios arabų derybos dėl „Newcastle United“ įsigijimo galiausiai baigėsi. Pats klubas oficialiai pranešė, kad investuotojų grupė įsigijo „Newcastle United“ klubo akcijas iš Mike‘o Ashley ir už tai paklojo 300 mln. svarų sterlingų (353,44 mln. eurų). Nuo šiol 80 proc. klubo akcijų priklausys fondui iš Saudo Arabijos. Anksčiau derybos buvo nutrūkusios dėl to, kad Saudo Arabijoje svarbiausios futbolo rungtynės būdavo transliuojamos nelegaliai.
2021-10-09

„Real“ nori stiprintis žiemą – metė tinklus ant „Leicester“ gynėjo

Turkijos gynėjas Caglaras Soyuncu, rungtyniaujantis Anglijos „Premier“ lygoje už „Leicester“, gali pratęsti savo karjerą Ispanijos pirmenybėse. Apie tai praneša „Goal.com“. Pasak žurnalistų, Madrido „Real“ vadovai planuoja pateikti pasiūlymą Anglijos klubui jau šią žiemą. „Leicester“ neprieštarautų atsisveikinti su turku, jei ispanai sumokėtų 45 mln. eurų. 25-ų futbolininkas už „Leicester“ žaidžia nuo 2018-ųjų. Jo dabartinė sutartis galioja iki 2022/23 sezono pabaigos.